Copier Leerdam glazen vaas met dik glazen wand. Gemerkt. Circa 1950 - 1970. Afmeting: 18 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Lot van negen 18e eeuwse mondgeblazen glazen. Onder andere Roemers met noppen. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige kristallen piece de milieu met gravering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote Lalique-stijl glazen tafellamp met naakte dames. Lampenvoet van messing. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 17 cm ø. In goede staat.
Grote persglazen vaas met matte figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote gave oude Italiaanse Murano kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 75 cm ø. In goede staat.