Twee oude houten speelgoed figuren met beweegbare ledematen. 50-er/60-er Jaren. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Trix H0 22587 Dubbele lok Ae 8/14 11801 met originele verpakking en in goede staat.
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890. Een porseleinen hoofd met glazen ogen en een haren pruik. Een geleed lijf en antieke kleding van wafelpiqué. Duitsland ca. 1890. Lengte 68 cm.
Twee antieke Duitse messing reiswekkers. Circa 1900. Bestaande uit: Lenzkirch Aug + Kienzle. Afmeting: 8 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met witte huizen en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 80 cm. In goede staat.
Salvador Dali. Demart pro arte 1990. 'Paard'. Tweede helft 20e eeuw. Zijdedruk. in prachtige moderne lijst .Afmeting: 76 x 80 cm. In goede staat.
Drie delen Duits (Meissen) porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zoutnap + parfum flesje, kapot + schaaltje. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke eikenhouten Engelse staande klok met kwartierslag Westminster. Circa 1920. Afmeting: H 169 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome paarden. Gerestaureerd. Afmeting: 24 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Zeer grote Jugendstil Majolica piedestal + bloempot met papegaaien en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Twee oudere beschadigingen. Afmeting: 150 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Afmeting: 63 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Twee grote plated messing goudfazanten. 20e Eeuw. Afmeting: circa 18 - 31 cm. In goede staat.
Zilveren lepeldoos, 833/000, met lepels. Rechthoekig gecontourneerde doos versierd met allegorische voorstellingen op het deksel en aan de zijkanten. Geplaatst op 4 klauwpootjes. MT.: onduidelijk, Sch...
Zeer grote Duitse eikenhouten gestoken tafelklok in Renaissance-stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Alleen genummerd. Afmeting: 100 x 62 x 35 cm. In goede staat.
Fijn geelgouden dameshorloge, 585/000, merk Oriosa, met een ronde kast, ø 16 mm, en een glas met een bewerkte rand, voorzien van een fijn gevlochten band. ca 14,5 gram. Lengte 15,5 cm. Mechanisch. In...
Zeldzame antieke Duitse echt huid lederen speelgoed koe met hoornen. Geplaatst op houten basement met ijzeren wielen. Afmeting: 63 x 80 x 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Zes-delig Japans eierschaal theeservies met draken decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot en zes koppen en schotels. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Schierholz inktstel. Twee-delig. Circa 1920. Handbeschilderd, floraal + goud decor. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot met krijgers. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.
Bijbel, het nieuwe testament, met lederen omslag voorzien van een gecontourneerde zilveren sluiting, 833/000, versierd met graveerwerk. MT.: N.Hooijkaas, Schoonhoven 1868-1884. In redelijk goede staa...
Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.
Originele Duitse notenhouten Lenzkirch regulateur uit de Gründerzeit. Halfuur-slag. Nr.: 822475. Circa 1880. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antieke geslepen kristallen bonbonschotel met gecontourneerde rand, amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een 835/000 zilveren beugel met ajour gezaagde bloemen en met fraaie ster...
Zilveren armband, 835/000, met barnsteen. Armband met 4 vierkant geslepen barnstenen. Voorzien van bakslot. Breedte 26 mm. 20 cm. ca 21 gram. In goede staat
Daniels. 21e Eeuw. Strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse messing graanmaat. Met unger/evenaartje (weegschaal), vijf gewichten en strijkstok. Afmeting 13 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten reissecretaire met leeuwenkoppen, messing beslag, lades en vakverdeling. Circa 1900. Afmeting: 44 x 46 x 30 cm. In goede staat.
Grote handgeschilderde keramieken wandplaquette. Gesigneerd Zelia Quepon. Met romantische figuren voorstelling. Afmeting: 41 x 32 cm. In goede staat.
Twee antieke neogotische bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen dubbele zoutnap met putti. Handbeschilderd met florale en vogel decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: 12 x 14 x 7 cm. In redelijke staat.
Johan Gelink. Enschede. '84. 1909 - 2011. Boerenerf met slapende varkens. Aquarel op papier. Afmeting: 31 x 27 cm. In goede staat.
Antieke persglazen Jugendstil vaas met rozen decor. Twee dimensionaal. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 17 x 13 cm ø. In goede staat.
Beton gegoten tuinbeeld. Arabische vrouw. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1960. Stadsgezicht Parijs. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Antieke zes-delige ruitkristallen menage, Circa 1900. Afmeting: 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee grote kristallen koekjesdeksel-trommels. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 cm ø. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen figuren. Eén maal meisje met bloemen, Thuringen/beschadigd. Eén maal jongen met instrument, Sitzendorf/ beschadigd. Eén maal jongen met bloemen, Frankenthal/beschadigd. Afmetin...
Vijf-delige antieke Engelse tinnen koffie/theeset, Sheffield. Art Deco-stijl. Circa 1920. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Joodse olielamp, Chanouka, plated op een rechthoekig gecontourneerde voet met een schild met chanouka en staande leeuwen. 26x11x20cm. Voorzien van 8 losse glaasjes voor olie. In goede staat
Ovale zilveren schaal, 800/000, met Djokja motief, geplaatst op 4 zilveren bolpoten. 31x22cm. ca 405 gram. In goede staat
Antieke historisme messing Gustav Becker tafelklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1890. Afmeting: 38 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Zilveren set met een collier met hanger en bijpassende ring, 925/000. Collier van bollen voorzien van cliphanger met grote groene steen, ø 16 mm, met bijpassende ring met groene steen. ø 13 mm, ø 54 t...
Antiek vernikkeld bouilloir met comfoor. Circa 1900. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden met chinoiserie decor. W + T Adams decor. Kim Ki Soah. Afmeting: ø 24,8 cm. Eén haarlijn. In goede staat.
Twee oude Copier Leerdam groen-glazen asbakken. 50-er Jaren. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staand horloge met acht bellen speelwerk en uurslag op gongspiraal. William Clement Feverschaw. Drie gewichten, kwartierslag. Eén melodie + silent. Klok...
A. Hess. Pendant. 21e Eeuw. Zeegezichten met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Vroege messing wijwaterhouder met cherubijnkopjes en hengsel. Afmeting: 16 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Monogram J.T.H. Stilleven met glas, Keulse fles en bloem. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Piet Bouter. 1887 - 1968. Landschap met schaapskooi, herder en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits mondgeblazen maatglas. Anno 1718. Handbeschilderd met ranken, tabak-rokende man en vier spreuken. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam drie-delig 19e eeuws opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met landschappen en goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee antieke plated tafelschalen met kristalglazen inzetschalen. Circa 1915. Lichte oxidatie. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Tibetaans beschilderde en met leer beklede dekselkist. Met goudkleurige figuren decor. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse plated Biedermeier kandelaren met florale decor. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met geschulpte rand voorzien van amandelvormig slijpwerk. Met zilveren beugel met parelrand, voorzien van restauratie. MT.: C. van Baaren, ...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarscheur + randschade. Eén bord lichte randschade. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.
Duitse Art Deco porseleinen schaal met opengewerkte omranding. Gemerkt Schönberg Arzberg. Motief: Willkommen. Afmeting: 5 x 25 cm ø. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen atlas pendule met marmeren basement. Gesigneerd Gavernier à Paris. Met achtdaags enchapement uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote 835/000 zilveren soeplepel. Steel met puntfilet. Mr. J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten. Anno 1924. Laatste jaar van deze Mr. Lengte: 28 cm. Gewicht: circa 177 gram. In goede staat.
Zilveren bedelarmband, 925/000, jasseronschakel voorzien van ronde hangers, ø 16 mm, met sterpatroon. ca 36 gram. ca 20 cm. In goede staat
Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.
Groot Afrikaans houtgestoken beeld met vele figuren. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met speelgoed zwaard op marmeren sokkel. Gesigneerd G. Jaeger. Gotthilf Jaeger. 1871 - 1933. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Jongen met hond. Circa 1900. Gesigneerd Moreau. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten gestoken Heilig kruis met inri + doodshoofd. Doden herdenkingskruis. Afmeting: 44 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Jaren '60 blikken globe. Chad Valley made in England. Hofleverancier. Afmeting: 27 x 17 cm ø. In zeer goede staat.
L. v.d. Vlist. 1894 - 1962. Platbodems bij duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1906. Meisjes portret. Pastel op papier. Afmeting: ø 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit. 1629 - 1706. Comitatus Zutphaniae et Flaminis. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: circa 51 x 53 cm. In goede staat.
Djokja zilveren schalen, bakje en vingerhoed, 800/000. Grote ronde zilveren Djokja schaal, 800/000, met accolade vormige rand, geplaatst op 4 bolpoten. ø 28 cm, een ovaal schaaltje, 21x10 en een hoog ...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met Amsterdams Bont decor. Eén kom haarlijn. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Bijzonder zilveren inktstel. In Barokstijl, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. Met 2 inktpotten. Voorzien van Pseudokeuren. 84 zolotniks ( 875/000) z...
Saffier, ovaal gefactteerd, 4,52 ct, met een groen blauwe kleur. Voorzien IGI certificaat.
Twee maal oud Chinees porselein met roze decor. Bestaande uit: Theebus + dekselschaal. Floraal + putti + bodemmerk. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne Geisha's. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Engels Wedgwood serviesgoed. Decor Kutani Crane. Kraanvogels + floraal decor. Tweede helft 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes schalen, twee vazen, vijf eierdoppen, vijf kop en schotels, vier borden, drie ko...
Kleine antieke messing microscoop in notenhouten kist. Nr. 6. Circa 1900. Afmeting: 19,5 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Indiase boeddha op lotusbloem + Afrikaanse figurengroep + Afrikaanse dierengroep. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Ludwig Munthe. 1841 - 1896. Boerderij met boerin bij avond in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.
Houtgestoken sculptuur. Twee mannen onder boom met paard en aap in boom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 15 x 19 cm. In goede staat.
Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten beschilderde marine kist. Circa 1900. 2nd Ships Compass, met twee-master op deksel en naam Peter Habgood. Afmeting: 28 x 35 x 36 cm. In goede staat.
30-er Jaren handgeschilderde KLM reclame ontwerp 'De tijd vliegt'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Boerenvrouw in moestuin. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 41 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken figuur van een hoogwaardigheidsbekleder op lotusbloem. Goudlak polychromie. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Zilveren theepot, 800/000, Rond model met cannelures, 4 klauwpoten met bewerking, een gekrulde greep met vogelkop en een gezaagde rand met ovale bewerking. Het deksel heeft een knop in de vorm van een...
J. Damstra. Hollandse School. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 18,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat
Twee zilveren staande miniatuur klokjes, 833/000, staande klok met atlas en slinger en een staande klok met witte aangetaste wijzerplaat met kuif. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. 12 cm. In redelijk goe...
Grote zilveren schaal, 800/000, Jugendstil, met gezaagd floraal decor en opgelegde druivenranken, doorlopend in de grepen en 4 poten.42x34x14cm. ca 922 gram. Oostenrijk/Hongarije. In zeer goede staat
Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, 6x3mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met geschulpte rand en een ovale bloedkoraal. lengte ...
Zeer zeldzame en exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi La Royale platinum". Platinum pen, rondom gegraveerd en met diamanten rand op het uiteinde. Nr. 30/99 met originele doos en papieren. In zeer g...
Antieke Groningse gietijzeren stal-gaslamp. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 42 x 17 x 17 cm. In goede staat.