Antieke Amerikaanse .36 Colt in wapenkist. Met accessoires; kruithoorn, kogelmaker et cetera. Navy London, cal. 36, Nr. 26124. Afmeting: 6 x 39 x 18 cm. In goede staat.
Kist rode wijn. 1982. Pauillac. Gesloten. Afmeting: 33 x 50 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse Colt Navy. Cal. 44, New York. Black Powder. Nr. 8120. Met holster. Patent September 10 1850. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Acht maal diverse flessen port. Bestaande uit: Kopke Quinta Lobata. Porto Kopke Colheita 1977. Kopke Quinta Sao Louiz 1990. Croft Vintage 1977. Kopke port 1974. Porto Kopke Colheita 1977. Porto Souza ...
Kavel met 8 diverse loks van verschillende merken. Allen ongetest en zonder originele verpakking.
Vijf oude flessen met Vieux Calvados. Michel Beucher. Afmeting: 30 x ø 7,5 cm. In goede staat.
Kavel met diverse (ongeteste) Märklin Loks waaronder: Burlington Northern 9780+9788, Texas & Pacific 1537 + 1540, Sante Fe, Amtrak 105 + 102 en Electro-Motive
Kavel van 6x Trix loks met tenders waaronder: 1x DR 53 0003, 1x Union Pacific 4013, 1x DB 10 001, 1x 1008, 1x S 3/6 3602 en 1x K 1801. Allen ongetest en zonder originele verpakking.
Oude vergulde (marine) ponjaard. Parada dolk. Gemerkt E.F. Hofster - Solingen. 20e Eeuw. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.
Set met zilveren, deels vergulde streeksieraden, met oorhangers voorzien van mutsenbellen in een ovale vorm met S-applique met baard, 5 cm en een paar oorhaken met zeeuwse knoppen. ø 10 mm. ca 9 gram....
19e Eeuw. 6x drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met figuren decor en bodemmerk. Minimale chip bij zetschotels mogelijk, verder goed. Afmeting: 9 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch bidjar kleed in aardetinten. Nieuwprijs Hfl. 14.800,= Afmeting: 250 x 357 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met spillegang. Mogelijk maandloper. Compleet met bok, sleutel en vouwslinger. Afmeting: 42 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Steyr karabijn. 1886. E. W.E.G. Steyr Z 115. Vrij volgens wapenwet. Afmeting: L 132 cm. In goede staat.
Zeldzame messing Eisenloeffel kaarskandelaar. Circa 1915. Afmeting: H 37,6 cm. In goede staat.
Alb. B.J. Mulder. 1889 - 1972. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Woelig decor. Model nr.: 23. Afmeting: H 16,5 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte kom met tekst op de bodem en floraal decor. Afmeting: 14 x ø 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal, rotsen en vlinder decor. Circa 1920. Afmeting: 25 x ø 31 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse voorlader. Gemerkt G.R. met kroon. Oxidatie. Einde loop beschadigd. Afmeting: L 146 cm. In matige toestand.
Jacobus Cossaar. 1874 - 1966. Visverkoopster met klant op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Lot met geelgouden ringen, 585/000, twee trouwringen, twee zegelringen met onyx, één gebroken en twee oud gouden ringen. totaal ca 17 gram. In redelijke staat
Grote oude Chinees porseleinen vaas met goudvissen decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 29,5 x 31,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Zeskleur decor. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen celadon waterbak met gecontourneerde omranding. Afmeting: 5,3 x 14 cm ø. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met peterselie decor. Octagonaal. Afmeting: 5 x 11 ø cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier Capucijner kopjes met zotjes. Eén maal Amsterdams' bont. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi klapmuts kom met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 9,5 x ø 21 cm. In matige staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Set Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. 18e Eeuw. Met boom decor, bodemmerk en lichtbruine glazuur. Bestaande uit: Zes koppen en vijf schotels. Waarvan vier kop en schotels gaaf zijn. Afmetin...
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Capucijner + Familie Rose draken decors. Zes schotels, één beschadigd. Vier kopjes, één beschadigd. Afmeting: 5,5 - 8,5 ø cm. In redelijk/goede staat...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met bodemmerk. Randglazuur schades. Afmeting: ø 36,3 cm. In goede staat.
Twee antieke metalen figuren. Paard en edelhert. Compositie metaal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Oosters handgeknoopt Kashmir kleed met floraal decor. Met certificaat, waarde Hfl. 3.750,= Afmeting: 162 x 243 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen rooktafel. Circa 1930.met daarop 2 messing dekseldoosjes, Afmeting: 60 x ø 61 cm. In goede staat.
Oude Engelse lederen fauteuil in hoefijzer model met houten poten en koperen nagels. Afmeting: 78 x 80 x 78 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken jachtklok met hertenkop, haas en snip. Met emaille cartouches. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 21 cm. In goede staat.
Twee loks Trix H0: 1x 22360 Diesellok Serie 1500 CFL en 1x 22573 Diesellok MaK. Beide in originele verpakking en in goede staat.
Hollands Marine sabel met riem. Model 1882, IJzerhouwer. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.
Oude Heineken Bier lichtreclame uit de 60-er jaren. Afmeting: ø 26 x 9 cm. In goede staat.
Montblanc pen in cassette, model Chopin in het rood met goldplated clip en ringen. In originele doos en certificaat. Vulling ontbreekt.
Vroege antieke geeboniseerde spiegel met schildpad belijmd. Kleine restauraties. Afmeting: H 61 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
P.H. van Asperen. 1895 - 1969. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Chris Soer. 1882 - 1961. Boerenhuis met boerin en appelbloesem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Lot met diverse gouden sieraden, 2 broches, een sluiting, drie oorhangers, een kapotte broche en slot. Totaal ca 16 gram. In redelijke staat
Plated lepeldoos, rechthoekig model met lijnbewerking, gevuld met 11 zilveren taartvorkjes model puntfilet, zilvergewicht ca 146 gram, MT.: P. van Oostrom, Schoonhoven, 1856-1924. 12 cm. En 1 bijpasse...
Fraaie zilveren soezenmand, 833/000, Art Deco, gezaagd met strakke bloemen en diagonaal lijnenspel. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. De rand van de mand is voorzien van een parelbewerking....
Zilveren broekstukken, 833/000, streekdracht Walcheren, Zeeland. Met aan de voorkant een wapenafbeelding met als randschrift Condoria Res Parvae Crescunt. voorzien van een rand met gravure bewerking ...
Antieke Friese zilveren koffiekan op comfoor, Zilveren kan met cannelures en een rand met floraal decor. Voorzien van een schenktuit met acanthusblad en drakenkop en een C-vormige greep. De kan heeft ...
Oude/antieke Chinees porseleinen kom met rood glazuur en zes karakters bodemmerk. Afmeting;: 8 x ø 17,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met steur decor onder water + floraal decor. Afmeting: 38 x 39 cm ø. In goede staat.
Fijn gedecoreerde oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk en thee-kleurig glazuur. Binnenin bloem. Afmeting: 5 x ø 8,3 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen platte kom met paarden/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 18 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Om en om decor. Model nr.: 40. Afmeting: H 20 x ø 9 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal decor, gecontourneerde omranding en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding. Floraal decor. Eén schotel beschadigd. Afmeting: 3,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kop en schotels met peterselie decor en lang lijs. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Vier schotels tuin decor met koekoek...
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met bloesem/prunus decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Zeer groot oud Perzisch kleed in pasteltinten. Floraal decor. Afmeting: 360 x 250 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten piedestal. Circa 1880. Afmeting: 100 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Antiek berkenhouten Louis Seize-stijl schrijfbureau met afsluitbare lades door klaplisenen. Circa 1900. Met stoel. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 78 x 114 x 60 cm. / 80 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten Art Deco stoel met bruin leder. Zitting gestoffeerd. Circa 1920. Afmeting: 86 x 71 x 77 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten boekenmolen met intarsia bovenop. Circa 1900. Afmeting: 68 x 46 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten gestoken jachtklok met druivenranken decor en emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 60 x 45 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Religieus. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Craquele wijzerplaat. Afmeting: 40 x 27 x 9 cm. In goede staat.
Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok. Niet werkend. Bovenste glas twee barsten. Behoeft reparatie. Afmeting: 22,5 x 17 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Islamitische schaakset met benen schaakstukken en houten schaakbord. Eén maal hoornen schaakspel, Oosters, met houten schaakbord. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm / 12 x 35 x 35 ...
Groot blikken kinderspeelgoed paard. Gelithografeerd. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer. Gesigneerd Eprouyl poudre pyroxylee. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.
Twee grote decoratieve messing Barok-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 66 -73 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Jugendstil specerijenkastje met keramieken lades. Circa 1915. Afmeting: 45 x 60 x 20 cm. In goede staat.
Lot van dertien diverse oude Chinese figuren. Kunststof gegoten. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke geëmailleerde voorraadbussen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Twee vooroorlogse gepolychromeerde gipsen missie spaarpotten met bewegend hoofd na muntinworp. Afmeting; 39 - 35 cm. In goede staat.
Rest signatuur. Barbizon? 19e Eeuw. Landschap met schaapskudde en herderin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 26 cm. In goede staat.
Gijs J. Voskuyl, 1946. 1915 - 2004. Vrouwtje van Stavoren. Nr. 68/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch ikoon. Maria met kindje Jezus. Met koper bewerkt front en geschilderde gezichten. Afmeting: H 22,5 x B 18 cm. In goede staat.
Chr. Koelemeijer. 20e Eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 16 cm. In goede staat.
Sieradendoos gevuld met diverse sieraden met o.a. manchetknopen, parels
Groot lot plated met diverse messen met o.a. hoornen heften, bakjes, serveerschalen, diverse bestekdelen en een pijpcomfoor.
Groot lot met zilveren theelepels, 833/000, 2 series van 10 lepels, met puntbak en opengewerkte steel, MT.: Gretzer Den Haag, 11 cm, en met puntbak en graveerwerk op de steel. MT.: Fa. Moolenberg en Z...
Lot divers met een zilveren specerijenbakje, 800/000, met lepeltje, een serveercouvert met zilveren heften met monogram, 800/000, een schoenlepel met zilveren heft, 800/000 en een theekan, plated, van...
Zilveren miniatuur cello, 900/000, met horloge. Cello versierd met graveerwerk, voorzien van een bewerkte rand en houtinleg bij de snaren. Aan de binnenzijde van de cello zit een zakhorloge, met witte...
Bijzondere zilver vergulde tiara en steekspeld, 800/000, van uitgewerkte bloemen, in originele cassette met een vergulde speld met gravure: In Verehrung gew. Eure Nichte Frida Rösicke 9.11.1882 9.11....
Bijzonder zilveren doosje gevuld met miniatuur aquarellen. Ovaal zilveren doosje met 2 voorstellingen en gravure: ziehet aus und gehet hin mit frieden, act 16 v 36, en de andere zijde: Der konige Bruf...
Vier diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Kerstkribbe met engel en kaarsje, nr. 54. Jongen met cello, nr. 89. Jongen en meisje onder paraplu 'Stormy weather', nr. 71. Jongen met fluit op ...
Drie divers Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongen en meisje aan het wandelen 'Going home', nr. 383. Beeldengroep van ezel met kinderen, nr. 334. Jongen zit in appelboom met hond beneden aan...
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Twee borden haarlijn + chip. Twee borden gaaf. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...
Twee 18e eeuwse Kang ci Chinees porseleinen gecontourneerde borden met karpers en tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Chinees porseleinen kopjes met zotjes. Circa 1800. Eén haarlijn. Afmeting: 3,7 x 6,3 cm ø. In redelijk/goede staat.
Uitgebreid antiek porseleinen theeservies met Chinese Lange Lijs decor. Circa 1900. Gemerkt F. Bestaande uit: 22x kopjes + 22x schotels, 3x melkkan, 9x schalen, 12x borden, 3x suikerpot, 2x koffiekan,...