Diese Webseite verwendet Cookies

41. Juniveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 28. Juni 2019 ab 18:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Franse vuurvergulde pendule, 1840 3692
Franse vuurvergulde pendule, 1840
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915 3693
Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Antieke Franse pendule 3694
Antieke Franse pendule

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Franse comtoise,19e eeuw 3695
Franse comtoise,19e eeuw

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Antieke Duitse regulateur , 1890 3696
Antieke Duitse regulateur , 1890

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Friese staartklok, 1860 3697
Friese staartklok, 1860

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Antieke Franse historisme pendule 3698
Antieke Franse historisme pendule

Ergebnis:

140 EUR

Antieke Junghans regulateur, 1890 3699
Antieke Junghans regulateur, 1890
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Antieke Junghans regulateur 3700
Antieke Junghans regulateur

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Vergulde antieke Franse comtoise, 1800 3701
Vergulde antieke Franse comtoise, 1800

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Franse comtoise, 19e eeuw 3702
Franse comtoise, 19e eeuw

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Franse zuilenpendule, 1860 3703
Franse zuilenpendule, 1860

Ergebnis:

90 EUR

Staande klok, 1920 3704
Staande klok, 1920
Startpreis 80 EUR
Antieke Friese staartklok 3705
Antieke Friese staartklok
Startpreis 125 EUR
Verkauft
Antieke Franse pendule, 1890 3706
Antieke Franse pendule, 1890

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
Antieke regulateur, 1870 3707
Antieke regulateur, 1870

Ergebnis:

35 EUR

banjo wandklok 3708
banjo wandklok
Startpreis 150 EUR