Antieke Franse notenhouten tafel met kruispoot verbinding. Napoleon III. Circa 1870. Afmeting: 67 x 107 x 62 cm. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek Chinees cloisonne. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Lot met vier sieraden met een zilveren horlogesleutel, een zilveren ring, een zilveren zakhorloge Systeme Glashutte, mist wijzer en een stalen zakhorloge, Cord. In redelijk goede staat
Duitse KPM porseleinen mokka-kan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Tibetaanse met leer beklede en goud beschilderde spiegel. Met facet geslepen spiegel. 21e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Barok schilderijlijst. Doekmaat H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Domotyrko Dimitry. Russische School. In the Tzaritzino. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
L. v.d. Poll. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Elgin goldfilled zakhorloge, achthoekige met floraal bewerkte rand. De wijzerplaat is versierd met symbolen van de vrijmetselaars. 45x45mm. Uurwerk getekend: Elgin Natl Watches USA 23187269. In zeer g...
Vier 19e eeuwse ingelijste wasplaquettes. Duitsland. Afmeting: H 18,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oude Chinese keramieken boeddha met craquele glazuur. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Spiegel met lithografie achter glas. Circa 1900. Notenhout. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 139 x B 60 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse grote Chinese Kang Xi porseleinen borden met voorwerpen en florale decors. Minimale chips + één haarlijn. Afmeting: ø 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Perzisch kleed met floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 240 x 174 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Boeren huisje met strodak. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
Kristalglazen hanglamp met geslepen pegels. Circa 1960. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt. Lichtblauw van kleur met bloem decor. Afmeting: 97 x 66 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen strijdwagen op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 53 x 80 x 25 cm. In goede staat.
R. Davind Digby, 1936. Opvliegende fazant. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
30e-Jaren plafondlamp. De Stijl. Afmeting: 40 x 25 ø cm. In goede staat.
James Holmyard. 1929 - 2009. Australië. Australisch landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met gebogen hengsel. Eén pootje los erbij. Niet origineel. Afmeting: 6,5 x 12 x 16 cm. In goede staat.
Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws geeboniseerd houtgestoken wandaltaar met ivoor voor tryptichon ikoon. Afmeting: 31 x 32 x 6 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 1792, met een ovale bak en een dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koe.MT.: Casparus Seth, Leeuwarden. Voorzien van gravure: Eerstke Wijtzes is Geboren Den ...
Aad van den Bosch. Formation. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 58 cm. In goede staat.
Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.
Sierlijke staafbroche met zaadpareltjes en granaat, 333/000. Broche met in het midden een rozet met in het midden een rond gefacetteerde granaat met een rand met zaadpareltjes. Aan weerskanten van het...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/bloempotten decor. Drie maal haarscheuren. Eén met chip. Afmeting: 22 - 23 cm. In matig/redelijke staat.
Tas met zilveren beugel, 835/000, gecontourneerd model met rozen en putti. 12x17cm. Voorzien van ketting met geborduurde tas met rozen. In goede staat
Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 21x ø 19,5 cm. In goede staat.
Antiek serviesgoed. Circa 1900. Onder andere: Limoges, Frank Haviland. Acht maal goud decor en twee maal ongemerkt. Chip mogelijk. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke messing microscoop in notenhouten kistje. Circa 1900. Afmeting: 5,8 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Twee bronzen penningen: 1x bronzen penning door F. Caunois met op voorzijde "JOHANNES LOCKE" en op achterzijde "NATUS WRINGTONI PROPE BRISTOLOUM IN ANGLIA AN. M. DC. XXXIII / SERIES NUMISMATICA UNIVER...
Lot met diverse gouden sieraden, 2 broches, een sluiting, drie oorhangers, een kapotte broche en slot. Totaal ca 16 gram. In redelijke staat
Grote antieke polychrome platelen wandschotel. Gouda Holland. Nr. 1165/30 M.P. P.A. Circa 1915. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Twee met haarlijn. Eén gelijmd. Afmeting: ø 16,8 cm. In matig/redelijke staat.
Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Nr. 51/0 Germany. Circa 1930. Jongen met mand. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek Makkumer comfoor met haven decor. Circa 1900. Bodem deels glazuur af. Afmeting: 14 x ø 21 cm. In goede staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere: Kang Xi, 2x Familie Rose. Eén bord onbeschadigd. Afmeting: ø 19,5 - 23 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse porseleinen figuren met restvergulding. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari vazen met tuin decor en Foo-honden. Eén deksel is hond gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: 27 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen platte kom met paarden/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 18 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met chinoiserie decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Verte bord. Haarscheur. Afmeting: 5 x ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Kom, met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Kom, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In g...
Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Biedermeier-stijl porselein. Royal Schwabap Deutschland. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, gebakschaal + zeven schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.