W. Hatebeuk. Stadsgezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met rode bessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groene glazuur, vogelkoppen en bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Haarlijn handvat. Chip binnenrand deksel. Afmeting: 10 x 13 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Lot oude decoratieve artikelen. Divers. Onder andere: Consoles, houtgestoken figuren et cetera. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse porseleinen Art Deco-stijl kaarskandelaren met goud decor. Gemerkt Echt Tuppack Tiefenhof. Afmeting: 21 x 31 x 11 cm. In goede staat.
Kavel met 11 munten van 1/2 Gulden; 1905, 1907, 1908, 1912 en 1919 t/m 1930.
Chinees album met postzegels, muntgeld en papiergeld. Monkey Year 2004. Afmeting: 23 x 17 x 1 cm. In goede staat.
Chinese Yixing trekpot met vlechtwerk decor. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese celadon vaas met draak rondom. Twee-dimensionaal. Terracotta, geglazuurd. 17e Eeuw of ouder. Afmeting: 14 x ø 15 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 900/000, met turkoois. Klemband, verlopend in breedte versierd met een soort sterbewerking uit knoppen met in het midden een ovaal cabouchon uit turkoois. Breedte 13-37mm. ø 61x55mm...
Geelgouden rozetring, 585/000, met diamant. Ring voorzien van een wat bolle band, met stervormige rozet bezet met briljant geslepen diamanten, totaal 0,30 ct. ø54 ca 3,6 gram. In goede staat met cert...
18e Eeuws Chinees porseleinen kannetje met Amsterdams' Bont decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met goudvissen decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 29,5 x 31,5 cm ø. In goede staat.
Vijf maal Chinees porselein. Bestaande uit: Drie maal gecontourneerde schotels met floraal en landschap decor + bodemmerk. Eén gemberpot met bodemmerk. Eén Satsuma dekseldoos (Japan), met bodemmerk. A...
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met goud decor en fijne beschildering. Beide beschadigd. Afmeting: 47 x ø 21 cm. In matige staat.
Lot zilveren sieraden met een broche met parel en blauwe steen, een grote hanger met filigrain en een paarse steen, vierkante rozetring met blauwe steen, fantasiering met groene stenen en markesiet, d...
Collier van carneoolkralen, ø 12mm, en granaatkralen, ø 7mm, bevestigd aan een zilveren gefacetteerde sluiting met graveerwerk. ø 12 mm. lengte 60 cm. In goede staat
Oude Chinees porseleinen vaas op sokkel. Figuren voorstelling, bodemmerk + tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten chiffonniere met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 160 x 100 x 53 cm. In goede staat.