Antiek bronzen figuur. Jongen met speelgoed zwaard op marmeren sokkel. Gesigneerd G. Jaeger. Gotthilf Jaeger. 1871 - 1933. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Griekse beelden figuren. Eén op rood marmeren sokkel. Eén mannen figuur, reproductie brons. Circa 1900. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Twee antieke brons gepatineerde Art Deco boekensteunen. Don Quichot en Pancho op zwart marmeren basement. beelden zijn van samac Circa 1930. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse uit notenhout gesneden koppen voor wand montage. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Antieke terracotta buste. Sole Mio. Meisje met mandoline. Gesigneerd J. van Vaerenbergh. Circa 1900. Chips bij voet. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Zuid-Duitse notenhouten heilig figuur met Madonna, cherubijnkoppen en draak. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Zigeuner jongen met hoed en cape. F. Iffland, 1862 - 1935. Titel: Roma. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee antieke messing vergulde figuren. Boerenvrouwen met rugkorf. Circa 1900. Afmeting: 9 x 7 x 5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met fruitmand. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1880. Romantisch 18e eeuws paar. Afmeting: 28 x 19 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse polychrome houten beeld christus op de koude steen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee antieke gesigneerde Franse bustes. Quesmel a Paris. Eén maal Delecole Fecit d'apres Vasse Craqes 1849. Eén maal a Delecole de Troyes 1850. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws notenhouten Frans Madonna beeld. Oude wormbeval, niet actief. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen hond. Bulldog. Eind 20e eeuw. Afmeting: 54 x 54 x 35 cm. In goede staat.
Twee maal bronzen beeldjes door Kip - Oldenzaal. Bestaande uit: Boeskool-manneke + klootschieter. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en onyx. Circa 1900. Clown. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen beeld. Onduidelijk. Jachthond. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse lava-stenen boeddha hoofden. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette. Monogram G.V. Circa 1920. Japanse man met hemd met swastika. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren voet. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen eend op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen figuren. Scheepvaart en werktuigbouwkunde. Circa 1900. Afmeting: 43 - 47 cm. In goede staat.
Bronzen valk op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Wilhelm K. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote antieke Indonesische bewerkte vaas met wayang figuren, paradijsvogels, swastika etc. Afmeting: 49 x 24 cm ø. In goede staat.
Grote houtgesneden vergulde Oosterse boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gipsen Heilig hart beeld met originele polychromie. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld met onyx basement. Meisje met druivenmand. Compositie metaal. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Oude/antieke bronzen Oosterse boeddha in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gipsen religieus Heilig hart beeld met originele beschildering. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.
Antieke messing wandplaquette met buste Napoleon Bonaparte. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese of Tibet houten polychromie boeddha figuur met relikwie ruimte in rug. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.