17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met fraai slot en vergrendeling. Binnenin een extra vak met slot. Afmeting: 40 x 82 x 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese Familie Verte bordjes met floraal decor. Afmeting: ø 13,7 cm. In goede staat.
Indiaas schaakspel met kameelbenen figuren en wortelnoten schaakbord. Afmeting: 18 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Amerikaans schaakspel met middeleeuwse figuren, kunststof, metaalkleurig + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 38 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen taartschaal op hoge voet. 20e Eeuw. Afmeting: 26,5 x ø 33 cm. In goede staat.
Schuitvormige kristalglazen fruitschaal op voet. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set piraten, set Masay, set Engeland-Inca's. Met houten schaakborden. Afmeting: 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Russisch schaakspel, Matroesjka. Eén maal polystone beschilderd schaakspel. Afmeting: 12 x 33 x 33 cm / 9 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Kapitale antieke Japanse bronzen wandschotel met deels vergulding, vogel/floraal decor. Afmeting: ø 60 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde messing Charles Dix kaarskandelaren. Zes-lichts met ramskoppen en klauwpoten. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Rond zilveren pepermuntdoosje met vergulde binnenkant, ingelegd deksel met parelmoer vlinder. Afmeting: ø 6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee moderne glasfusing glazen pompoenen. Kleur: blauw/groen. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x ø 16 cm. In goede staat.
Drie schaakspellen. Bestaande uit: Set glas, groot. Set glas, klein. Set hout, klein. Afmeting: 8 x 34 x 34 cm / 6 x 25 x 25 cm. / 7 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Zilveren roomstel, 800/000, met een melkkan en suikerbak. Voorzien van een rand met floraal patroon. MT.: Hermann Bauer Schwabisch Gmund. 10x5,5x8cm en 13x8x5cm. ca 80 gram. Wat uit model, verder in g...
Zilveren koffiekan, 835/000, rococo stijl met een getorste bewerking en uitgewerkt cartouche en cartouches bij de poten. De greep is versierd met acanthusbladeren. 21x11x23c. ca 869 gram. Importeursk...
Grote flesvormige kunstglazen vaas met noppen. Aardetinten. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Th. Verstraeten. Circa 1920. Vrouw op landweg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In redelijke staat.
Gesigneerd L'Huber. 19e Eeuw. Stilleven met fruit. Bijgeschilderd. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Twee schaakspellen. Bestaande uit: Eén maal houtgesneden lotus set, Engeland, met houten schaakbord. Eén maal set Namibië, houtgesneden figuren, met houten schaakbord. Afmeting: 20 x 52 x 52 cm. / 13 ...
Twee grote antieke cassis-kleurige glazen vazen met goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 34 x ø 14 cm. In goede staat.
Lot jade met 9 gesneden kralen, ø 13,5mm, een hanger in de vorm van een varken en een ronde hanger aan een lederen koord.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Stilleven met boeddha, koralenketting etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Waterpartij met waterlelies. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.
Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Schelpenvissers op strand. Twee plekjes verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.
J. Udo. 20e Eeuw. Oosterse paalvissers Sri Lanka. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 61 cm. In goede staat.
Acht diverse oude antieke werken. Onder andere: Gravures, schilderij, ets, prenten, aquarel. Vochtvlekken. Onder meer uit de 17e - 18e en 19e eeuw. M. Adam, Indonesische man. Stadsplattegrond Grossa. ...
H. Balman. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Zilveren koffieservies, 925/000, empire-stijl, met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerpot, schuitvormig met ebbenhouten grepen en versierd met een parelrand. Het geheel is geplaatst op een g...
J. Hendriks. 1980. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke glazen Loetz knobbelvaas met iriserend glas en bruin-kleurige verlopen motieven. Afmeting: 32 x ø 13 cm. In goede staat.
Italfama schaakspel met metaal beschilderde schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Grieks, Studio Anne Carlton, met kunststof figuren + wortelnoten schaakbord. Eén maal Griekse mythologie, met polystone figuren + schaakbord gemaakt van gips. Enkele chips...
Geelgouden ring, 585/000, met kleurstenen, Ring met diverse edelstenen, met o.a. amethist,citrien, peridoot en diamant, met verschillende slijpsels. Breedte 15 mm, ø 54, ca 5,9 gram. Als nieuw
Swarovski kristallen hert (247963), uitgevoerd in helder kristal met gladde poten, zwarte neus en ogen. ca. 9x8,5cm. In goede staat met originele doos.
Twee glazen vazen met vergulde messing monturen. Mondgeblazen. Iriserend glas. Loetz? Circa 1890. Afmeting: 16 x 17 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee oude Franse glazen vazen. Gesigneerd Legras. Met landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Groot Zuid Amerikaans terracotta schaakspel met mooie Oosterse houtgestoken tafel als schaakbord. Afmeting: 62 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Groot aardewerken schaakspel. Cowboys tegen Indianen. Met houten schaakbord. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Acht maal Chas Crombie. 1855 - 1967. Karikaturen betreft cricket. Copyright of Perrier Water. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws houtgestoken kerkelijk figuur. Heilige. Overgeschilderd. Afmeting: H 132 cm. In redelijke staat.
Bronzen figuur. Twee dansers. Gemerkt A.A. 2002. Afmeting: 37 x 32 x 10 cm. In goede staat.
W. Verhave. Circa 1930. Zonnige boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 17e Eeuw. Twee figuren bij mand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x 19,5 cm. In matige staat.
Gijs J. Voskuyl, 1946. 1915 - 2004. Vrouwtje van Stavoren. Nr. 68/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 20 cm. In goede staat.
Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Antiek houten hobbelpaard met koeienhuid bekleed. Circa 1900. Afmeting: 75 x 70 x 20 cm. In goede staat.
Twee kleine oude/antieke bronzen beeldjes. 20e Eeuw. Poedel + windhond. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke beeldjes. Eén maal compositie metaal, man met kruik, circa 1900. Eén maal Heilig figuur Montserat, 20e eeuw. Eén maal W. Frische, bronzen beeldje, engel. Duitsland 1975. Afmeting: 11...
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Chinees Imarie 18e porseleinen trekpotje met zilveren elementen aan de deksel, de greep en tuit. Het kannetje is geplaatst op een zilveren comfoor, rond model, 833/000, voorzien van een parelrand, gep...
Ovaal zilveren dienblad, 835/000, gecontourneerd model met getrembleerde bewerking. 37x27x2cm. ca 629 gram. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, verlopend in breedte met 7 opgesoldeerde chatons bezet met een saffier, ø 2,3 mm. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheid. 19 c m. ca 19,8 gram. In goede staat
Vijf 19e eeuwse prenten in wortelnoten lijsten. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.
Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.
Twee antieke poppen. Eén maal Duitse bad-pop. Eén maal celluloid pop, Oosters meisje, gemerkt Palltoy England. Afmeting: 24 - 41 cm. In goede staat.
Twee gelimiteerde lithografieën met speelkaarten + tekening met clowns en speelkaart verso. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 - 72 cm. In goede staat.
Lot oud speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere: Steiff. Bestaande uit: Zes pluche dieren, celluloid pot, houten spaarklomp. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek blikken speelgoed. Twee Jugendstil kindernaaimachines. Opwindboot, gemerkt M.S., Western Germany. Motorfiets, China. Afmeting: 16 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot divers speelgoed. Onder andere: Hasbro, actie figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren jardiniere op fraai gestileerde poten, met originele blauw glazen schaal. Onbekende Mr. nr. 72722 's Gravenhage. Anno 1879. Afmeting: 20 x 7,5 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Zogenoemde papegaaienbeugel met graveerwerk, MT.: Evert van Geelen, Schoonhoven, jl.:k:1869. met rokhaak voorzien van musicerende figuren, MT.: onduidelijk...
Witgouden rozetring, 585/000, met diamant. Ring met een kleine rozet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35 ct. ø rozet 8 mm. ø 52 ca 2,1 gram. In goede staat
Collier met turkoois gemaakt op staaldraad. Voorzien van kapitolstokje. Gelabeld: Claudia Roodheuvel lengte 53 cm. In goede staat.
Lot met 3 zilveren miniaturen, 835/000, met een vrouw met kalf bij hek, een vrouw met juk bij pomp en een man met kar. 3x6x3cm, 3x5x3cm en 2,5x4x3cm. Totaal ca 63 gram. In goede staat
Cassette met 12 zilveren oestervorkjes, 833/000, met een deels getorste steel en een rond steeleinde met filetrand. MT.: G.C.Reeser & Zn, 's Gravenhage, jl.: v:1905. Totaal ca 203 gram. 13 cm. In goed...
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Zilver vergulde hanger, 835/000, met fraai gesneden schelpcamee met vrouwfiguur. 40x24mm. 4,3 gram. In goede staat
Choker met parels en een goud op zilveren element, driehoekig geruwd met parels en similie, dient tevens als sluiting. 2x4cm. Bevestigd aan een collier van biwaparels. Lengte 45 cm. In goede staat
Twee geslepen kristallen oorkaraffen voorzien van divers slijpsel en geslepen ster op bodem. Met kristallen stoppen en 925/000 zilveren knoppen. Mr. C. Bos & Zoon-Amsterdam. Afmeting: 17 - 23 cm. In g...
Drie beursjes, een beurs met een kralentas voorzien van een zilveren gecontourneerde beugel, 833/000 met graveerwerk en ketting, 8 cm, een zilveren malienkolder beursje, 833/000, met bollen en kettin...
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Figuren bij waterval en vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 40 cm. In goede staat.
Vier delen zilver, een strooilepel en een groentelepel, 800/000, met een steel met guilloche bewerking en een opgelegd cartouche met florale details. 17-23cm. Een petitfourschep, 833/000, met een flor...
Sierlijke geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers in de vorm van een blaadje volgezet met diverse briljant geslepen diamanten. Diamonde. Totaal 0.22 crt. 10x5 mm. Nieuw
Kavel met 42 diverse zilveren munten waaronder Nederland/Nederlands Indië 10 cent en 25 Cent. Diverse condities en jaartallen.
Twee antieke Franse compositie metalen beelden op houten basementen. Circa 1900. Naar August Moreau. Vrouw mist iets in de hand. Ploeg man beschadigd. Afmeting: H 47 - 49 cm. In redelijk/goede staat.
Italiaans houtgestoken Christus figuur met polychromie en bladgoud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Strakke geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring gemaakt uit rond draad, gebogen en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct. ca 14,9 gram. dikte 4 mm. ø56. In goede staat
Elegante gouden choker 585/000, poly/ruw. Charisma choker, indura, organisch gevormd, met in het midden een breed stuk met een deel ruw bewerkt en een deel gepolijst met daarin een briljant geslepen ...
Joh. Buitendijk. Circa 1900. Bosgezicht met wandelaars. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In redelijke staat.
24 Mal farbige Max Liebermann Faksimiledrucke, Kunstverlag Charlottenburg. 17 Werken voorhanden, rest mist. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.
Drie zilveren sieraden, een ronde hanger met paarse steen, l 28 mm, een broche, 925/000, opengewerkt en versierd met onyx en markesiet, 55x36 mm, en een ring, 800/000 met filigrain en grote ovale gro...
Afrikaanse marmeren damesbuste. 20e Eeuw. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Kavel met 6 bronzen penningen waaronder: 2x "Prof. Dr. Pedro N. Arata", 1x "A Sarmiento 1811-1888", 1x "Estanislad Arévalo", 1x "En union Y Libertad 1813" en 1x moeilijk te lezen penning met voorstell...
Bronzen penning met op voorzijde afbeelding van naakte man en vrouw en op achterzijde een afbeelding van Palace of Fine Arts en tekst "Panama-Pacific International Exposition San Francisco MCMXV (1915...
Zeer fraaie zilveren snavelkan, 925/000, hoog model met ribben, snavelvormige schenktuit met cannelures en kwabben, geplaatst op 3 bokkepoten met rocailles. Het scharnierende deksel met duimstop is v...
Fraai zilveren tafelstuk, kaviaarschaal, 925/000, met een rechthoekig basement voorzien van een rand met lambrequindecor en geplaatst op 4 uitgewerkte klauwpoten. Op het basement zitten 2 zilveren hou...
Zeven-delig 800/000 zilveren naaigarnituur. Bestaande uit: vingerhoed, naaldenkoker, rijgnaald, haaknaald, tornmesje, priem en schaar met zilveren heften. In origineel etui. In goede staat.
Tien zilveren armbanden, 835/000, negen rinkelbanden en een slavenband met dop. ca 84 gram
Th. Hekker. 1933. 1880 - 1959. Stilleven met mand en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
van Eyck. Duitse School. Duitse jager. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Oosterse vrouw. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 32 cm. In goede staat.
Collier van cultive parels, ø 6/6,5 mm, bevestigd aan een witgouden sluiting, 585/000, strikvormig bezet met een parel. Geknoopt collier ca 52 cm. In goede staat
Drie antieke WO I Range Finders. Messing + metaal + boekjes. Eén maal Barr & Stroud Range Finder, type F.T. 27 1916, nr. 3294 Infantry nr. 2 Patent no. 1462 of 1903. Eén maal Barr & Stroud 1908 + 1909...