Grote antieke compositie metalen Jugendstil lamp. Circa 1915. Gesigneerd A. Gretay. Scheur 3 cm in basis. Twee-lichts met opengewerkte koperen kap. Afmeting: 98 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Piet Regenspurg kopergeslagen schaal. Plated. Monogram. 1894 - 1966 Enschede. Draaikolk. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws handbeschilderd dekselvat met florale/boerderij/boot decor. Annotatie 1753. Afmeting: 25 x ø 19 cm. In goede originele staat.
Grote koffer vol Oosterse/Indonesische handwerk kleden, onder andere parelmoer etc. 20e Eeuw. Diverse maten. Afmeting: 25 x 45 x 55 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse ijzeren geldkist met drie sluitkleppen voor drie sloten. Met geklonken binnenkant. Originele patina. Afmeting: 33 x 53 x 29 cm. In goede staat.
Doos vol antieke Chinese zijde gewaden, kleding, schoenen, kleden etc. Kleden tot circa 3 meter. Bijzonder lot handwerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 56 x 22 cm. In goede staat.
Grote oude Coco de Mére palmenvrucht uit de Seychellen (top doorgezaagd). Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Schwarzwald (Black Forest) houtgesneden kapstok met adelaar. Circa 1890. Afmeting: 45 x 90 x 20 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Duitse Hoorn des overvloeds. Met bronzen versieringen. 'Den Vererlichen Corps Franconia Borussia zu Göttingen S48 83S'. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse benen kunstwerken met vogels. Circa 1900. Afmeting: 10 x 6 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde hengselmand met kristallen binnenschaal. Messing verguld. Circa 1870. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koper bewerkte petroleumlampen. Afmeting: 53 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke houten piedestal. Circa 1920. Wit. Klassisisme. Afmeting: 99 x 50 x 38 cm. In goede staat.
Zeldzame ronde bakelieten platenspeler met lederen handvat. Hoedendoos grammofoon met versterker. Type 952A. 1933 - 1938. Afmeting: 20 x ø 26 cm. In goede staat.
Oude koperen hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x ø 37 cm. In goede staat.
Grote marmeren baluster-vormige zuil of tafelpoot. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x ø 36 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen handspiegel met pierrots en maan. Circa 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee oude Van Rossum's Troost tabak affiches. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm / H 80 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke koperen hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 70 x ø 60 cm. In goede staat.
Antieke speeldoos met lithografie en gegraveerd deksel. Circa 1900. Afmeting: 13 x 20 x 16,5 cm. In goede staat.
Vier antieke kruideniers voorraadblikken met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Oldenhove Tabak No. 2. Guldens' Baai Maja. Twee maal Douwe Egberts Koffie-Thee. Afmeting: 48 - 51 cm. In red...
Oude Chinese bronzen waterpot met salamander en bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 12,5 cm. In goede staat.
Messing spiegel met vrouwengezicht. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse porseleinen vazen met zijden bloemen en glas onder glazen stolpen. Eén stolp kapot. Afmeting: 32 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke hardhout gesneden Momento Mori schedel. Uiterst gedetailleerd met beweegbare kaak en tanden van been. Afmeting: 7 x 5,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Twee moderne kristalglazen tafellampen. 21e Eeuw. Eén voetje chip. Afmeting: 66 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke botanische stolp met tropische handgemaakte plant van vogelveren, mos en ijzerdraad. Afmeting: H 67 x ø 28 cm. In goede staat.
Grote glas in lood deur met zes glas-in-lood ramen met Jugendstil motief. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting geheel: 201 x 166 cm. In goede staat.
Drie zeldzaam antieke zilveren Chinese miniatuur meubelen met cloisonne en deels vergulding. Bestaande uit: twee armleunstoelen en tafel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.
Drie gebruikte lederen Donkervoort heren jassen. Gebruikssporen. Maat: Large. In redelijk/goede staat.
Twee Italiaanse miniaturen. Damesportretten. Gesigneerd. Handgeschilderd. Eén maal Madonna Fiorentina Filippo Zippi Firenso. Eén maal Comtesse de Fugina de Mignard Fireuse. Afmeting: 5,5 x 4,3 cm. In ...
17e - 18e Eeuwse bewerkte kalebas beker met latijnse tekst 'Soidalvisita'? Massief zilveren bovenrand. Afmeting: 10,5 x ø 8 cm. In goede staat.
Drie mooie antieke Oosterse waaiers. Eén maal benen lamellen met figuren decor. Eén maal beschilderd zijde met figuren/landschap decor. Eén maal zijde handwerk met vogel decor. Afmeting: 21 - 43 cm. I...
Grote Venetiaanse Murano hanglamp. Zeven-lichts. 20e Eeuw. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 75 x 70 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Hoorn des overvloeds met verguld brons. Historisme. Circa 1880. Putti op schildpad. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinese Peking cloisonne siervazen. Messing met florale decors. Afmeting: 26 x ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote antieke cloisonne tafelpetroleumlamp met brons. Circa 1900. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Antieke houten foto camera. Guy de Coral Co. Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal 19e eeuws koperwerk/metaal. Bestaande uit: Windvaan, zeemeermin. Windvaan, duif. Twee beschilderde klok versieringen. Afmeting: 24 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote rood keramieken tafellampen met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.
Duitse W.O. II bakelieten Volksempfänger + koptelefoon Lorenz-Radio. Type VE 301 W. App nr.: 62597. Afmeting: 39 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse bronzen pot met draken decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 27 cm ø. In goede staat.
Vier maal antiek schildpad. Bestaande uit: Fotolijst, dekseldoos, portemonnee, visitekaartenhouder. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude messing met marmer lampenvoet en putti. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Korinthische zuil. Afmeting: H 175 x ø 15 cm. In goede staat.
Grote antieke metalen Jugendstil bowlpot met glas. Messing plated. Circa 1915. Enkele chips. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws messing processiekruis met houten steel. Anno 1837. Afmeting: 220 cm. In goede staat.