Antieke vurenhouten Jugendstil bibliotheek stoeltrap. Circa 1915. Afmeting: 104 x 44 x 41 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...
Zeldzaam Hollands mahoniehouten gebombeerde Louis Quinze secretaire met bronzen beslag. Circa 1860. Oudere restauratie, behoeft aandacht. Mooi binnenleven. In redelijk/goede staat.
Antieke lederen oorstoel met mooie patina. Circa 1930. Afmeting: 108 x 84 x 85 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok commode met vier lades en origineel messing beslag. Afmeting: 89 x 93 x 58 cm. In goede staat.
Duitse vroeg Biedermeier notenhouten secretaire met schuine klep, taps toelopende poten en brons beslag. Circa 1830. Afmeting: 114 x 96 x 50 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse lakwerk piedestals met gegraveerde florale/vogels decor. 20e Eeuw. Afmeting: 91 x 34 cm ø. In goede staat.
Antieke Louis Seize mahoniehoten secretaire met koperband ingelegd. Circa 1780 - 1800. Oudere restauratie, scheur aan zijkant. Afmeting: 161 x 48 x 94 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met koppen en floraal snijwerk. Met bruin marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 49 x 47 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 86 x 45 x 95 cm. In goede staat.
Empire mahoniehouten diva bank met goede velours stoffering. Circa 1820. Afmeting: 80 x 70 x 205 cm. In goede staat.
Eén-deurs vitrinekast. Massief eiken. Circa 1860. Gebogen kop/pootjes. Zuid-Duitsland/Tsjechië. Afmeting: 174 x 95 x 43 cm (hxbxd). In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten met palissander kamerscherm met borduurwerk. Het laatste avondmaal. Circa 1860. Afmeting: 109 x 62 x 50 cm. Mooie kwaliteit.
Antieke kersenhouten met mahonie nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 36 x 34 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeuren en gebogen front. Circa 1800. Afmeting: 208 x 90 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten linnenpers met onderkast. Eén-deurs + lade. Afmeting: 185 x 80 x 53 cm. In goede staat.
Italiaans notenhouten bar meubel. Tweede helft 20e eeuw. In Renaissance-stijl met ijzeren vensters en draaibare bar achter snijwerk. Mooie kwaliteit ! Twee-delig. Afmeting: 170 x 95 x 53 cm. In goede ...
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe chiffoniere ladenkast met parelmoer beslag. Circa 1860. Afmeting: 160 x 105 x 50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Empire cilinder secretaire met glas opstand. Twee-delig. Met uitschuifbaar schrijfblad en vele lades. Circa 1820. Afmeting: 184 x 68 x 147 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse beschilderde Barok-stijl tabernakel hoekkast met diverse lades. Circa 1900. Afmeting: 217 x 110 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws rozenhouten Frans nachtkastje met drie lades, marmerblad en messing. Lichte fineerschade. Afmeting: 82 x 41 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse gave wortelnoten gepolitoerde Empire tafel. Circa 1820. Afmeting: 74 x 112 cm. In goede staat.
19e Eeuws houtgestoken tafeltje met zeldzame koperen slachtbak. Afmeting: 55 x 84 x 50 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 80 x 77 x 46 cm. In zeer goede staat.