Diese Webseite verwendet Cookies

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Reiswekker met datum 3548
Reiswekker met datum

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
Vuurvergulde Franse pendule, 1840 3538
Vuurvergulde Franse pendule, 1840

Ergebnis:

235 EUR

Verkauft
Franse bakkersklok, 19e eeuw 3536
Franse bakkersklok, 19e eeuw

Ergebnis:

145 EUR

Verkauft
Franse bronzen pendule 3528
Franse bronzen pendule

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
18e Eeuws messing uurwerk van Engelse staande klok 3526
18e Eeuws messing uurwerk van Engelse staande klok

Ergebnis:

260 EUR

Verkauft
Lyra pendule met marmer 3521
Lyra pendule met marmer

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Franse pendule met Wedgwood plaquettes 3519
Franse pendule met Wedgwood plaquettes

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Franse vuurvergulde miniatuur pendule 3514
Franse vuurvergulde miniatuur pendule

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
Staande Friese klok 3503
Staande Friese klok

Ergebnis:

1.900 EUR

Frans Art Deco pendulestel, 1930 3698
Frans Art Deco pendulestel, 1930
Startpreis 320 EUR
Verkauft
Goldbühl bureau wekkerklok 3696
Goldbühl bureau wekkerklok

Ergebnis:

35 EUR

Engelse staande klok, 19e eeuw 3695
Engelse staande klok, 19e eeuw
Startpreis 80 EUR
Kleine staande klok 3693
Kleine staande klok
Startpreis 150 EUR
Romantische Franse pendule, 1860 3692
Romantische Franse pendule, 1860
Startpreis 100 EUR
Franse pendule, 1860 3691
Franse pendule, 1860
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Antieke Franse bureauklok, 1900 3690
Antieke Franse bureauklok, 1900

Ergebnis:

80 EUR

Antieke Franse messing tafelklok, 1880 3688
Antieke Franse messing tafelklok, 1880
Startpreis 150 EUR
Antieke Franse pendule met porselein, 1860 3686
Antieke Franse pendule met porselein, 1860
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Vergulde Vorderzappler, 19e eeuw 3682
Vergulde Vorderzappler, 19e eeuw

Ergebnis:

180 EUR

Plated Vorderzappler klok, 19e eeuw 3681
Plated Vorderzappler klok, 19e eeuw
Startpreis 200 EUR
Le Roy parelmoer Hinterzappler 3680
Le Roy parelmoer Hinterzappler
Startpreis 200 EUR
Parelmoer Hinterzappler, 19e eeuw 3679
Parelmoer Hinterzappler, 19e eeuw
Startpreis 175 EUR
19e Eeuwse vergulde Vorderzappler 3677
19e Eeuwse vergulde Vorderzappler
Startpreis 200 EUR
19e Eeuwse vergulde Hinterzappler 3676
19e Eeuwse vergulde Hinterzappler
Startpreis 200 EUR