Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Toegeschreven. Verso J.H. Weijns Rotterdam. Boerenhuis onder de bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. Ceramo. 1829 - 1909. Twee honden bij muizenval. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Klaas Bernink 1984, nr. 82/150. 1913 - 1996. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J.H.H. Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuw. Schildersezel met dubbelzijdig beschilderd portret schilderij. In 17e eeuwse stijl. Heer + dame. Monogram. Olieverf op paneel. Afmeting: H 56 x B 45 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Groot Hollands IJsselgezicht met binnenvaart schepen bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
J. Wolski. 1907 - 1990. Paardengespan in sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.
Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Louis Willem van Soest. Winterlandschap bij Laren met berkenbomen en wandelaar. Lichte craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Leidsche School. Boerderij tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Josef Israëls. 1824 - 1911. Boeren interieur met figuren. Voorzien van originele Wisselingh etiket. Verso titel: Gebed voor maaltijd. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.
E. Bouillé. Circa 1880. Franse School. Landschap met rivier, boerderij, vee en wasvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 81 cm. In goede staat.
Bruno van Straaten. 1786 - 1870. Hollandse School. Romantisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 76 cm. In goede staat.
Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Stilleven met spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws religieus schilderij. Duitse School. Koningin van Bohemen met engel St. Jean. Provenande Chanoinesses de Jupille pres Liege. De biecht. Olieverf op linnen. Eén restauratieplek en één s...
J.C. Verburgh. Cornelis Gerrit Verburgh. 1802- 1879. Landschap met vakwerkhuis, bruggetje en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 79 cm. In goede staat.
Gregor von Bochmann. 1918. 1850 - 1930. Duitse School. Herders met paarden bij drenkplaats. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.
Gesigneerd L'Huber. 19e Eeuw. Stilleven met fruit. Bijgeschilderd. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Willy Sluiter '40. 1873 - 1949. Strandgezicht met ezelrit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Marius Bauer. 1867 - 1932. Portret Mata Hari. Uit de vroege periode dat hij met Isaac Israëls heeft gewerkt. Olieverf op karton. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In goede staat.