19e Eeuwse houtgesneden plaquette in lijst. Notenhout. Man met bijbel en vrouw luistert toe. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Antiek Judaica borduursel. Floraal. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.
Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.