L. Lambert. 21e Eeuw. Vele spelende figuren op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Bomschuiten op het strand met vissersvrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Landschap met boerderij, boerin en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 17,5 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groene stett Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
A. Scheerder. 1943. Almelo. Bosrand met panoramisch uitzicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Bep Toscani. 2006. Nr. 2 van 15. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 46 x 62 cm. In goede staat.
Andre Arendsman. 2000. Titel: Pauze. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 49 x 39 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Peter v.d. Anker. Eén maal Pown the Avenue, nr. 34/50. Eén maal Metropolitan Museum, nr. 35/50. Litho's op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.
Twee oude ikonen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Russisch ikoon met afneembaar front, circa 1900. En een plated metalen ikoon, Maria met kindje Jezus. Mist sierstenen. Afmeting: 22 - 26 cm. In redelijke sta...
G. van Jeveren. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Johannes Adrianus Smit. Twee lithografieën. Mokum Red + Bellona. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 29 cm. In goede staat.
D. Voerman. Bosgezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Hollands riviergezicht Sloterdijk. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.
J.H. Doeleman. 1848 - 1913. Figuren op landweg. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 17 cm. In goede staat.
Monogram H.B. 1921. Baby op sofa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Clemens Seidl. 1874 - 1956. Duitse School. Blokhut in winterse bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
W. Böhme-Brauer. Duitse School. 1875 - Duits landschap met dorpsgezicht. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.
Monogram H.V.P. Art Deco stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.
Josef Mühlbeck (1878-1920). Duitse School. Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 43 cm. In goede staat.
E. Kalkofen. Duitse School. Circa 1930. Riviergezicht met bootje en fuiken. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
H. Lasch. Duitse School. Circa 1980. Huis in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Klaas Overzee. Circa 1930. Boerderij met boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 41,5 cm. In goede staat.
Jos van Dijk. 1913 - 2000. Boerderij met boer, vuur aan het stoken in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Michel Podalka '76. Florale voorstelling.. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ans Wortel. Nr. 17/150. 1929 - 1997. Figuren kindervoorstelling. Ets op papier. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.
Ets van Anton Pieck. 1895 - 1987. Eigen druk, voor mevrouw G. Roos Posthummus. Paraplu verkoper. Ets op papier. Afmeting: 8 x 4,5 cm. In goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Meisje met bloem Barcelona. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 94 cm. In goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht Barcelona. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 58 cm. In goede staat.
Vier antieke gravures. 18e - 19e Eeuw. Onder ander: *Groeningen, A.Kip F. *Dorp Nieuwkerk/Dorp oude kerk 1745 K.S.F. * Dorpstraat Middelburg. *Ets Dordrecht. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. Eén maal Middelburg. Handingekleurd. Fait par Aveline. C.P.R. Eén maal Zierikzee. H.S.F. 1754. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal belegering van Groeningen. Eén maal De Zel-Neering of het Darink-Delven Zeeland. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
P. Armati. Pietro. 1898 - 1976. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Adriaan Keus. 1875 - 1955. Zomer bospad. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
W. Voorendt. 1903. Hollands riviergezicht met trekschuit en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Dirk Jansen. 1878 - 1932. Windmolen met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 53 cm. In redelijk/goede staat.