Diese Webseite verwendet Cookies

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Hollandse vitrinekast 4009
Hollandse vitrinekast

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Monumentale Imari dekselvaas, 19e eeuw 6011
Monumentale Imari dekselvaas, 19e eeuw

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Grote 19e eeuwse Chinese theepot 6028
Grote 19e eeuwse Chinese theepot

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Gouden slavenarmband 131
Gouden slavenarmband

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
18e Eeuws religieus schilderij, De biecht 1017
18e Eeuws religieus schilderij, De biecht

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
J. Mankes, Kraai 1311
J. Mankes, Kraai

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Franse pendule met Wedgwood plaquettes 3519
Franse pendule met Wedgwood plaquettes

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Wortelnoten Hollands secretaire 4038
Wortelnoten Hollands secretaire

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
2x Antieke eiken stoelen 4131
2x Antieke eiken stoelen

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Mahoniehouten rolsecretaire, 1870 4238
Mahoniehouten rolsecretaire, 1870

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
10x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw 6014
10x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw 6032
Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Oude Chinese pijpvaas 6210
Oude Chinese pijpvaas

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Oude Chinese Sang de Boeuf schotel 6545
Oude Chinese Sang de Boeuf schotel

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Grote Familie Rose theepot 6039
Grote Familie Rose theepot

Ergebnis:

530 EUR

Verkauft
Chinese Kangxi theebus, 1800 6007
Chinese Kangxi theebus, 1800

Ergebnis:

525 EUR

Verkauft
Henk Schuring, Abstracte compositie 1020
Henk Schuring, Abstracte compositie

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Hans Truien, Expressionistisch 1041
Hans Truien, Expressionistisch

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad 1059
Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
C. van Assendelft, Figuren trekken trekschuit 1075
C. van Assendelft, Figuren trekken trekschuit

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Antiek Drents kabinet, 1800 4065
Antiek Drents kabinet, 1800

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
3-Zits Chesterfield bank 4077
3-Zits Chesterfield bank

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Lederen bank (kasteelmodel) 4098
Lederen bank (kasteelmodel)

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Hollands porseleinkabinet 4181
Hollands porseleinkabinet

Ergebnis:

500 EUR