Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen schrijfkabinet met dubbel gebogen koplijst, diverse (geheime) lades achter getoogde deuren en schrijfgedeelte. Ook wel top bureau genaamd. Circa 1760. Louis...
Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.
Lederen Chovi Les Eames zetel met voetenbank. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitra. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.
Lederen Chovi Les Eames zetel. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitria. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.
Zeldzame Franse notenhouten narrenkast. 19e Eeuw. Met narren, gevleugelde fantasie figuren, landschap met amazone te paard en koppen. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 228 x 140 x 55 cm. In goede staa...
Duitse wortelnoten met noten Empire/Biedermeier boekenkast met bandintarsia en halve zuilen met messing capitellen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd met schellak. Afmeting: 191 x...
Zes notenhouten Barok-stijl stoelen. Circa 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak gepolitoerd. Afmeting: 85 x 43 x 58 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws Louis Seize kabinet met bandintarsia, hekwerk op koplijst en bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 240 x 175 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuws wortelnoten dubbelgebogen Amsterdams kabinet met bronzen beslag. Oudere restauraties. Afmeting: 235 x 190 x 62 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Amelander tafelblad met religieuze handgeschilderde voorstelling. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Prachtige vergulde houtgestoken schildersezel met dolfijnen en guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Franse eiken Barokkast. Circa 1770. Eiken massief, geheel uitneembaar. Op twee bolpoten, twee deuren, twee laden. Afgeschuinde hoeken. Afmeting: H 220 x 190 x 65 cm.
Grote Hollandse wortelnoten Willem III bonheur met vogelogen fineer binnenkant. Prachtig snijwerk, druivenranken + vogel. Circa 1860. Linker zuil sporen wormbeval. Afmeting: 228 x 130 x 60 cm. In rede...
Eikenhouten twee-deurs kast. Met bewerkte panelen en twee laden. Circa 1860. Afmeting: 200 x 170 x 58 cm (hxbxd). In goede staat.
Originele 18e eeuwse Engelse of Amelander (Hollands) hoekkast. Gepolychromeerd. Met bijbelse voorstelling. Afmeting: 87 x 50 x 31 cm. In goede staat.
Groot notenhouten schouwstuk met schilderij. 19e - 20e Eeuw. Gemaakt door Jansen en Zonen Amsterdam Hofleveranciers. Schilderwerk gerestaureerd door Teunissen Kunsthandel. Afmeting: 255 x 50 x 150 cm....
Antieke Empire-stijl mahoniehouten vitrinekast met vergulde messing versieringen, kariatiden en geslepen glas. Circa 1900. Van zeer goede kwaliteit. Afmeting: 176 x 225 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast met snijwerk, volle zuilen, snekken en geslepen glas. Circa 1880. Afmeting: 210 x 134 x 63 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 244 x 1...
19e Eeuws Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Circa 1870. Afmeting: 140 x 105 x 66 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Louis Quinze kast met snijwerk, vaste schappen en afneembare kop en deuren. Afmeting: 205 x 175 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Chest on Chest. Enkele beschadigingen. Afmeting: 176 x 52 x 111 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten kast met sterintarsia. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 190 x 160 x 56 cm. In redelijk/goede staat.