19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandspiegel met hoedenhouders. Afmeting: 27 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met origineel beslag. Paar kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 45x 102 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse mahoniehouten halspiegel. Napoleon III. Circa 1860. Afmeting: 191 x 115 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand, bandintarsia en florale intarsia. Afmeting: 225 x 110 x 60 cm. deurtje iets verbogen verder In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 20 cm. In goede staat.
Antieke mahonietafel. Circa 1900. Afmeting: 75 x 90 x 64 cm. In goede staat.
Moderne messing spiegel, Bel Air Art. 21e Eeuw. Afmeting: 88 x 68 cm. In goede staat.
19e Eeuws houtgestoken tafeltje met zeldzame koperen slachtbak. Afmeting: 55 x 84 x 50 cm. In goede staat.
Franse Louis Philippe kast. Twee-delig met in het midden drie laden. Geheel massief eiken. Circa 1880. Afmeting: 222 x 145 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.
Vruchtenhouten hoekkast met gebogen ruiten. Circa 1910. Afmeting: 80 x 80 x 180 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1860. Fineerschade. Afmeting: 77 x 85 x 44 cm / 77 x 85 x 88 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe armleunstoel met goede velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 105 x 65 x 62 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeur en bandintarsia. Afmeting: 98 x 64 x 82 cm. In goede staat.
Massief eiken theekastje met glas. Klein scheurtje in het glas. Circa 1910. Afmeting: 75 x 45 x 75 cm (bxdxl). In redelijk/goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 80 x 77 x 46 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast . Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 114 x 53 cm. In goede staat.
Zes eikenhouten gestoken Louis Quinze-stijl stoelen met velours stoffering. Circa 1930. Afmeting: 95 x 46 x 52 cm. In goede staat.
Ronde Franse notenhouten Barok-stijl uitschuiftafel met twee extra bladen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 120 cm ø / 87 x 120 x 220 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten ovale eettafel met snijwerk en kolompoot. Afmeting: 75 x 130 x 98 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe tafel met snijwerk en drie-spant poot. Lichte fineerschade. Circa 1860. Afmeting: 76 x 99 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Engelse mahoniehouten stoelen met snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 91 x 50 x 55 cm. In goede staat.
Chinese twee-delige kast met voorspringende panelen. Met vrouwenfiguren gedecoreerd en in het midden twee lades. Circa 1910. Afm.:86x182x50cm. Geheel in zeer goede staat. Dit object is op afspraak te ...
Duitse vroeg Biedermeier notenhouten secretaire met schuine klep, taps toelopende poten en brons beslag. Circa 1830. Afmeting: 114 x 96 x 50 cm. In goede staat.