Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Startpreis 50 EUR

Vier oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur, waarvan één op zijde. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 42 cm. In goede staat.

Max Liebermann, Illustraties
Startpreis 150 EUR

24 Mal farbige Max Liebermann Faksimiledrucke, Kunstverlag Charlottenburg. 17 Werken voorhanden, rest mist. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.

Zilveren scheppen en lepels, 4x
Ergebnis: 65 EUR

Vier delen zilver, een strooilepel en een groentelepel, 800/000, met een steel met guilloche bewerking en een opgelegd cartouche met florale details. 17-23cm. Een petitfourschep, 833/000, met een flor...

Antieke Familie Verte schotel ø 29,5 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren decor. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.

Th. Hekker, Stilleven met mand appels
Ergebnis: 150 EUR

Th. Hekker. 1933. 1880 - 1959. Stilleven met mand en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Oosterse vrouw
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Oosterse vrouw. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 32 cm. In goede staat.

H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling
Startpreis 60 EUR

Harry Gerritz. 2002. 1940 - . Nr. VI/XXV. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

Russische School, Meisje met bloem
Ergebnis: 350 EUR

Russische School. 1980. Verso Kyrillisch gesigneerd. Meisje met bloem. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.

6 Bronzen penningen
Startpreis 60 EUR

Kavel met 6 bronzen penningen waaronder: 2x "Prof. Dr. Pedro N. Arata", 1x "A Sarmiento 1811-1888", 1x "Estanislad Arévalo", 1x "En union Y Libertad 1813" en 1x moeilijk te lezen penning met voorstell...

6 Bronzen penningen "Personen"
Ergebnis: 75 EUR

Kavel met 6 bronzen penningen van personen waaronder: 1x Ioannes Milton 1818, 1x Franciscus Baco 1823, 1x D. Lope Felix 1825, 1x Denis Diderot 1817, 1x Poquelin de Moliere 1816 en 1x Paolo Mascagni 18...

Gouden ring met blauwe steen
Startpreis 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met aquamarijn. Fijne gespleten ring met in het midden en ruitvormige zetkast voorzien van een rond gefaceteerde aquamarijn, ø3,8 mm. Breedte ring 7 mm, ø 56. ca 3,3 gram. In...

L. Grijseels, Haags stadsgezicht met figuren
Ergebnis: 200 EUR

Leo Grijseels. 21e Eeuw. Haags stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.

3 Sieraden
Startpreis 80 EUR

Drie zilveren sieraden, een ronde hanger met paarse steen, l 28 mm, een broche, 925/000, opengewerkt en versierd met onyx en markesiet, 55x36 mm, en een ring, 800/000 met filigrain en grote ovale gro...

6 Zilveren lepels
Startpreis 200 EUR

Lot met zes zilveren lepels, diverse gehaltes, voorzien van een steel met spatelmodel, aan de voorzijde voorzien van een monogramgravure.MT.: o.a. Wilkens & Söhne, Bremen. 22cm. ca 418 gram. In goed...

Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw
Ergebnis: 550 EUR

Antieke Friese zilveren koffiekan op comfoor, Zilveren kan met cannelures en een rand met floraal decor. Voorzien van een schenktuit met acanthusblad en drakenkop en een C-vormige greep. De kan heeft ...

Zilveren naaigarnituur
Ergebnis: 80 EUR

Zeven-delig 800/000 zilveren naaigarnituur. Bestaande uit: vingerhoed, naaldenkoker, rijgnaald, haaknaald, tornmesje, priem en schaar met zilveren heften. In origineel etui. In goede staat.

Parelcollier met gouden slot
Ergebnis: 85 EUR

Collier van cultive parels, ø 6/6,5 mm, bevestigd aan een witgouden sluiting, 585/000, strikvormig bezet met een parel. Geknoopt collier ca 52 cm. In goede staat

Zilveren armband met malachiet
Startpreis 40 EUR

Zilveren armband, 925/000, met 4 schakels in de florale vorm bezet met een mozaïek van malachiet. Mexico. Voorzien van bakslot. Breedte 13 mm, lengte 18,5 cm. ca 22,2 gram. In goede staat

Gouden armband met robijn
Ergebnis: 1.100 EUR

Elegante geelgouden armband, 750/000, met robijnen. Brede gouden schakelarmband met gematteerde bewerking. Iedere schakel is voorzien van 2 klauwzetkasten bezet met rond gefacetteerde robijnen, ø 1,7 ...

Oude inheemse boog
Ergebnis: 15 EUR

Oude inheemse boog met diverse pijlen + houder. Toeristisch. 20e Eeuw. Afmeting: circa 128 cm. In goede staat.

Oude vergulde ponjaard
Ergebnis: 130 EUR

Oude vergulde (marine) ponjaard. Parada dolk. Gemerkt E.F. Hofster - Solingen. 20e Eeuw. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.

Engels vuursteen pistool
Ergebnis: 650 EUR

Antiek Engels vuursteen pistool. Tower G.R. Marine S.34 1805. Afmeting: L 37 cm. In zeer goede staat.

Gerold figuur, Papegaai
Ergebnis: 45 EUR

Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Startpreis 60 EUR

Twee porseleinen figuren. Eén maal Gerold Bavaria Western Germany vogel. Eén maal twee vogels, één beschadigd, ongemerkt. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.