Groot zilveren bestek, 835/000, in cassette. Bestek met 11 dessertlepels en 11 -vorken, 2 sauslepels, aardappellepel, soepsleef, 12 tafelvorken en 11 -lepels, model Haagslofje alles voorzien van gravu...
Groot zilveren bestek, 800/000, in cassette. Bestek met gecontourneerde steel, voorzien van 12 tafellepels en -vorken, 12 tafelmessen met zilveren heft, 12 dessertlepels, 10 dessertvorken en 12 desser...
Bronzen tuinbeeld door Huub Noorlander, Rotterdam. Tevens de maker van Bartje. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke diverse Chinese spekstenen figuren. 20e Eeuw. Signaturen. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 230 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Witgouden pave ring, 585/000, met diamant. Strakke ring bezet met 3 rijen met briljant geslepen diamanten en tevens aan de zijkanten bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 1,38 ct SI/J Breed...
Elegante witgouden rozet ring, 585/000, met ca 35 diamanten. Witgouden ring met een slag met een royaal rozet bestaand uit 3 randen bezet met briljant geslepen diamanten en in het midden een hoogopsta...
Grote oude Chinees porseleinen kruik met twee oren. Floraal + tekst. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Vier oude Indonesische kleden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie maal rood met gouddraad en één keer bruin met gouddraad. Afmeting: 210 x 255 cm. In goede staat.
Bruno van Straaten. 1786 - 1870. Hollandse School. Romantisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.
Grote gemerkte Chinees porseleinen drakenvaas met groene glazuur. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 50 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse houtgestoken Barok gepolychromeerde putti op originele console. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, gebogen zijkanten onder. Orgelgebogen. Circa 1760. Kleine fineerschades. In originele staat. Afmeting: 60 x 200 x 245 cm. In goe...
Prachtig stel met zilveren koektrommels en onderschotels, 833/000, rond en ovaal model versierd met parelrand. Voorzien van gravure aan de binnenzijde van het deksel, MT.: 1862 12 november 1887. MT.: ...
Duits Louis Seize secretaire. Circa 1780. Met noten en wortelnoten ingelegd. In gerestaureerde staat. Afmeting: H 220 x 131 x 67 cm.
Prachtige reisnecessaire met zilver. Schatulle met uit wortelnotenhout, met monograminleg, S.C. 1862.Voorzien van velouren interieur gevuld met 10 kristallen flacon voorzien van een zilveren deksel me...
Zeldzame 18e - 19e eeuwse mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en seconden aanduiding. Schotel-vormige wijzerplaat. Afmeting: H 275 cm. In goede originele staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 118/199. Lithografische reproductie. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.
Kapitaal 19e eeuws Frans bronzen beeld op rood marmeren basement. Door E. Delaplanche, 1873, 1836 - 1891 en door Ferdinant Barbedienne, 1810 - 1892. Fondeur Paris, Nr. 735. Gietstempel Reduction Mecha...
Zeldzaam bronzen beeld van Jan te Wierik op zwart marmeren sokkel. 1954 - 2002 Haaksbergen. Eén van vijf stuks. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese staande klok met scheepjesmechaniek en prachtige wijzerplaat. Automaat, molenwieken draaien, maanstand, datum aanduiding, halfuurslag, drie gewichten. Eikenhouten klok...
Bijzondere zilveren muziekdoos, 925/000, rechthoekige muziekdoos, met vogeltje, versierd met putti en floraal decor. Op de doos staat een putto met stok. De doos is bevestigd op een zilveren basement ...
Zeldzame, vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde bronzen lectura pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 27 x 21 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse gebombeerde notenhouten Barok jachtcommode met jachttaferelen. Versierd met ivoor inleg, hout intarsia en bronzen beslag. Afmeting: 87 x 83 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken, floraal, vleermuizen en goud decor. Met etiket. Afmeting: 30 x ø 14 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fijn geschilderde florale decors. Keizerlijk gele + blauw-groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 35 x 15,5 x 20 cm. In goede staat.
Willy Sluiter '40. 1873 - 1949. Strandgezicht met ezelrit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Marius Bauer. 1867 - 1932. Portret Mata Hari. Uit de vroege periode dat hij met Isaac Israëls heeft gewerkt. Olieverf op karton. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In goede staat.