Klein oud/antiek houten scheepsdiorama met schip 'de Bavelaar'. Handbeschilderd. Afmeting: 35 x 28 x 10,5 cm. In goede staat.
Josef Gindra. 1862 - 1938. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 62 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Verso onduidelijke teksten. Duits berglandschap. Twee beschadigingen. Afmeting: 75 x 106 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
H.M. Horrix. 1845 - 1923. Boerderij aan beek met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 50 cm. In goede staat.
Jan Knikker. 1889 - 1957. Duinlandschap met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.
Hendrik van Bloem. 1874 - 1960. Riviergezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 88 x 63 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken in bord op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Pelletier. Circa 1920. Franse/Belgische School. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met appels in porseleinen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Herbert Götzinger. 1928 - 1976. Duitse School. Moderne compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 38 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse Kamasutra houtsnedes. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: 26 x 17,5 cm. In goede staat.
Drie maal Japanse werken. Bestaande uit: Shumsho Katsukana, kleurdruk. Gesigneerde houtsnede, 18e - 19e eeuw, man met Japanse zwaarden. Houtsnede van Samurai krijger, 19e eeuw. Afmeting: 19 - 38 cm. I...
Twee maal werk van J. Le Blanc. (Alexander Terhell). 1863 - 1949. Twee maal landschappen met schapen. Aquarellen op papier. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.
C.E.V. Dapper. Circa 1900. Hollandse School. Rozen stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 75 cm. In goede staat.
L. Mulder. 19e Eeuw. Bosgezicht met boerenpaar en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 76 cm. In goede staat.
Hermann Thiele. 1867 - 1956. Winterlandschap met rietgedekte boerderijen bij avond. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1920. Rotterdamse kade met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Koningin Wilhelmina. 1932. 1880 - 1962. Houten schuur in besneeuwd landschap. Reproductie. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 22 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Sigaret rokende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 75 x 60 cm. In goede staat.
Monogram E.W. Duitse School. Surrealistische voorstelling met sprookjes figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
M. Lamprecht. 20e Eeuw. Schaapsherder met kudde. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
J.H. Mastenbroek. 1943. 1875 - 1945. Bruggetje over kanaal. Litho op papier. Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.
J. Damstra. Hollandse School. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 18,5 x 24,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, citroen op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Drie Japanse houtsnedes. Bestaande uit: Wolf met schildpadden. Figuren in de regen, gesigneerd. Dubbele boekpagina illustratie Katsushika Hokusai, figuren aan kade. Afmeting: 25 - 38 cm. In goede staa...
M. Poltrock. Wintergezicht met molen. In exclusieve vergulde Gregor lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1930. Stadsgezicht bij avond met figuren in de regen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.
Simon Dittrich. Nr. 40/50. 1940 - ............ . Duitse School. Fluitspelende figuur met surrealistische hoed. Ets op papier. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1940. Hollandse visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ventura. 20e Eeuw. Twee oude ovale schilderijen. Stillevens met muziekinstrumenten. Olieverf op paneel. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.
Cooper. Tweede helft 20e eeuw. Herder met coming sheep. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 21 cm. In goede staat.
Drie Japanse werken. Bestaande uit: Samurai krijger. Figuren in landschap. Twee vechtende figuren. Houtsnedes op papier. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
Drie Japanse werken. Bestaande uit: Geisha's in sneeuw (illustratie), gesigneerd. Schele Japanner, houtsnede, gesigneerd. Paard, houtsnede, gesigneerd. Afmeting: 24 - 42 cm. In goede staat.
Monogram v.d. B. 20e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Naar Nicholas Maes. 1632 - 1693. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
H. Caarls. Pendant. Circa 1880. Twee landschappen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.
A. Hess. Pendant. 21e Eeuw. Zeegezichten met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Twee Japanse werken. Houtsnedes. Eén maal met koets en paarden. Eén maal stadsgezicht. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Boerderij bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Duits landschap met rivier en overstekende figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Twee miniatuur schilderijen. Hollandse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 8 x 6 cm. In goede staat.
Twee antieke Zuid Afrikaanse affiches. Boeren oorlog transvaal. Steendruk op papier. Klein scheurtje. Afmeting: 62 x 41,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Schilder met schildersezel. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Henk Welther. Pseudoniem Jan Knikker. Gemberpot met asters. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Modern. Naakte man tegen rotspartij. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 100 cm. In goede staat.
Miniatuur schildering. 19e Eeuw. Elegante dame. Aquarel op papier. Afmeting: 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met koeien en knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse gravures. Namen en wapenen der ED. AGTBAARE HEEREN oud raden of te vroedschapen der stadt Dordrecht. De Leth Fecit ex collectione Wilh. van der Lely. Afmeting: 54 x 42 cm. Gravur...
Gesigneerd Japans werk. Forellen. Illustratie of houtsnede. Afmeting: 35 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boerderij bij bosrand. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 21 cm. In goede staat.
F.H. van Loon. Circa 1900. Hollandse boerderij met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijke staat.
Berthe Becker. 1928. Belgische School. Oude Regge boerderij Hankate. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zeegezicht met Hollandse schepen, 18e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Udo Genschmer. Duitse School. Kubistisch figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Verso The Art Master. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 48 cm. In goede staat.
Twee Hollandse werken. Eén maal pauw. H. Versteijnen. 1882 - 1940. Eén maal paddestoelen. Onduidelijk. Linoleum etsen op papier. Afmeting: 48 x 27 cm en 31 x 19 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twee koeien in weiland aan het grazen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Twee bloemstillevens. Bestaande uit: Monogram T.M., Violen. Tilly Moes? Ongesigneerd. Vaas met asters. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Vier kleine schilderijen. Bestaande uit: Rewe, stilleven. Ongesigneerd, stilleven rood. Landschap met boerenhuis. Landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 8 - 18 cm. In redelijk/goede st...
Twee antieke Japanse houtsnedes op rijstpapier. 19e Eeuw. Geisha's. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Gesigneerd Chinees aquarel. Circa 1900 of ouder. Twee figuren onder lampion. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 42 cm. In goede staat.
Monogram J.T.H. Stilleven met glas, Keulse fles en bloem. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Besneeuwd landschap met boerenhuis, figuren en paardenspan. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1949. 1876 - 1959. Twents landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. Circa 1930. Stilleven met papavers. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.
Oud Russisch ikoon. 20e Eeuw. Handgeschilderd met bladgoud. Gesigneerd. Afmeting: 31 x 23,5 x 3 cm. In goede staat.
Vijf oude miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Onder andere: Napoleon. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees rolschilderij. Berglandschap met waterval. Gesigneerd. Aquarel op papier. Afmeting: 194 x 73 cm. In goede staat.
S. Schreuder. Circa 1930. Landschap met reeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
C. Klein. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met rivier en molen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gravure. Die Fünfte Egyptische Plage. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gravure. Die Achte Egyptische Plage. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese aquarellen. Divers. Gesigneerd. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.
S. Beulakker. 1946. Landschap met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
P. May. Bob Marley. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Koeien bij hek. Olieverf op paneel (koper). Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Jolanda Brouwers. 90-er Jaren. Zes zeefdrukken. Abstract figuratief, divers. Afmeting: 79 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Twee kittens bij melkbakje. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 27 cm. In goede staat.
Monogram F.B. Circa 1900. Haagse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.
L. Kramer. 21e Eeuw. Dikke dansende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 50 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Frans familie wapen/heraldiek. L.M. Carmin Dieu Nous Conduise. Anno 1786. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Twee oude schilderijen. E. Klausen. Landschap. + S. Schredtke ?. Landschap. Olieverf op papier. Afmeting: 15 x 15 cm / 18 x 13 cm. In goede staat.
Paul Bodifée. 1866 - 1939. Zandpad met boerin. Ets op papier. Afmeting: 19 x 29 cm. In goede staat.
R. Hoetner (Laren). Circa 1900. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29 cm. In goede staat.
Naar Edouard Houbolt. Dame met stola. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
M. Rem. '76. Hollandse School. Verso man met huis in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 75 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Amerikaanse gravure. Straet Davis en Hudson. Afmeting: 20 x 27 cm. In goede staat.