18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met goud decor en fijne beschildering. Beide beschadigd. Afmeting: 47 x ø 21 cm. In matige staat.
Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Kavel met 11 munten van 1/2 Gulden; 1905, 1907, 1908, 1912 en 1919 t/m 1930.
Chinees album met postzegels, muntgeld en papiergeld. Monkey Year 2004. Afmeting: 23 x 17 x 1 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse 925/000 zilveren lepels met initialen C.T. achterkant steel. Met Haags Lofje. Anno 1792. Mr. mogelijk Hendrik de Wint I 's Gravenhage. Lengte: 21 cm. Gewicht: circa 300 gram. In goede ...
Zilveren brandewijnkom, 833/000, met lobben en hamerslag, geplaatst op een ovale voet. Voorzien van grepen met drakenkoppen. MT.: P.Heerens & zn, Schoonhoven, jl.: c: 1962. 19x11x9cm. ca 140 gram. In ...
Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een witgouden deel en een geelgouden gespleten deel, waar tussen een briljant geslepen diamant gezet is, 0,25 ct. Merk Le Chic. ø53 ca 2,9 gram. In goede st...
Oude Chinees porseleinen vaas op sokkel. Figuren voorstelling, bodemmerk + tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
J. van Calker. 1937. Vroeg werk. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Willem Boekstal. 1887 - 1957. Bootje bij steiger visfuik. Loosdrechtse Plassen? Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Lot antiek divers Chinees/Japans serviesgoed. Bestaande uit: Kop en schotel, Japan, met teksten en bamboe decor. Vier kop en schotels, China, 18e - 19e eeuw, met figuren, zotjes et cetera. Bodemmerken...
Twee zilveren armbanden 800/000, gemaakt uit rechthoekige schakels met een floraal decor. Eén armband is voorzien van schuifsluiting. Breedte 13,5 mm lengte 19 cm. MT.: G.Dahlgren & Co, Malmo, jl.: B9...
Grote witgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant, Ring met rechthoekige kop, 13x20mm, in het midden bezet met 3 rond gefacetteerde smaragden, ø 3 mm, wat bekrast, bevestigd in een 4 chaton, opst...
Twee moderne werken. Twee-dimensionaal op hout geschilderd, zilver/goud etc. Kubistische figuren, lijst doorgewerkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 93 x B 75 cm. In goede staat.
Grote oude Makkumer Fayence Tonca tabakspot. Circa 1930. Afmeting: circa 33 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met floraal decor. 'De Klaauw'. Lichte randschade. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
E.R. Homan. 1981. 1950 - . Riviergezicht. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Lot 9 horloges met stalen of staal vergulde kasten. O.a. Seiko, Tissot, Certina. Enkelen met band. In redelijke staat
Geelgouden chopard horloge, 750/000, met een vierkante kast, 20x20mm, met een gematteerde bewerking, voorzien van een geelgouden matte schakelband met klapsluiting. Mechanisch. L-U Chopard, Geneve. 18...
Th. Pater. Duitse School. Mogelijk Karl Kaufmann. 1843 - 1905. Duits riviergezicht met figuren. Partie bei Linz. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 49 cm. In goede staat.
Fraaie strakke gouden ring, 750/000, Le Chic, met diamanten. Ring met een witgouden band met geelgouden rand, voorzien van een vierkante zetkast met in het midden een princes geslepen diamant met daar...