Zeldzaam antiek Russisch ikoon. St. Nicolaas met twaalf scenes uit zijn leven. Gerestaureerd door Boris Chapouvalcon (14.500,=) Diverse stempels etc achterop. Afmeting: 41 x 33,5 x 3 cm. In goede staa...
Oude Duitse globe. Chroom met houten voet. Staatkundige globe. Prof. Dr. Arthur Krause, Paul Räth Leipzig. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.
Geelgouden creolen, 585/000, met diamant. Fantasie creool met scharnier, in V-vorm bezet met 6 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,06 ct. breedte 10 mm. ø 15 mm. ca 5,8 gram. In zeer goede staat
Fijne geelgouden ring, 585/000, met een ruitvormig plaatje aan de bovenzijde, 7x7mm. ø 54 ca 1,1 gram. In goede staat
Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat
Tibetaans beschilderde sieradenkist met lades, klapdeksel, florale en draken decor. In goud geschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Mes met zilveren heft, 833/000, versierd met een staande leeuw met schild. en acunthusbladeren. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, 1917-1950. 25 cm. In goede staat
Drie maal antiek historisme. Eén vernikkelde 3-lichts kandelaar. Eén messing bewerkte asbak, taveerne. Eén opengewerkte tinnen schaal. Afmeting: 22 - 33 cm. In goede staat.
Set van geelgouden sieraden met diamant, 585/000, bestaande uit een hanger, een ring en oorknoppen met een witgouden halve maan bezet met een briljant geslepen diamant. totaal ca 0,16 ct. ø 56, lengte...
Antieke eikenhouten Jugendstil kindercommode met origineel messing beslag. Circa 1915. Blad zit lost. Afmeting: 54 x 51 x 28 cm. In goede staat.
Antieke zwart geëmailleerde kachel. Original Haller. Circa 1900. Afmeting: 71 x 26 cm ø. In goede staat.
Zilveren lepeldoos, 833/000, met geribde randen, geplaatst op 4 klauwpoten en aan de bovenzijde voorzien van een guilloche gravering en heeft een uitgewerkt hengsel. De binnenzijde is voorzien van roo...
Goud op zilveren ring, 925/000, breed model versierd met gezaagde bloemen bezet met zirconia's. breedte 13 mm ø 56, ca 6 gram. In goede staat.
Hollands antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 89 x 73 x 41 cm. In goede staat.
Twee paar zilveren manchetknopen, 835/000, een paar rechthoekige manchetknopen met barnsteen en een paar gehamerde manchetknopen in driehoekige vorm bezet met een koraal. totaal ca 21,6 gram. 20-25mm....
Antieke Duitse Stainer viool. Krimpnaadje rechtsonder voorkant. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Petrus Regout Maastricht kaststel. Circa 1900. Bij dekselvaas bovenrand haarlijn. Plus één antieke Imari porseleinen dekselvaas. Afmeting: 21 - 30 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Sauskom met floraal + goud decor, één chip + Zoutnap met florale + goud decor. Afmeting: 5 x 22 x 15 cm / 5 x 8 cm ø. In redelijk/goede staa...
Twee antieke Chinees porseleinen Chicken kop en schotels. Familie Rose. 19e Eeuw. Eén kopje minimale chip. Afmeting: 4,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met lades en schrijflades achter deur. Circa 1890. Afmeting: 77 x 150 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 144 x 64 cm. In goede staat.
Smeedijzeren tafellamp met glazen bol (niet origineel). 20e Eeuw. Afmeting H 41 cm. In goede staat.
Oude Duitse mahoniehouten stickbarometer. Goldtime. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Zeer grote Delfts blauwe sierschotel naar 18e eeuws voorbeeld. Met spreuk; 'er helpt geen medicijn het is minne pijn'. 20e Eeuw. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.