Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hondje op kussen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.
W. de Kok. Circa 1930. Trekpaarden met boomstam. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.
Twee antieke, bijzondere gravures Amsterdam. 17e - 18e Eeuw. Eén maal landkaart Amsterdam 1593 - 1613. Vergroting, handingekleurd. Eén maal Amsterdam. De waterkant van 't IJ te sien. Handingekleurd. G...
Drie antieke gravures. 18e Eeuw. Handingkleurd. Amsterdam. Nieuwe kerk. Stadhuis van Vooren. De vernieuwde waag op den Dam. Gravures op papier. Afmeting: 38 - 43 cm. In goede staat.
K.L. Laminoir. 20e Eeuw. Belgische School. Stadsgezicht Brugge? Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen met landschappen decors, tekens en teksten. Afmeting: 155 - 182 cm. In goede staat.
J. Thisova. 1923. Fries interieur met vrouw, stoeltjesklok etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Soros. Circa 1900. Figuur op bruggetje in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 23 cm. In goede staat.
C. Camille of Camillo. 19e Eeuw. Stilleven op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 60 cm. In goede staat.
Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Louis van der Steen. 1891 - 1954. Kan met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Figuur in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.
Carel Nicolaas Storm van 's Gravensande, 1878. 1841 - 1924. Binnentuin Deventer. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 1962. Hollandse School. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Andries Verleur. 1911. 1876 - 1953. Boslandschap. Haagse School. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.
G.C. Rol. Noorse School. Gezicht op Leikanger Noorwegen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Vijf oude miniaturen. Dames en heren portretten. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
H. Millhagen, 1918. Duitse School. Vakwerkboerderij aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 60 cm. In goede staat.
Clairy? Circa 1920. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.
J. Kik. Tweede helft 20e eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Monogram F.S. 1951. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
J.P. Molenaar. Circa 1930. Hollands riviergezicht met pleziervaartuigen. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
K. Burgmans. 20e Eeuw. Schelpenvissers op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Scheveningse bomschuiten op zee. Olieverf op paneel. Krom. Afmeting: H 42 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
F.W.N. Mulert Fecit. 19e Eeuw. Turkse soldaat te paard. Vochtvlekken. Tekening op papier. Afmeting: 36 x 48 cm. In redelijke staat.
Bernhard Janssen. 1874 - . Arnhem. Dorpsgezicht met sloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 27 cm. In redelijke staat.
A.E. Otriuyenco. Russische School. Verso tekst. Stilleven met schelpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Chinees gesigneerd zijde-schilderij. Bamboe met vogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 x B 27 cm.In goede staat.
Naar Nicolaas Maes. 20e Eeuw. Man bid voor het maal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Strandgezicht met schelpenvisser en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.
K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.
Oude stadsplattegrond van Almelo. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 82 x 55 cm. In goede staat.
Oud Chinees achter-glas-schilderij in houten omlijsting. Met draak/paradijsvogel decor. Afmeting: H 47 x B 30 cm. In goede staat.
Blok v.d. Velden. 1913 - 1980. Texel 1946. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.
J. ter Haar. Circa 1920. Herderin met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Korver. 20e Eeuw. Bengaalse tijger aan drenkplaats. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Oude landkaart. Liho door Christiano Geltiae Cliviae Fini Timotumqve Locotum Verissima Descriptio. Afmeting: 50 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Landschap met boerderij, boerin en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 17,5 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Hollands riviergezicht Sloterdijk. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.
Monogram H.B. 1921. Baby op sofa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Monogram H.V.P. Art Deco stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.
Josef Mühlbeck (1878-1920). Duitse School. Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 43 cm. In goede staat.
H. Lasch. Duitse School. Circa 1980. Huis in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Vier antieke gravures. 18e - 19e Eeuw. Onder ander: *Groeningen, A.Kip F. *Dorp Nieuwkerk/Dorp oude kerk 1745 K.S.F. * Dorpstraat Middelburg. *Ets Dordrecht. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. Eén maal Middelburg. Handingekleurd. Fait par Aveline. C.P.R. Eén maal Zierikzee. H.S.F. 1754. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Marius Bauer. 1867 - 1932. Portret Mata Hari. Uit de vroege periode dat hij met Isaac Israëls heeft gewerkt. Olieverf op karton. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In goede staat.
Adri Bleys. 1877 - 1964. Volendamse visser schilt aardappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Adri Bleys. 1877 - 1964. Volendamse visser in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Mogelijk Walesse Ting. Chinese stempel rechts boven. Twee vrouwen met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 44 cm. In goede staat.
J.C. Roelandse. 1888 - 1978. Havengezicht Amsterdam. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 14 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
K. Bender. Tweede helft 20e eeuw. Hollands ijsgezicht in de stijl van de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Schipbreuk aan de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x 40,5 cm. In goede staat.
Reint Withaar. Boerderij met boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee pinken* in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 26 cm. In goede staat. (*éénjarig kalf).
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
A. v.d. Weele. 20e Eeuw. 19e Eeuwse Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling, 1962. 1932 - 2013. Fruits de Mer. Naakte vrouwen in duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 56 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e eeuw. Stilleven met citroen, tin en roemer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
John Bevort. Opvliegende eenden bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 115 cm. In goede staat.
Oud Limoges emaille schilderij. Door A. Bureau emailleur D'art. Landschap met bloesemboom en paard bij drenkbak en boerderij. Afmeting: 31 x 21 cm. In goede staat.
van Huffel. Circa 1930. Boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.
Gesigneerd J. Emmerik. 19e Eeuw. Havenmonding met Hollandse schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 71 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Portret Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
P.M. Hendriks. Landschap Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 62 cm. In goede staat.
W. Horselenberg. 1881 - 1961. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Naar Duchattel. Circa 1900. Poldergezicht met sloot en windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 17,5 cm. In goede staat.
Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
L. Lambert. 21e Eeuw. Vele spelende figuren op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met appels en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
S.M. Bijlsma. Circa 1900. Kasteel met figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
G. van Jeveren. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Ets van Anton Pieck. 1895 - 1987. Eigen druk, voor mevrouw G. Roos Posthummus. Paraplu verkoper. Ets op papier. Afmeting: 8 x 4,5 cm. In goede staat.
John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
H.J. Wolter. 20e Eeuw. Ophaalbrug Hollandse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.