Antiek 19e eeuws bronzen figuur. Circa 1900. Afscheid door Fabr. C.F. Woerffel. Abraham C.F. Woerffel. Met extra gietstempel, 1877 etc.. Geweer iets krom, kleine dolk mist. Afmeting: 25 cm. In redelij...
Grote antieke bronzen koe met kalf. Door Pierre Jules Méne. 1810 - 1879. Afmeting: 24 x 34 x 17 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen figuur. Door Levasseur. Titel L' angelus. Man met zeis. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...
Zeer grote oude Chinese bronzen cloisonne Foo-hond met boeddha. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 55 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Franse Galliër. Par Debut Salon Des Beaux Arts. Gietstempel Vrai Bronzes Paris B.D. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde antieke bronzen Jugendstil lamp. Door Nelson. Circa 1910. Antoine Joseph van den Kerkhove. 1849 - 1910. Gietstempel E. Blot Paris. Titel L. Age d'or. Twee kleurig. Lampfittingen m...
Zeer grote bronzen naakte dame met paardenstaart. 20e Eeuw. Monogram J.H. (Johannes Hans) H. de Reuter. Eén oog open één oog dicht. Groene patina. Afmeting: 91 cm. In goede staat.
Grote bronzen kameel met Arabische ruiter. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 61 x 26 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Chinese houtgestoken boeddha op console. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26 x 15 x 13 cm. In goede staat.
Grote oude/antiek vergulde bronzen boeddha. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Duitse Art Deco bronzen asbak met eend. Door H. Müller 1933. Hans Müller 1873 - 1937. Afmeting: 7,5 x 24 x 13 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse grote houtgestoken Madonna met polychromie. Voeten beschadigd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Barok houtgestoken Heilig figuur met polychromie. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur. 20e Eeuw. Larense vrouwen met kind op stoel. Ongemerkt. Afmeting: 33 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse, mogelijk Italiaanse Barok Madonna op wereldbol met slang. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen figuur. Dame op rotsblok. Met gietstempel, J.A. Bleuf & Rouard Fondeurs Paris. Met signatuur Felix Desruelles. Afmeting: 57 x 37 x 30 cm. In goede staat.
Grote bronzen Quan Yin, staande op drakenschildpad. 21e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld op zwart marmeren basement. Napoleon met tafellamp. Door E. Carlier Veille de Bataille. Afmeting: 22 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse mandoline spelende bronzen Pierrot Au Clair de la Lune. Door Bouret Eutrope Bouret. 1833 - 1906. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen Pierrot. Gesigneerd Maisere. Circa 1900. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke terracotta heren buste. Officier. Afmeting: 90 x 64 x 36 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse terracotta buste. Gesigneerd Hollman Feinberg 1892, A. Mon Ami. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 70 x 48 x 30 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen staande boeddha op lotusbloem. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse damesbuste. Circa 1900. Bronskleurig gepatineerd. Monogram deposé 597. Minimale beschadigingen. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Groot antiek albasten figuur. Jongen met vis op rotsblok. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Bronzen buste Pieter Jelles Troelstra uit 1935. Op marmeren basement. Afmeting: 28 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Japanse metalen plaquette. Gesigneerd G.V. Circa 1900. Japanse man. Afmeting: 30 x 29 x 0,8 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Compositie metaal. Circa 1890. Gesigneerd Rancoulet. Frans boeren meisje met picknickmand. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Groot modern stenen figuur (granulaat) met messing. Gesigneerd Marbell Belgium. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Groot bronzen masker, Albert Schweitzer, met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Grote bronzen edelhertenkop op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 46 x 30 cm. In goede staat.
Antieke bronzen schaatser met Friese doorlopers op marmeren basement. Circa 1880. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Franse terracotta kraai. Onduidelijk gesigneerd. Stukje staart af. Breuklijn bodem. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote houtgesneden Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antiek bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen beeld. Ridder te paard met diverse wapens + schild. Osmaanse krijger. Afmeting: 41 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl ijsbeer. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd van der Straeten. 21e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl uil. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. de Coste. 21e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Drie oude Oosterse boeddha figuren. Twee maal metalen hoofden, één maal brons liggend. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Oude/antieke bronzen buste van een paardenhoofd. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Grote moderne bronzen sculptuur. Twee figuren met boek. Op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur. Oude vrouw met wandelstok. Circa 1900. Door Marcel Temporal. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen condor. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd WMSVH. Afmeting: 57 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl neushoorn. Op zwart marmeren basement. Gemerkt W.M.S. van H. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 32 x 14 cm. In goede staat.
Grote bronzen jachthond met vogel. Tweede helft 20e eeuw. Gesigneerd Moiqniez. Stukje staart er af. Afmeting: 41 x 53 x 19 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op houtgestoken basement. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Art Deco WMF bronzen eekhoorn. Circa 1925. Afmeting: 5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van Dante. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Atletische staalbuiger. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur met dolfijnen. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 17 x 33 cm. In goede staat.
Jacqueline Schäfer. Moderne handbeschilderde koe. Composiet. Afmeting: 27 x 33 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren door Leopold Harze. 1831 - 1893. Gros Rewe + Marinette. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen beelden. Boer en boerin. Circa 1900. Eén arm los erbij. Afmeting: 51 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude houtgestoken Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.
Groot modern keramieken figuur. met monogram. eind 20e Eeuw. Afmeting: H 92 cm. In goede staat.
Egyptisch bronzen figuur op zwart marmeren basement. 20e Eeuw. Eén chip hoek marmer. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Zeven oude Afrikaanse/Oosterse bronzen figuren. Onder andere: 1x Boeddha etc. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Elf oude/antieke Afrikaanse/Oosterse bronzen figuren. Divers. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur. Golfspeler. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Voluptueuze dame. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen kat, naar Botero. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen gezichten voor aan de wand. Afmeting: 5,5 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Door P.J. Mene. 1810 - 1879. Twee ganzen. Afmeting: 13 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Antieke bronzen boxer op marmeren basement. Gestempeld: Austria real bronze. Circa 1920. Afmeting: 11 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.
Chinees bronzen pad met tekens. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Duits, brons gepatineerd metalen figuur. Metaalbewerker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Drie moderne metalen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.
Bronzen kinderhoofd. Gesigneerd Nemon. Mogelijk Oscar Nemon. 1906- 1985. Gietstempel Batardy Bruxelles. Mogelijk jongen Engels koningshuis. Afmeting: 32 x 6 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse geglazuurde terracotta erotische figuren. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Oosterse bronzen figuren. Bestaande uit: Twee boeddha's. Eén wierookbrander. Eén dansende figuur. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Oude compositie kerststal kerstmis kindje Jezus met glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse kamasutra bronzen sculptuur. Afmeting: 7 x 18 x 3 cm. In goede staat.
Compositie metalen paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken godheid met porseleinen ogen. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld. Man met meetlat zittend op een leeuwenvel en anker 'Le Commerce'. Compositie metaal. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Twee oude Oosterse bronzen kat-achtigen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Circa 1900. Griekse vrouw met speren. Afmeting: 23 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen figuren. Eén maal buste + twee maal naaktvoorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.
Twee-delig oud/antiek Chinees metalen beeld. Man op paard. Bronskleurig gepatineerd. Pin afgebroken bevestiging. Afmeting: 35 x 36 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude bronzen figuren met personen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Zuid-Duitse houtgestoken Barok figuur. Twee-delig. Notenhout. Maria op sokkel. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Zuid-Duitse Barok gepolychromeerde heilige figuren. Circa 1800. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke figuren met putti. Bestaande uit: Messing met vleugels, stukje af + compositie metaal op marmeren basement, circa 1900 + klokbeeldje, compositie metaal, fluit afgebroken. Afmeting: 1...
Kleine oude/antieke Oosterse boeddha op lotusbloem. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Oude/antieke bronzen Oosterse boeddha in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld. Koning op stijgerend paard met speer. Compositie metaal. Eén been gebroken. Afmeting: 35 x 35 x 14 cm. In redelijke staat.