Gesigneerd Artz. 1871. Moeder met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 38 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1953. 19e Eeuw. Franse School. Barbisch? Landschap met vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 50 cm. In redelijke staat.
Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Een ring met een vlakke band en voorzien van een 6-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,05 ct. ø 51. ca 1,9 gram. In goede staat
Twee grote Duitse porseleinen Art Deco-stijl kaarskandelaren met goud decor. Gemerkt Echt Tuppack Tiefenhof. Afmeting: 21 x 31 x 11 cm. In goede staat.
C. de Korte. Circa 1930. Binnenhof met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 41 cm. In goede staat.
Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij, figuur en sluisjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Lot barnsteen sieraden, met een collier uit barnsteen met 2 bladvormige hangers, oorhangers met triangel vormige barnsteenhangers en een hanger met zilveren bewerking met bollen en broche in de vorm v...
Lot met zes zilveren lepels en zes zilveren vorken, 833/000, model Haags Lofje, voorzien van gravure aan de achterzijde van de steel. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten en H.E.Oving, Groningen. 1908-19...
A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Leidsche School. Boerderij tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Chinese Yixing trekpot met vlechtwerk decor. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese celadon vaas met draak rondom. Twee-dimensionaal. Terracotta, geglazuurd. 17e Eeuw of ouder. Afmeting: 14 x ø 15 cm. In goede staat.
Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Oude Louis Quinze-stijl armleunstoel met voetenbank. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 62 cm. In goede staat.
Bewerkte mahoniehouten piedestal in 18e eeuwse stijl. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kannetje met Amsterdams' Bont decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden hanger/broche, 750/000, met camee. Hanger/broche met een ovale rand versierd met getorst draad bezet met een schelpcamee met fraai gesneden damesportret. 26x34mm. ca 5,1 gram. In goede staa...
Zilveren hanger, 835/000, met groot stuk barnsteen, 9x4x3cm. ca 47,4 gram.
J. van Calker. 1937. Vroeg werk. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Willem Boekstal. 1887 - 1957. Bootje bij steiger visfuik. Loosdrechtse Plassen? Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee moderne werken. Twee-dimensionaal op hout geschilderd, zilver/goud etc. Kubistische figuren, lijst doorgewerkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 93 x B 75 cm. In goede staat.
Drie zilveren auto's op basement. 835/000. Een ford uit 1903, een Rolls Royce uit 1909 en een Renault uit 1907. 13x10x9cm en 2x 12x7x7cm. Dak van de Ford zit wat los, verder in goede staat
Grote oude Chinees porseleinen vaas met goudvissen decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 29,5 x 31,5 cm ø. In goede staat.
Vijf maal Chinees porselein. Bestaande uit: Drie maal gecontourneerde schotels met floraal en landschap decor + bodemmerk. Eén gemberpot met bodemmerk. Eén Satsuma dekseldoos (Japan), met bodemmerk. A...
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met goud decor en fijne beschildering. Beide beschadigd. Afmeting: 47 x ø 21 cm. In matige staat.