Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Acht maal diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Twee uilen, brons. Twee neushoorns, WMF. Vijf maal menselijke figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur. Golfspeler. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Cementen damesbuste op marmeren piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Antiek bronzen eend op bronzen basement. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 5 cm. In goede staat.
Oude bronzen lachende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Oude bronzen kruisridder met schalhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin en wijsheer. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
P.J. Mene. 1810 - 1879. Bronzen haan. Afmeting: 14,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Madonna met kindje Jezus. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Bronzen kinderhoofd. Gesigneerd Nemon. Mogelijk Oscar Nemon. 1906- 1985. Gietstempel Batardy Bruxelles. Mogelijk jongen Engels koningshuis. Afmeting: 32 x 6 x 22 cm. In goede staat.
Elf oude/antieke Afrikaanse/Oosterse bronzen figuren. Divers. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.
Zeven oude Afrikaanse/Oosterse bronzen figuren. Onder andere: 1x Boeddha etc. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Grote oude houtgestoken Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur met dolfijnen. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 17 x 33 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Atletische staalbuiger. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Grote bronzen jachthond met vogel. Tweede helft 20e eeuw. Gesigneerd Moiqniez. Stukje staart er af. Afmeting: 41 x 53 x 19 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke bronzen schaatser met Friese doorlopers op marmeren basement. Circa 1880. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Grote oude/antiek vergulde bronzen boeddha. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws bronzen figuur. Circa 1900. Afscheid door Fabr. C.F. Woerffel. Abraham C.F. Woerffel. Met extra gietstempel, 1877 etc.. Geweer iets krom, kleine dolk mist. Afmeting: 25 cm. In redelij...
Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zeer groot eikenhouten gestoken beeld met figuren gemaakt door Ole Langerhorst. 20e Eeuw. Afmeting: 280 x ø37 cm In goede staat. Met origineel boekje.
Grote bronzen plaquette in notenhouten lijst. Griekse dame met engel. Afmeting: 49 x 36 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde terracotta plaquette door H. Bucher. Eén chip. Afmeting: 22 x 22 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figuur. Dame met iets in haar hand. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Russisch gesigneerde gietijzeren figuur. Circa 1900. Russische ruiter kust vrouw op paard. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen plaquette in eiken lijst. Indiaan. Circa 1900. Door H. Mayers 1917. Afmeting: 36 x 36 cm. In goede staat.
Koloniale tinnen wandplaquette The Chief, Transvaal Br. Indië, Australië, Afrika etc. Monogram T.H. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Ongesigneerd. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Grote terracotta buste van een man. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 25 x 47 cm. In goede staat.
Stel 19e eeuwse Franse bronzen beelden. Paardenmenners. Naar Coustou. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Roepende jongen. Gemerkt ZO - OI. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Oude piedestal met buste van Einstein. Meerschuim of kunststof? Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Venus van Milo op marmeren basement. Door Miron. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antiek bronzen jongenshoofd. Circa 1900. Krasjes. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans brons. Circa 1900. Jongen timmert proclamatie aan schutting. Deels verguld. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees bronzen figuur. Chinese god op rots. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 42 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Circa 1880. Boerenvrouw met kip en hond. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 23 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Antiek bronzen hazewindhond. Omgeving P.J. Mene. Ongesigneerd. Afmeting: 14 x 16 x 9 cm. In goede staat.
Eikenhouten gesneden baby buste. Circa 1900. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kinderbustes op marmeren basement. Lachen, huilen. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
P.J. Mene. Twee windhonden. Op onyx basement. Twee maal gesigneerd. Afmeting: 17 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Boeren vrouw. Door H. Plé. 1853 - 1922. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur door E. Patris 1909 - 1981. Oude Chinese man met baard. Op marmeren basement. Afmeting: . In goede staat.
Antieke bronzen erotische sculptuur. Naar J.M. Lambeaux. 1852 - 1908. Twee naakte dames hebben seks. Overlay brons. Afmeting: 8 x 12 x 6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse vergulde houten Madonna met kroon + kindje Jezus. Beschadigingen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek compositie metalen figuur. Clair de Lune. Door Bruchon. Circa 1900. Vrouw met messing maan. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Jongen met boek. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Franse vergulde bustes op piedestal. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans houtgestoken beeld met vele figuren. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans houtgestoken beeld met vele figuren. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren buste. Door A. Bertin. Circa 1900. Jong meisje. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans beeld. Jugendstil. Circa 1915. Vrouw met spiegel en cupido met pijl en boog. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Vier Oosterse bronzen figuren. Bestaande uit: Drie maal boeddha hoofd + één maal Afrikaans. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgesneden figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl boekensteun op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd, Francois Pompon. Afmeting: 26 x 11 x 19,5 cm. In goede staat.
Antieke terracotta moeder met kind, met polychromie. Gesigneerd H. Koopman. Circa 1930. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen paard met zadel en maskers. Afmeting: 11 x 12,5 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met polychromie. Heilige met adelaar. Adelaar vleugel gebroken en arm af. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
Groot antiek Frans beeld. Circa 1900. Vrouw bij rozenstruik en vele vogels. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Treurende vrouw. Circa 1900. Angelus. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Treurende man. Op houten sokkel. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Man met lauwerkrans. Au vainquer. Circa 1900. Op houten sokkel. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans beeld. Visser op boeg. Door V. Morey. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Premier Nio, vrouw op houten sokkel. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld. Koning op stijgerend paard met speer. Compositie metaal. Eén been gebroken. Afmeting: 35 x 35 x 14 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke bronzen Oosterse boeddha in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Kleine oude/antieke Oosterse boeddha op lotusbloem. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke figuren met putti. Bestaande uit: Messing met vleugels, stukje af + compositie metaal op marmeren basement, circa 1900 + klokbeeldje, compositie metaal, fluit afgebroken. Afmeting: 1...
Twee Zuid-Duitse Barok gepolychromeerde heilige figuren. Circa 1800. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Zuid-Duitse houtgestoken Barok figuur. Twee-delig. Notenhout. Maria op sokkel. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude bronzen figuren met personen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Twee-delig oud/antiek Chinees metalen beeld. Man op paard. Bronskleurig gepatineerd. Pin afgebroken bevestiging. Afmeting: 35 x 36 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude bronzen figuren. Eén maal buste + twee maal naaktvoorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Circa 1900. Griekse vrouw met speren. Afmeting: 23 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Twee oude Oosterse bronzen kat-achtigen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld. Man met meetlat zittend op een leeuwenvel en anker 'Le Commerce'. Compositie metaal. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken godheid met porseleinen ogen. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Compositie metalen paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse kamasutra bronzen sculptuur. Afmeting: 7 x 18 x 3 cm. In goede staat.
Oude compositie kerststal kerstmis kindje Jezus met glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Oosterse bronzen figuren. Bestaande uit: Twee boeddha's. Eén wierookbrander. Eén dansende figuur. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse geglazuurde terracotta erotische figuren. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Drie moderne metalen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.
Duits, brons gepatineerd metalen figuur. Metaalbewerker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Chinees bronzen pad met tekens. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.
Antieke bronzen boxer op marmeren basement. Gestempeld: Austria real bronze. Circa 1920. Afmeting: 11 x 12 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Door P.J. Mene. 1810 - 1879. Twee ganzen. Afmeting: 13 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen gezichten voor aan de wand. Afmeting: 5,5 x 7 cm. In goede staat.
Bronzen putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.