Grote kristallen glazen vaas met slijpsel. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 23 cm ø. In goede staat.
Grote moderne kristallen facetgeslepen lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 33 cm ø. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse glazen bruidskaraf met dubbele oorgrepen, opgelegde slingers en diverse gematteerde gegraveerde afbeeldingen. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Moderne mondgeblazen glazen stier. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 39 x 10 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek kristal. Onder andere: Kannen, dekselbus, glazen, tablets, mosterd/zout, schalen. 19e - 20e Eeuw. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 5 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse kristallen geslepen kandij coupes. Afmeting: 19 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Lot van negen 18e eeuwse mondgeblazen glazen. Onder andere Roemers met noppen. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In goede staat.