Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antiek hangkastje, 1920
Ergebnis: 40 EUR

Antiek hangkastje van eikenhout met messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 46 x 67 x 22 cm. In goede staat.

Oude Empire-stijl bureaustoel
Ergebnis: 110 EUR

Oude mahoniehouten Empire-stijl bureaustoel met bronzen versieringen en lederen bekleding. Afmeting: 104 x 58 x 63 cm. In goede staat.

Empire tafel, 1820
Ergebnis: 170 EUR

Vroeg 19e eeuwse gave wortelnoten gepolitoerde Empire tafel. Circa 1820. Afmeting: 74 x 112 cm. In goede staat.

Eiken hangkastje, 1920
Startpreis 40 EUR

Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.

Neo Gotische spinde, 19e eeuw
Startpreis 295 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Neo Gotische één-deurs spinde met snijwerk en ijzeren beslag. Afmeting: 135 x 55 x 40 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Ergebnis: 60 EUR

Wortelnoten theetafel met bronzen beslag . Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 84 x 53 cm. In goede staat.

Hollandse meidenkast, 1860
Startpreis 150 EUR

Leuke Hollandse mahoniehouten meidenkast. Circa 1860. Scheuren in zijkanten. Afmeting: 168 x 115 x 46 cm. In matige staat.

Mahonie armleunstoel, 1840
Ergebnis: 60 EUR

Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1840. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.

Art Deco secretaire, 1915
Startpreis 500 EUR

Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 244 x 1...

Ronde Franse uitschuiftafel
Ergebnis: 60 EUR

Ronde Franse notenhouten Barok-stijl uitschuiftafel met twee extra bladen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 120 cm ø / 87 x 120 x 220 cm ø. In goede staat.

Eiken hoekstoel, 1915
Ergebnis: 30 EUR

Eikenhouten Jugendstil hoekstoeltje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 47 x 44 cm. In goede staat.

Mahoniehouten rolluikkastje
Ergebnis: 60 EUR

Mahoniehouten rolluikkastje met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 58 x 35 cm. In goede staat.

Antiek wandkastje, 1915
Ergebnis: 60 EUR

Antiek eikenhouten met noten Jugendstil wandkastje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 76 x 27 cm. In zeer goede staat.

Engelse wandspiegel met hoedenhouders
Ergebnis: 30 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandspiegel met hoedenhouders. Afmeting: 27 x 34 x 13 cm. In goede staat.

Louis Quinze-stijl commode, 1920
Startpreis 450 EUR

Franse Louis Quinze-stijl commode met marquetterie fineer, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 97 x 50 cm. In goede staat.

2x Voetenbankje
Ergebnis: 30 EUR

Twee maal gestoffeerde voetenbanken. Eén maal mahonie, circa 1900. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 - 72 cm. In goede staat.

Engelse eiken kist, 18e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Engelse 18e eeuwse eikenhouten kist met lades en klapbaar front met hout vergrendeling. Afmeting: 85 x 110 x 51 cm. In goede staat.

Lederen armleunstoel, 1880
Startpreis 150 EUR

Lederen armleunstoel (bureaustoel) met getorste poten en leuning met leeuwenkopjes. 1880. Afmeting: H 105 cm. In goede staat.

Miniatuur modelkastje, 19e eeuw
Ergebnis: 72 EUR

19e Eeuws mahoniehouten miniatuur modelkastje. Afmeting: 58 x 47 x 19 cm. In goede staat.

Antieke eikenhouten spiegel, 1920
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken spiegel met getorste zuilen. Circa 1920. Afmeting: 146 x 97 cm. In goede staat.

Biederneier 3-zitsbank, 19e eeuw
Startpreis 300 EUR

19e Eeuwse notenhouten Biedermeier drie-zits bank. Circa 1850. Afmeting: 103 x 180 x 87 cm. In goede staat.

Chiffoniere, 1820- 1830
Startpreis 300 EUR

Mahonie chiffoniere. Geheel op eiken opgelegd. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 155 x 100 x 47 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Antieke handwerktafel, 1880
Startpreis 100 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit blank eikenhouten handwerktafel met klapbaar blad en lade. Circa 1880. Afmeting: 79 x 42 x 54 cm. In goede staat.

Eiken commode, 1890
Ergebnis: 100 EUR

Eiken drie laden commode, ca.1890. In goede staat. Afm.: 108x85x57 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.