Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 28. Juni 2019 ab 18:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon
Startpreis 1.500 EUR

Zeldzaam antiek Russisch ikoon. St. Nicolaas met twaalf scenes uit zijn leven. Gerestaureerd door Boris Chapouvalcon (14.500,=) Diverse stempels etc achterop. Afmeting: 41 x 33,5 x 3 cm. In goede staa...

Oude Duitse globe
Ergebnis: 70 EUR

Oude Duitse globe. Chroom met houten voet. Staatkundige globe. Prof. Dr. Arthur Krause, Paul Räth Leipzig. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.

Gouden creolen
Startpreis 135 EUR

Geelgouden creolen, 585/000, met diamant. Fantasie creool met scharnier, in V-vorm bezet met 6 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,06 ct. breedte 10 mm. ø 15 mm. ca 5,8 gram. In zeer goede staat

Gouden ring
Startpreis 35 EUR

Fijne geelgouden ring, 585/000, met een ruitvormig plaatje aan de bovenzijde, 7x7mm. ø 54 ca 1,1 gram. In goede staat

Witgouden hanger met zirconia
Startpreis 30 EUR

Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat

Tibetaanse sieradenkist
Startpreis 50 EUR

Tibetaans beschilderde sieradenkist met lades, klapdeksel, florale en draken decor. In goud geschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Mes met zilveren leeuw
Ergebnis: 50 EUR

Mes met zilveren heft, 833/000, versierd met een staande leeuw met schild. en acunthusbladeren. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, 1917-1950. 25 cm. In goede staat

Lot historisme, 1900
Startpreis 45 EUR

Drie maal antiek historisme. Eén vernikkelde 3-lichts kandelaar. Eén messing bewerkte asbak, taveerne. Eén opengewerkte tinnen schaal. Afmeting: 22 - 33 cm. In goede staat.

Set gouden sieraden met diamant
Startpreis 225 EUR

Set van geelgouden sieraden met diamant, 585/000, bestaande uit een hanger, een ring en oorknoppen met een witgouden halve maan bezet met een briljant geslepen diamant. totaal ca 0,16 ct. ø 56, lengte...

Antieke Jugendstil kindercommode,1915
Startpreis 50 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil kindercommode met origineel messing beslag. Circa 1915. Blad zit lost. Afmeting: 54 x 51 x 28 cm. In goede staat.

Antieke Haller kachel, 1900
Ergebnis: 30 EUR

Antieke zwart geëmailleerde kachel. Original Haller. Circa 1900. Afmeting: 71 x 26 cm ø. In goede staat.

Zilveren lepeldoos
Startpreis 80 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, met geribde randen, geplaatst op 4 klauwpoten en aan de bovenzijde voorzien van een guilloche gravering en heeft een uitgewerkt hengsel. De binnenzijde is voorzien van roo...

Goud op zilveren ring met zirconia
Startpreis 30 EUR

Goud op zilveren ring, 925/000, breed model versierd met gezaagde bloemen bezet met zirconia's. breedte 13 mm ø 56, ca 6 gram. In goede staat.

Antiek eiken theekastje, 1920
Ergebnis: 100 EUR

Hollands antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 89 x 73 x 41 cm. In goede staat.

2 Paar zilveren manchetknopen
Ergebnis: 50 EUR

Twee paar zilveren manchetknopen, 835/000, een paar rechthoekige manchetknopen met barnsteen en een paar gehamerde manchetknopen in driehoekige vorm bezet met een koraal. totaal ca 21,6 gram. 20-25mm....

Antieke Duitse Stainer viool
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Duitse Stainer viool. Krimpnaadje rechtsonder voorkant. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Petrus Regout kaststel, 1900
Startpreis 80 EUR

Antiek Petrus Regout Maastricht kaststel. Circa 1900. Bij dekselvaas bovenrand haarlijn. Plus één antieke Imari porseleinen dekselvaas. Afmeting: 21 - 30 cm. In goede staat.

2x Imari porselein, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Sauskom met floraal + goud decor, één chip + Zoutnap met florale + goud decor. Afmeting: 5 x 22 x 15 cm / 5 x 8 cm ø. In redelijk/goede staa...

2x Antieke Chicken cups
Ergebnis: 300 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Chicken kop en schotels. Familie Rose. 19e Eeuw. Eén kopje minimale chip. Afmeting: 4,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Gründerzeit bureau, 1890
Ergebnis: 190 EUR

Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met lades en schrijflades achter deur. Circa 1890. Afmeting: 77 x 150 x 95 cm. In redelijk/goede staat.

Spiegel met kroon, 19e eeuw
Ergebnis: 150 EUR

19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 144 x 64 cm. In goede staat.

Smeedijzeren tafellamp
Startpreis 60 EUR

Smeedijzeren tafellamp met glazen bol (niet origineel). 20e Eeuw. Afmeting H 41 cm. In goede staat.

Oude stick barometer
Startpreis 60 EUR

Oude Duitse mahoniehouten stickbarometer. Goldtime. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.

Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw
Startpreis 30 EUR

Zeer grote Delfts blauwe sierschotel naar 18e eeuws voorbeeld. Met spreuk; 'er helpt geen medicijn het is minne pijn'. 20e Eeuw. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.