Antiek hangkastje van eikenhout met messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 46 x 67 x 22 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Empire-stijl bureaustoel met bronzen versieringen en lederen bekleding. Afmeting: 104 x 58 x 63 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse gave wortelnoten gepolitoerde Empire tafel. Circa 1820. Afmeting: 74 x 112 cm. In goede staat.
Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Neo Gotische één-deurs spinde met snijwerk en ijzeren beslag. Afmeting: 135 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met bronzen beslag . Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 84 x 53 cm. In goede staat.
Leuke Hollandse mahoniehouten meidenkast. Circa 1860. Scheuren in zijkanten. Afmeting: 168 x 115 x 46 cm. In matige staat.
Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1840. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 244 x 1...
Ronde Franse notenhouten Barok-stijl uitschuiftafel met twee extra bladen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 120 cm ø / 87 x 120 x 220 cm ø. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil hoekstoeltje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 47 x 44 cm. In goede staat.
Mahoniehouten rolluikkastje met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 58 x 35 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten met noten Jugendstil wandkastje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 76 x 27 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandspiegel met hoedenhouders. Afmeting: 27 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Franse Louis Quinze-stijl commode met marquetterie fineer, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Twee maal gestoffeerde voetenbanken. Eén maal mahonie, circa 1900. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 - 72 cm. In goede staat.
Engelse 18e eeuwse eikenhouten kist met lades en klapbaar front met hout vergrendeling. Afmeting: 85 x 110 x 51 cm. In goede staat.
Lederen armleunstoel (bureaustoel) met getorste poten en leuning met leeuwenkopjes. 1880. Afmeting: H 105 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten miniatuur modelkastje. Afmeting: 58 x 47 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken spiegel met getorste zuilen. Circa 1920. Afmeting: 146 x 97 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Biedermeier drie-zits bank. Circa 1850. Afmeting: 103 x 180 x 87 cm. In goede staat.
Mahonie chiffoniere. Geheel op eiken opgelegd. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 155 x 100 x 47 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke Duitse Gründerzeit blank eikenhouten handwerktafel met klapbaar blad en lade. Circa 1880. Afmeting: 79 x 42 x 54 cm. In goede staat.
Eiken drie laden commode, ca.1890. In goede staat. Afm.: 108x85x57 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.