Diese Webseite verwendet Cookies

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Eiken piedestals
Ergebnis: 60 EUR

Twee eikenhouten piedestals. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 - 64 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafel, 1870
Ergebnis: 60 EUR

Tibetaanse spiegel
Startpreis 60 EUR

Mahonie vitrinekast, 19e eeuw
Startpreis 200 EUR

Trumeau (koloniaal)
Ergebnis: 80 EUR

Spiegel met lithografie achter glas
Startpreis 100 EUR

Oud Perzisch kleed, 240 x 174 cm.
Ergebnis: 85 EUR

Perzisch tapijt, 97 x 66 cm.
Ergebnis: 35 EUR

Antieke bronzen strijdwagen
Ergebnis: 550 EUR