Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ring met parel
Startpreis 100 EUR

Fraaie ring, 333/000, met 2 cultive parels. Ring met slag aan de uiteinden bezet met een parel. ø6,5mm. ø 57 ca 3,5 gram. In goede staat

Antieke Franse klok, 1915
Ergebnis: 650 EUR

Grote antieke Franse compositie metalen klokkendrager. Matroos met peddel. Jugendstil. Circa 1915. Marmeren basement. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Japanse Imari vaas , 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met florale decor en ribbels. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.

3x Oud/antiek Chinees
Ergebnis: 325 EUR

Drie maal oud/antiek Chinees. Bestaande uit: Chinese Yixing theepot, bodemmerk + 19e eeuwse Engelse terracotta theekan met Chinees decor, twee chips + kleine oude Chinese Blanc de Chine trekpot. Afmet...

2x Oud blikken speelgoed
Startpreis 25 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...

Bijbeltje met zilverwerk
Startpreis 70 EUR

Bijbel met bruin leder kaft, het nieuwe testament 1834, voorzien van zilveren slot met allegorische voorstelling. MT.: C.Grosseknetter, Middelburg, ca 1776. 9x6,5x5,5cm. In goede staat

2x Piko: 57538 en 59448
Ergebnis: 80 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 57538 H0 BR 246 011-1 met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59448 H0 E-Lok BR 101 110-5 (Eintracht Frankfurt) met originele verpakking in goede staat

Lot Chinese gemberpotjes (22x)
Ergebnis: 60 EUR

Lot van tweeentwintig oude Chinees porseleinen gemberpotjes. Onder andere: Familie Rose, Familie Noir. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle regulateur, 1915
Ergebnis: 30 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil Kienzle regulateur. Circa 1915. Afmeting: 86 cm. In goede staat.

Franse reiswekker, 19e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

2 Odeurflesjes met zilveren dop
Ergebnis: 70 EUR

Twee odeurflacons van geslepen kristal met zilveren kraag en dop, 833/000. 9-10 cm. In goede staat

3x Oude Chinese stemcups
Ergebnis: 100 EUR

Drie oude Chinees porseleinen stemcups met Chinese spelende kinderen en zes karakters bodemmerken. Afmeting: 8,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Gouden armband met diamant
Ergebnis: 280 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met diamant. Armband met bolle langwerpige schakels, 3x9mm, met daartussen een vierkante schakels bezet met een single cut geslepen diamanten, Totaal ca 0,15 ct. 19,5cm. V...

Gouden broche met maansteen
Startpreis 175 EUR

Geelgouden broche 585/000 met maansteen en turkoois. Ovale broche gemaakt uit maansteen met daarop een versiering met turkoois steentjes in goud. Om de maansteen zit een brede gouden rand. Grootte 35x...

2x Piko: 57984 en 59441
Ergebnis: 70 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat

Friese staartklok
Ergebnis: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Ergebnis: 500 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kommetje met bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Eén grote kom met roze-groen glazuur en bodemmerk. Afmeting: 9 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Zilveren schaal
Ergebnis: 45 EUR

Opengewerkt zilveren schaaltje, 800/000, ovaal gecontourneerd model met rand uit voluten en versierd met bloemenmanden en putti's. 14x10x2cm. ca 70 gram. In goede staat

20x Munten, divers
Startpreis 120 EUR

Twintig diverse oude munten uit diverse landen. Gewicht circa 305 gram. Afmeting: 2,5 - 4 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Hummel plaquette
Ergebnis: 60 EUR

Duitse Hummel plaquette. Twee jongelingen in venster. Nr. 125. Afmeting: 13,5 x 11 x 3,5 cm. In goede staat.

Odeurflacon, zilver
Startpreis 40 EUR

Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binnenstop. ø 2,5x10cm. In goede staat

Chinese vaas, 18e - 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen vaas met florale decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 18,7 cm. In goede staat.

Zeldzaam Van Melle's Toffee's voorraadblik, 1910
Ergebnis: 100 EUR

Zeldzaam groot Van Melle's Toffees kruideniers voorraadblik in molenvorm met houten wieken. Circa 1910. Afmeting: 60 x 30 cm ø. In zeer goede staat.

Orgelgebogen commode, 18e eeuw
Startpreis 400 EUR

Hollandse 18e eeuwse wortelnoten orgelgebogen 4-laden commode met origineel messing beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 73 x 90 x 49 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon wierookpot
Startpreis 50 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon wierookpot met craquele glazuur. Afmeting: 14 x 10,5 cm ø. In goede staat.

4x Oude/antieke voorraadblikken
Ergebnis: 70 EUR

Vier oude/antieke voorraadblikken. Bestaande uit: Drie maal kleine Droste Cacao blikken. Eén maal De Betuwe Tiel. Met figuren decors. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Gouden broche van bijbelslot
Startpreis 125 EUR

Geelgouden broche, 585/000, gemaakt van een bijbelslot. Voorzien van een onedele brochering. 44x18 mm. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Chinese gemberpot met bloemen en ranken decor. Geen bodemmerk. Afmeting: 12 x 12,5 cm ø. In goede staat.

9 Delen antiek groen emaille
Ergebnis: 75 EUR

Negen delen antiek groen emaille met goudrand. Circa 1930. Afmeting: 8 - 24 cm. In uitstekende staat.

Oude emaille R.V.S. thermometer
Ergebnis: 100 EUR

Grote oude emaille thermometer van R.V.S. Levensverzekering. 60-er Jaren? Afmeting: 16 - 93 cm. In goede staat.

Chinese Sang du Boeuf schotel
Startpreis 400 EUR

Oude Chinees porseleinen Sang du Boeuf diepe schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 20,4 cm ø. In goede staat.

2 Zilveren strooiers
Startpreis 25 EUR

Twee silveroverlay strooiers, 925/000, met glazen binnenkant. ø 4,5x7cm. Duchin creation. In redelijke staat

Antieke Chinese trekpot, 1900
Startpreis 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Gouden ring met robijn en diamant
Startpreis 350 EUR

Elegante geelgouden ring, 750/000, met robijn en diamant. Ring in het midden voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,10 crt, in een geelgouden gladomzetting. Om de diamant zit een ovale rand ...

Hollandse eiken toogkast, 17e - 18e eeuw
Ergebnis: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance toogkast met ranken en cherubijnkoppen en lade. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 198 x 140 x 70 cm. In goede staat.

2x Antieke kruideniers display kastjes
Ergebnis: 130 EUR

Twee antieke eikenhouten kruideniers toonbank vitrinekastjes met inhoud. Voor decoratie. Circa 1920. Afmeting: 35 x 27 x 45 cm. In goede staat.

6x Reclame materiaal (divers)
Ergebnis: 50 EUR

Zes maal kruideniers voorraad/reclame objecten. Bestaande uit: Houten krat + flessen Wildervank gazeuse. Persil houten kist. Blue Band Margarine kist. Zeeuws Meisje. Remo wasbord. Boerinneke korstloze...