Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 28. Juni 2019 ab 18:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

8x Antiquarische albums (voetbal)
Ergebnis: 180 EUR

Acht antiquarische albums met voetbal verzamelkaartjes. Twee maal tweehonder vooraanstaande voetballers, competitie 1931-1932 K.N.V.B. Miss Blanche album, K.N.V.B. B-elftallen, derde serie. Goal 2, vo...

Lot Afrikaans (15x)
Ergebnis: 80 EUR

Vijftien maal oud Afrikaans. Ondere andere: maskers, stokken, figuren, wandelstokken. Afmeting: 26 - 93 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse cloissonné siervazen, 1880
Startpreis 250 EUR

Twee grote antieke Japanse cloisonne siervazen met draken en paradijsvogels. Meiji. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese/Japanse lampen
Ergebnis: 125 EUR

Drie oude Japanse/Chinese bronzen bewerkte lampen. Afmeting: H 44 - 62 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vaas, 19e eeuw
Startpreis 60 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen vaas met florale en vogel decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

2x Chinese replica wapens
Startpreis 75 EUR

Twee Chinese replica bronzen ceremoniale wapens met stenen belijmd. 21e Eeuw. Afmeting: L 28 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse bronzen vazen
Ergebnis: 300 EUR

Twee grote Japanse bronzen vazen met cloisonne (floraal) en bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Vijzel en uitgewerkte noot
Startpreis 60 EUR

Delftse Regina Fayence vijzel met 925 zilver en stamper. Circa 1930. Plus oude handgesneden walnoot met figuren decors. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.

2x Antieke bouilloires, 1900 - 1920
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke bouilloires. Circa 1900 - 1920. Eén maal Engels, plated. Eén maal onduidelijk, vernikkeld. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

Bloempot op zuil, 19e eeuw
Ergebnis: 250 EUR

Grote cement gegoten zuil met 19e eeuwse cement bloempot. Vogel decor. Beschadigd. Afmeting: 116 x 54 cm. Beschadigd. In redelijk/goede staat.

Antieke haardset, 1880
Ergebnis: 30 EUR

Antieke drie-delige gietijzeren historisme haardset met putti. Circa 1880. Afmeting: 51 x 20 x 22 cm. In goede staat.

5-Delige haardset, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Antieke messing vijf-delige haardset. Circa 1900. Afmeting: 80 x 22 cm ø. In goede staat.

Oude wit-marmeren schouw
Ergebnis: 450 EUR

Grote oude wit-marmeren schouw met ranken. Getoogd. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 115 x 31 x 158 cm. In goede staat.

Antieke messing haardset, 1900
Ergebnis: 75 EUR

Antieke vier-delige messing haardset. Circa 1900. Afmeting: 67 x 28 x 22 cm. In goede staat.

Antieke speeldoos
Ergebnis: 40 EUR

Oude metalen bewerkte speeldoos met Japans decor, leeuw met lotusbloem. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Boek met stalen + Presse papier
Ergebnis: 45 EUR

Antiek boekje met stalen voor kleding + glazen presse papier met lithografische foto. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.

Pepsi reclame
Ergebnis: 70 EUR

Achter-glas Pepsi Cola reclame. 60-er Jaren. 'Drink Pepsi Cola een fris genot'. Penguel-Made in France. Afmeting: 18,5 x 26 cm. In goede staat.

12 Messen, hoorn heft
Startpreis 25 EUR

Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.

Miniatuur portret in lijst
Startpreis 50 EUR

Miniatuur portret in mahoniehouten omlijsting. Dame met halsketting. Olieverf op paneel. Afmeting: 7 x 6 cm. In goede staat.

Lot carbidlampen
Ergebnis: 140 EUR

Lot van minstens twintig antieke diverse fietscarbidlampen. Afmeting: circa 18 - 30 cm. In redelijke staat.

Lot antiek tin (7x) (divers)
Ergebnis: 50 EUR

Zeven maal divers antiek tin. Onder andere: Houders, kruik, kannen. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.

Grote tinnen klepkan, 17e - 18e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse tinnen klepkan met schelp-achtige duimrust. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Antiek 5-delige tinnen mocca set
Startpreis 30 EUR

Vijf-delige antieke Oosterse tinnen bewerkte mocca set. Afmeting: 14 x 45 x 9,5 cm. In goede staat.

Antieke tinnen brandewijnkom
Ergebnis: 150 EUR

Grote antieke tinnen brandewijnkom met vijf bodemmerken. Interessant!!. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 8 x 34 x 19 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Japanse tinnen vazen, 1900
Startpreis 100 EUR

Twee grote antieke Japanse tinnen vazen met messing decor, floraal. Circa 1900. Afmeting: 38 x 16 cm ø. In goede staat.

Lot tin
Startpreis 30 EUR

Acht maal antiek tin. Bestaande uit: Strooiers, schenkkan, bierpul met glazen bodem, bord etc. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Jugendstil olielamp, 1915
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Majolica Jugendstil petroleumlamp. Majolica reservoir gelijmd. Circa 1915. Afmeting; 55 x 25 cm. In redelijke staat.

3x Petroleumlamp, 19e eeuw
Startpreis 75 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen petroleumlampen. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.

Antieke hangpetroleumlamp, 1915
Ergebnis: 225 EUR

Antieke messing Jugendstil hangpetroleumlamp met pauwen en negen kaarskandelaren. Circa 1915. Afmeting: 60 x 56 cm ø. In goede staat.

Antieke Franse petroleum lampenvoet
Startpreis 150 EUR

Antieke Franse polychrome Fayence petroleum lampenvoet met messing, handbeschilderd, florale/vogel/insecten decor. Geëlektrificeerd. Afmeting: 82 x 40 cm ø. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen, 1900
Startpreis 250 EUR

Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met messing. Circa 1900. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Opaline petroleumlamp
Startpreis 40 EUR

Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.

Antieke petroleum lamp
Startpreis 65 EUR

Antieke historisme petroleumlamp met boegbeeld. Vernikkeld. Circa 1900. Afmeting: 53 x 14 cm ø. In goede staat.

8x Oude messing kleerhaken
Ergebnis: 60 EUR

Acht decoratieve oude messing kleerhaken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 23 cm. In goede staat.

Antiek bronzen miniatuur kanon, 1900
Ergebnis: 90 EUR

Antiek bronzen miniatuur kanon. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2x bronzen Empire kandelaren
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Empire, Charles Dix kaarskandelaren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x Mooie grote Empire kandelaren
Ergebnis: 175 EUR

Twee mooie grote bronzen Empire kaarskandelaren met bobeches en graveringen. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Oosterse vazen
Ergebnis: 30 EUR

Twee grote 19e eeuwse Oosterse messing bewerkte vazen met ranken en Swastika tekens. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In goede staat.

Antieke koperen samovaar
Ergebnis: 40 EUR

Grote antieke koperen samovaar kraantjeskan. Afmeting: 48 x 28 cm ø. In goede staat.

Barok-stijl plafondlamp
Startpreis 40 EUR

Zes-lichts messing Barok-stijl plafondlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 42 cm. ø. In goede staat.

Oude Jugendstil hanglamp
Ergebnis: 170 EUR

Oude Jugendstil hanglamp. Gesigneerd Jean Noverdy. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 50 cm ø. In goede staat.

Jugendstil plafondlamp, 1915
Startpreis 60 EUR

Jugendstil messing plafondlamp. Drie-lichts met originele facet geslepen glazen kappen. Circa 1915. Afmeting: 50 x 60 cm ø. In goede staat.

Oude zakkroonluchter
Startpreis 80 EUR

Oude vernikkelde zakkroonluchter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 50 cm ø. In goede staat.

Antieke porseleinen lampenvoet
Startpreis 50 EUR

Antieke 19e eeuwse porseleinen lampenvoet met goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Jugendstil lampenvoet, 19e eeuw
Startpreis 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing vernikkelde Jugendstil lampenvoet met kraanvogel. Circa 1915. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Ergebnis: 40 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 18 cm ø. In goede staat.

2x Antieke dekseldozen, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke dekseldozen. Circa 1900. Eén maal opaline melkglas met bronskleur, scherf gelijmd. Eén maal ovaal met messing en kristallen gegraveerde binnenbak. Plus Murano glazen snoepjes. Afmeting: 1...

Houten dekseldoos met portret, 19e eeuw
Startpreis 90 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde houten dekseldoos met lezende man. Binnenrand iets beschadigd. Afmeting: 4 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Art Deco dekseldoosjes
Startpreis 60 EUR

Twee Art Deco dekseldoosjes. Eén maal gehamerd, plated. Eén maal palissander met inleg. Afmeting: 7,5 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwalder dekseldoos
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Schwarzwalder houtgestoken notenhouten dekseldoos met hond op deksel. Sleutel weg. Afmeting: 16 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Antieke snuiftabakdoos, 1900
Ergebnis: 65 EUR

Antieke wortelnoten snuiftabakdoos met miniatuur schilderij. Poedel in landschap. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 6 cm ø. In goede staat.

Kistje met messing, 18e - 19e eeuw
Ergebnis: 90 EUR

18e - 19e Eeuws kistje met wortelhout effect en origineel slotje. Voorzien van messing beslag op gecontourneerd deksel. Afmeting: 11,5 x 17 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

2x Messing kandelaren
Startpreis 60 EUR

Twee 19e eeuwse messing Empire-stijl kaarskandelaren. Basis licht bedeukt. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Neo Gotische kandelaar, 19e eeuw
Startpreis 60 EUR

19e Eeuwse koperen Neo Gotische kaarskandelaar met leeuwenpoten. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

2x Kerkelijke kaarskandelaren
Ergebnis: 60 EUR

Twee kerkelijke messing kaarskandelaren. Eén maal Neo Renaissance, 19e eeuw. Eén maal Neo Gotisch, 20e eeuw. Afmeting: 53 - 74 cm. In goede staat.

2x Grote kaarskandelaren
Ergebnis: 175 EUR

Twee grote messing kaarskandelaren met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.

2x Antieke kandelaren
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke messing kaarskandelaren. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 1 8 - 24 cm. In goede staat.

2x Neo Renaissance kandelaren
Ergebnis: 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing Neo Renaissance kaarskandelaren met klauwpoten. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

3x Bamboe penselenvazen
Startpreis 60 EUR

Drie oude/antieke Chinese bamboe penselenhouders met landschappen en figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12,5 - 20 cm. In goede staat.

Chinese bronzen wierookschaal
Ergebnis: 275 EUR

Vroege Chinese bronzen wierookschaal. 17e Eeuw of ouder. Bodem scheuren. Afmeting: 6,5 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Oosterse schriftplanken
Ergebnis: 90 EUR

Twee Oosterse lakwerk schriftplanken met boeddha's. Handgeschilderd. Mooie patina. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.

Oud/antiek Tibetaans ritueel mes
Ergebnis: 120 EUR

Oud/antiek Tibetaans ritueel bronzen mes met dieren decor. In houten houder. Afmeting: L 28,5 cm. In goede staat.

3x Oud messing
Ergebnis: 60 EUR

Drie maal oud messing. Bestaande uit: Wierookbrander, circa 1900. Perzisch kistje. Oosterse heilige koe, circa 1900. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.

8x Inktsteentjes
Ergebnis: 40 EUR

Acht oude Chinese inktstenen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 11 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil messing gaslamp , 1915
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Jugendstil geëlektrificeerde messing gaslamp met drie contragewichten. Circa 1915. Afmeting: 80 x 60 cm ø.een kapje gelijmd In redelijke staat.

2x Antieke kruideniers voorraadblikken
Ergebnis: 55 EUR

Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Korffs' Cacao Amsterdam, circa 1910. Eén maal Neuteboom Koffie - Thee, circa 1930. Afmeting: 40 x 30 x 38 cm / 34 x 27 cm. In redelijke staat.

4x Antieke Chinese waterketels, 1900
Startpreis 400 EUR

Vier antieke Chinese metalen waterketels met signaturen. Divers. Circa 1900. Afmeting: ø 10 - ø 15,5 cm. In goede staat.

2x Messing wandkandelaren
Startpreis 140 EUR

Twee grote Neo Gotische messing wandkandelaren met ranken en wandmonturen. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 15 x 44 cm. In goede staat.

Oosters snijwerk met olifanten
Ergebnis: 225 EUR

Zeer groot Oosters snijwerk uit boomstam met 27 gebeeldhouwde olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 298 x 74 x 60 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil koekjestrommel
Startpreis 40 EUR

Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse bronzen pronkvazen
Startpreis 375 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen historisme pronkvazen op rood marmeren sokkels. Neo Renaissance. Chips marmeren sokkels. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Aigner lederen dokterstas
Ergebnis: 80 EUR

Grote oude Ettienne Aigner lederen dokterstas. 60er-70er Jaren. Afmeting: 45 x 28 x 53 cm. In goede staat.

Antieke lakstempel in cassette
Ergebnis: 75 EUR

Antiek vergulde lakstempel in originele cassette. Met florale guilandes. Afmeting: 12 x 6,5 x 5,5 cm. In goede staat.

Antieke barograaf, 1920
Ergebnis: 140 EUR

Antieke mahoniehouten barograaf. Jules Richard Paris. Circa 1920. Afmeting: 14 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.

Zwitserse Reuge speeldoos
Startpreis 420 EUR

Grote wortelnoten gepolitoerde Zwitserse Reuge speeldoos met florale intarsia. Met drie melodieën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 44 x 19 cm. In goede staat.

Antieke tafelspiegel, 1915
Startpreis 225 EUR

Antieke Jugendstil compositie metalen tafelspiegel met florale decor en amor. Circa 1915. Afmeting: 48 x 32 x 14 cm. In goede staat.

Grote cloisonné Geisha
Ergebnis: 175 EUR

Grote Japanse cloisonne Geisha op houten console. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840
Startpreis 600 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1840. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek tafelstuk, 1880
Startpreis 75 EUR

Antiek historisme tafelstuk met kristallen vaas. Compositie metaal. Circa 1880. Eén minimale chip. Afmeting: 40 x 17 cm ø. In goede staat.

Antieke lamp, Krantenverkoper
Startpreis 125 EUR

Antieke Belgische tafellamp met krantenverkoper. Bronzen basis. Gemerkt 'Made in Belgium J.M. Parisiania'. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Venetiaanse stalamp
Startpreis 300 EUR

Grote Venetiaanse houten stalamp met beschildering en moor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In goede staat.

2x Japanse kalebas cloisonne vazen
Startpreis 375 EUR

Twee Japanse kalebas-vormige cloisonne vazen. Tweede helft 20e eeuw. Stukje los erbij. Afmeting: 37 cm. In goede redelijk/goede staat.

Whiskey karaffen + dienblad, plated
Startpreis 80 EUR

Stel ronde whiskey karaffen compleet met stop. Afmeting: H 30 cm. Geplaatst op spiegel dienblad met plated rand. Afmeting: 27 x 26 x 18 cm. In goede staat.

2x Antieke coupes, 1900
Startpreis 140 EUR

Twee antieke compositie metalen coupes met bacchus en marmeren voet. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaren, 19e eeuw
Startpreis 425 EUR

Twee 19e eeuwse grote bronzen Empire drie-lichts kaarskandelaren. Deels verguld, deels donker gebruneerd. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antieke Japanse figurengroep
Startpreis 350 EUR

Fraaie antieke Japanse figurengroep. Circa 1900. Houtgesneden, gepolychromeerd en met ivoor. Circa 1880. Afmeting: 15 x 22 x 14 cm. In goede staat.

2x Aziatische bronzen speelgoed paarden
Ergebnis: 100 EUR

Twee oude Aziatische bronzen speelgoed paarden. Afmeting: 11 - 19 cm. In goede staat.

Twee marmeren cassoletten
Startpreis 550 EUR

Twee zware marmeren Louis Seize-stijl cassoletten met brons. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

2x Antieke marmeren cassoletten, 1900
Startpreis 550 EUR

Twee antieke vergulde brons met marmeren cassoletten in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

19e Eeuwse dekseldoos
Startpreis 250 EUR

19e Eeuwse dekseldoos. Messing verguld met kristal. Eén chip binnenrand. Floraal. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.

Antieke apothekers gaper
Ergebnis: 500 EUR

Antieke houtgesneden apothekers gaper met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antiek miniatuur portret
Startpreis 450 EUR

Antiek miniatuur damesportret. Dame met bloemen. Olieverf op pannel. Afmeting: 8,5 x 7 cm. In goede staat.

Cloisonné wierookpotje
Ergebnis: 3.800 EUR

Oude Chinese cloisonne wierookpot met deksel, florale decors, vergulde Foo-hondenkoppen en bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 14 x 11,8 cm. In goede staat.

19e Eeuwse hengselmand, 1870
Startpreis 250 EUR

19e Eeuwse vergulde hengselmand met kristallen binnenschaal. Messing verguld. Circa 1870. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Antieke Duitse speeldoos
Ergebnis: 440 EUR

Antieke Duitse notenhouten speeldoos. Polyphon of symphonion. Circa 1900. Met dubbele kam en twee platen. Kam heel, alleen genummerd. Afmeting: 25 x 45 x 35 cm. In goede functionerende staat.

Antieke Jugendstil lamp, 1915
Startpreis 550 EUR

Grote antieke compositie metalen Jugendstil lamp. Circa 1915. Gesigneerd A. Gretay. Scheur 3 cm in basis. Twee-lichts met opengewerkte koperen kap. Afmeting: 98 x 45 cm. In redelijk/goede staat.