Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 28. Juni 2019 ab 18:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Houten plaquette, 19e eeuw
Startpreis 30 EUR

19e Eeuwse houtgesneden plaquette in lijst. Notenhout. Man met bijbel en vrouw luistert toe. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In goede staat.

3x Engelse Holophane lampen
Startpreis 175 EUR

Drie grote Engelse Holophane Europe Limited industriële lampen. Metaal met binnenin glas. 400 Watt. 20e Eeuw. Nieuw bekabeld. Afmeting: 90 x 37 cm ø. In goede staat.

2x Imari porselein, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Sauskom met floraal + goud decor, één chip + Zoutnap met florale + goud decor. Afmeting: 5 x 22 x 15 cm / 5 x 8 cm ø. In redelijk/goede staa...

2x Antieke Chicken cups
Ergebnis: 300 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Chicken kop en schotels. Familie Rose. 19e Eeuw. Eén kopje minimale chip. Afmeting: 4,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Barok pastoorskast, 18e eeuw
Startpreis 800 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Barok pastoorskast met origineel slot en sleutels. Mooie patina. Grote koplijst en bolpoten. Mooie patina. Afmeting: 192 x 195 x 75 cm. In goede staat.

2x Marmeren boekensteunen
Ergebnis: 45 EUR

Twee oude marmeren boekensteunen. Lezende monniken. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 11 x 9 cm. In goede staat.

Rijstlepel (hoorn)
Ergebnis: 35 EUR

Rijstlepel in cassette met zilveren bak en het heft uit hoorn. 24 cm. In zeer goede staat

Lot Meissen porselein (4x)
Startpreis 80 EUR

Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.

Antieke Duitse wortelnoten penantcommode, 1880
Ergebnis: 350 EUR

Antieke Duitse wortelnoten handgepolitoerde penantcommode. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 54 cm. In zeer goede staat.

Chovi Les Eames zetel
Ergebnis: 1.700 EUR

Lederen Chovi Les Eames zetel. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitria. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.

Oude Duitse globe
Ergebnis: 70 EUR

Oude Duitse globe. Chroom met houten voet. Staatkundige globe. Prof. Dr. Arthur Krause, Paul Räth Leipzig. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.

Antieke Meissen dekselterrine
Startpreis 680 EUR

Grote antieke Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met putti en hoorn des overvloeds. Vingertje eraf + randschade terrine. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 37 x 23 cm. In redelijke staat.

Schouwstuk met schilderij
Ergebnis: 500 EUR

Groot notenhouten schouwstuk met schilderij. 19e - 20e Eeuw. Gemaakt door Jansen en Zonen Amsterdam Hofleveranciers. Schilderwerk gerestaureerd door Teunissen Kunsthandel. Afmeting: 255 x 50 x 150 cm....

Oude Chinese drakenschotel
Startpreis 1.800 EUR

Prachtige grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met onderkant en bovenkant draken in wolken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34, 7 cm ø. In goede staat.

Tibetaanse sieradenkist
Startpreis 50 EUR

Tibetaans beschilderde sieradenkist met lades, klapdeksel, florale en draken decor. In goud geschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Franse comtoise,19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Feuille met twee duiven en twee cherubijnkoppen en pronkslangen. Afmeting: 44 x 33 x 17 cm. In goede staat.

Antieke Duitse schoolklok
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.

A.M. Geijp, Hollands landschap met koeien
Startpreis 280 EUR

A.M. Geijp. 1855 - 1926. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 36 cm. In goede staat.

2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw
Ergebnis: 330 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen diepe Familie Rose borden met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Zuilen pendule , 19e eeuw
Ergebnis: 100 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten zuilenpendule met florale intarsia. Circa 1870. Wijzerplaat iets beschadigd, uurwerk vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: 42,5 cm.

Lot historisme, 1900
Startpreis 45 EUR

Drie maal antiek historisme. Eén vernikkelde 3-lichts kandelaar. Eén messing bewerkte asbak, taveerne. Eén opengewerkte tinnen schaal. Afmeting: 22 - 33 cm. In goede staat.

19e Eeuws kerkelijk ikoon
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuws Neogotisch kerkelijk ikoon. Schilderstuk met bladgoud in eiken lijst. Afmeting: 90 x 62 x 50 cm. In goede staat.

C. Kuyp, Boerenhuis met figuren
Ergebnis: 100 EUR

Constant Kuyp. 19e Eeuw. Boerenhuis met figuren. Met kapitale lijst. Afmeting: 63 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Herend servies (50x)
Ergebnis: 450 EUR

Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...

Antieke Haller kachel, 1900
Ergebnis: 30 EUR

Antieke zwart geëmailleerde kachel. Original Haller. Circa 1900. Afmeting: 71 x 26 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese druivenschotel
Startpreis 300 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.

Moderne glazen vaas
Ergebnis: 35 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.

Antieke Franse bronzen pendule, 1880
Startpreis 180 EUR

Antieke Franse bronzen historisme pendule. Circa 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 54 x 31 x 13 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Fantasie figuur
Startpreis 300 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur. Acryl op papier. Afmeting: 18,5 x 27 cm. In goede staat.

Antieke Duitse Stainer viool
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Duitse Stainer viool. Krimpnaadje rechtsonder voorkant. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil regulateur, 1915
Startpreis 20 EUR

Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Circa 1915. Deel houtwerk mist. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.

Louis Soonius, Mediterrane vrouw met kruik
Startpreis 500 EUR

Louis Soonius. 1917. 1883 - 1956. Mediterrane vrouw met kruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 36 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse comtoise klok
Ergebnis: 110 EUR

Grote 18e eeuwse Franse eikenhouten comtoise klok met spillegang. Huwelijk. Met gewichten + slinger. Verder in goede staat. Afmeting: H 250 cm.

Smeedijzeren tafellamp
Startpreis 60 EUR

Smeedijzeren tafellamp met glazen bol (niet origineel). 20e Eeuw. Afmeting H 41 cm. In goede staat.

F. Weber, Stadsgezicht
Startpreis 140 EUR

F. Weber 1988. Duitse School. Barok stadsgezicht naar oud voorbeeld met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek kristal
Startpreis 40 EUR

Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: *Pijpvaas met roccailles, verguld. *Villeroy en Boch vaas met koperen monturen. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

2x Antieke glazen bolvazen, 1919
Startpreis 80 EUR

Twee antieke C.J. Lanoij glazen bolvazen. Circa 1919. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.

Oude stick barometer
Startpreis 60 EUR

Oude Duitse mahoniehouten stickbarometer. Goldtime. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.

Antieke glazen bruidskaraf
Ergebnis: 70 EUR

Antieke 18e - 19e eeuwse glazen bruidskaraf met dubbele oorgrepen, opgelegde slingers en diverse gematteerde gegraveerde afbeeldingen. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Willem Dooyewaard, Ballerina
Startpreis 1.000 EUR

Willem Dooyewaard. 1892 - 1980. Ballerina. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Ergebnis: 70 EUR

Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Emile Thysebaert, Stadsmarkt met paarden en figuren
Startpreis 600 EUR

Emile Thysebaert. 1873 - 1963. Belgische School. Stadsmarkt met paarden en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.

H. Baas of Buys, Markttafereel, vrouw reinigt vis
Ergebnis: 250 EUR

H. Baas of Buys. 19e Eeuw. Markttafereel, vrouw reinigt vis. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29,5 cm. In goede staat.

Antieke haardset, 1900
Startpreis 35 EUR

Antieke ijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Vier-delig. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Oude tabakspot + Hero asbak
Startpreis 40 EUR

Grote oude Willem II tabakspot met bakeliet deksel + Hero Royal Sphinx Maastricht keramieken asbak. Afmeting: 1 7 -18 cm. In goede staat.

Bureauwekker, 1900
Ergebnis: 110 EUR

Antieke Franse compositiemetalen bureauklok met vrouw en molen. Circa 1900. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Franse atlas pendule, 19e eeuw
Startpreis 2.000 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen atlas pendule met marmeren basement. Gesigneerd Gavernier à Paris. Met achtdaags enchapement uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Lot antieke carbidlampen
Ergebnis: 130 EUR

Lot diverse antieke carbid en petroleumlampen. Groot formaat. Afmeting: circa 17 - 35 cm. In redelijk/goede staat.