Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. China, Thailand. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met ivoren gezicht. Gesigneerd G. Bailly. Georgette Louise Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Baby op kinderstoel. Circa 1900. Breuk in linker been. Gesigneerd L. Steiner. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.
Twee oude vernikkelde messing figuren. Muzikanten. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Grote antieke bronskleurige gipsen damesbuste. Circa 1915. Sokkel achterkant beschadigd. Afmeting: H 55 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco bronzen kinderbuste op marmeren sokkel. Door A. Trefoloni. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Oud notenhouten gestoken figuur. Don Quichot en poncho. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Grote bronzen busten van een man met paardenstaart. Op zwart marmeren sokkel. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figurengroep. Liefdespaar. Geschikt voor pendule. Afmeting: 26,5 x 19,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met fruitmand. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote antieke terracotta buste met originele polychromie. Circa 1900. Gemerkt D.E.P. BB 4020. Kleine restauratie achterkant. Afmeting H 46. In goede staat.
Twee oude bronzen boeddha figuren. Eén maal Genesha, één maal Bodhisattua. Afmeting: 7 - 11,5 cm. In goede staat.
Antiek tinnen Jugendstil figuur. Circa 1915. Vrouw met mandoline. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Oud gepolychromeerd marmeren boeddha beeld op lotusbloem. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren. Verliefd paar. 19e Eeuw. Door Leopold Harze 1831 - 1893. Bronze Bruxelles. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.
Antieke bronzen gesigneerde plaquette. Oude dame. P. Greiker/Greiber. Monogram H.S. 1929. Afmeting: 11,5 x 9 x 0,6 cm. In goede staat.
Drie oude Oosterse lava-stenen boeddha's. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen Mercurius op wit marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Zuid-Duits verguld houtgesneden religieus figuur. Twee-delig. Twee armen missen + vleugel. Afmeting: 35 x 46 x 24 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Circa 1900. La Cueillette. Door Belim. Dame met kersen op schort. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse houtgestoken Heilige. St. Nikolaas. Met deels originele polychromie. Goud is overgeschilderd. Afmeting: H 79 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Liggende voetballer met bal. Afmeting: 6,5 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke koud beschilderde Weense bronzen. Gemerkt Geschützt. Circa 1900. Eén ivoren tand mist. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
Bronzen leeuwen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.
Antiek bronzen plaquette. Johannes de doper. Ongesigneerd. Afmeting: 25,5 x 18 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans natuurstenen bewerkt vrouwen figuur. Gesigneerd Chitay. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse zuid-Europese of noord-Afrikaanse piëta. Wormgaten deels dicht gemaakt. Afmeting: H 68,5 cm. In redelijke staat.
Twee oude bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Nagietsels naar oud voorbeeld. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde bronzen luit spelende Griekse dame. Gesigneerd Paul Duboy. 1830 - 1887. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd Jugendstil tinnen figuur. Naakte dame. Gesigneerd A. Hugon. Circa 1915. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vergulde messing Napoleon op onyx basement. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Matroos. Circa 1900. Gesigneerd Selinski. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse houtgestoken gepolychromeerde Barok figuur. Italië? Oudere restauratie. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Gesigneerde antieke marmeren dames buste. Door G. Bessi. Guiseppe Bessi. 1857 - 1922. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke bronzen asbak met jonge eend. Door H. Müller 1933. Hans Müller. 1873 - 1937. Art Deco. Afmeting: 8 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren dames bustes. Circa 1920. Eén maal J. van Vaerenbergh, 1873 - 1927. Eén maal ongesigneerd, creme-kleurig marmer. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Salvador Dali. Zelfportret. Afmeting: 42 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse gepolychromeerde terracotta buste van een officier. Eén geretoucheerde reparatieplek, circa 5 cm rug. Afmeting: 76 x 53 x 30 cm. In goede staat.
Oude Chinese messing drakenschildpad zittend op muntgeld. Afmeting: 10 x 18 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws houtgestoken hoofd van een Heilige. Op standaard. Barok. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oud/antiek bronzen Oosters figuur. Danseres. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antieke bronzen salamander op marmeren basement. Circa 1980. Afmeting: 5 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl eekhoorn met marmer. 21e Eeuw. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: 39 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Haas op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Chip marmer. Afmeting: 33 x 30 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse houtgesneden Heilige figuren met restpolychromie. Heilige monnik en Maria met kindje Jezus. Afmeting: 42 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbruck. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Salvador Dali. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke bronzen stier. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 8,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgestoken krokodil met benen tanden. 20e Eeuw. Afmeting: L 155 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van Napoleon op zwart marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Bronzen dame. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels onderkant. 20e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen putti met bloem en vogel. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse houtgestoken Barok gepolychromeerde putti op originele console. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Twee grote koperen windhonden. Tweede helft 20e eeuw. H 82 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen beeld. Arc de Triompfe. Afmeting: 30 x 36 x 25 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antiek houtgesneden, gepolychromeerd paard op basement. Circa 1900. Beschadiging aan oren. Afmeting: 36 x 38 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bustes. Eén maal dame op wit-marmeren basement. Circa 1900. Eén maal Griekse dame op houten sokkel. Compositie metaal. 19e Eeuw. Afmeting: H 16 - 21 cm. In goede staat.