Diese Webseite verwendet Cookies

41. Juniveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 28. Juni 2019 ab 18:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Stoeltjesklok, 19e eeuw 3635
Stoeltjesklok, 19e eeuw

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
Antieke Franse historisme pendule 3698
Antieke Franse historisme pendule

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Antieke Franse pendule, 1870 3599
Antieke Franse pendule, 1870

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Antieke bureauklok, 1880 3587
Antieke bureauklok, 1880

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Franse Lyra pendule, 19e eeuw 3516
Franse Lyra pendule, 19e eeuw

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Antieke Duitse regulateur , 1890 3696
Antieke Duitse regulateur , 1890

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Oude lantaarnklok 3628
Oude lantaarnklok

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Staande Engelse klok, 18e eeuw 3552
Staande Engelse klok, 18e eeuw

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Miniatuur A'dams staande klok 3544
Miniatuur A'dams staande klok

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Wereldklok 3534
Wereldklok

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Engelse lantaarnklok 3522
Engelse lantaarnklok

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Franse comtoise, 19e eeuw 3702
Franse comtoise, 19e eeuw

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Vergulde antieke Franse comtoise, 1800 3701
Vergulde antieke Franse comtoise, 1800

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Friese staartklok, 1860 3697
Friese staartklok, 1860

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Franse comtoise,19e eeuw 3695
Franse comtoise,19e eeuw

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915 3693
Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Antieke Duitse schoolklok 3688
Antieke Duitse schoolklok

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Oude Engelse schoolklok 3687
Oude Engelse schoolklok

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Kienzle regulateur 1880 3686
Kienzle regulateur 1880

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Friese staartklok 1800 3684
Friese staartklok 1800

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Staande (huwelijk) klok 3674
Staande (huwelijk) klok

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
Hollandse staande klok, 19e eeuw 3667
Hollandse staande klok, 19e eeuw

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Oude mysterieuze pendule (vrouw) 3656
Oude mysterieuze pendule (vrouw)

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Augenwender Uhr 3646
Augenwender Uhr

Ergebnis:

150 EUR