Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

17e Eeuwse Duitse geldkist
Startpreis 1.100 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met fraai slot en vergrendeling. Binnenin een extra vak met slot. Afmeting: 40 x 82 x 42 cm. In goede staat.

2x Familie Verte borden
Startpreis 30 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese Familie Verte bordjes met floraal decor. Afmeting: ø 13,7 cm. In goede staat.

Indiaas schaakspel
Ergebnis: 300 EUR

Indiaas schaakspel met kameelbenen figuren en wortelnoten schaakbord. Afmeting: 18 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Amerikaans schaakspel
Startpreis 300 EUR

Amerikaans schaakspel met middeleeuwse figuren, kunststof, metaalkleurig + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 38 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Taartschaal op voet
Ergebnis: 70 EUR

Grote kristalglazen taartschaal op hoge voet. 20e Eeuw. Afmeting: 26,5 x ø 33 cm. In goede staat.

Kristalglazen fruitschaal op voet
Ergebnis: 60 EUR

Schuitvormige kristalglazen fruitschaal op voet. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 17 cm. In goede staat.

3x Schaakspellen
Ergebnis: 150 EUR

Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set piraten, set Masay, set Engeland-Inca's. Met houten schaakborden. Afmeting: 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Startpreis 70 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Russisch schaakspel, Matroesjka. Eén maal polystone beschilderd schaakspel. Afmeting: 12 x 33 x 33 cm / 9 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Kapitale antieke Japanse bronzen wandschotel ø 60 cm.
Startpreis 1.450 EUR

Kapitale antieke Japanse bronzen wandschotel met deels vergulding, vogel/floraal decor. Afmeting: ø 60 cm. In goede staat.

2x Vergulde kandelaren
Ergebnis: 550 EUR

Twee grote vergulde messing Charles Dix kaarskandelaren. Zes-lichts met ramskoppen en klauwpoten. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Pepermuntdoosje met inleg
Startpreis 40 EUR

Rond zilveren pepermuntdoosje met vergulde binnenkant, ingelegd deksel met parelmoer vlinder. Afmeting: ø 6 cm. In redelijk/goede staat.

Set glasfusing pompoenen
Ergebnis: 110 EUR

Twee moderne glasfusing glazen pompoenen. Kleur: blauw/groen. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x ø 16 cm. In goede staat.

3x Schaakspellen
Startpreis 30 EUR

Drie schaakspellen. Bestaande uit: Set glas, groot. Set glas, klein. Set hout, klein. Afmeting: 8 x 34 x 34 cm / 6 x 25 x 25 cm. / 7 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Zilveren roomstel
Ergebnis: 90 EUR

Zilveren roomstel, 800/000, met een melkkan en suikerbak. Voorzien van een rand met floraal patroon. MT.: Hermann Bauer Schwabisch Gmund. 10x5,5x8cm en 13x8x5cm. ca 80 gram. Wat uit model, verder in g...

Zilveren koffiekan
Ergebnis: 280 EUR

Zilveren koffiekan, 835/000, rococo stijl met een getorste bewerking en uitgewerkt cartouche en cartouches bij de poten. De greep is versierd met acanthusbladeren. 21x11x23c. ca 869 gram. Importeursk...

Grote kunstglazen vaas
Ergebnis: 60 EUR

Grote flesvormige kunstglazen vaas met noppen. Aardetinten. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Th. Verstraeten, Vrouw op landweg
Ergebnis: 35 EUR

Th. Verstraeten. Circa 1920. Vrouw op landweg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In redelijke staat.

L. Hubert, Stilleven vaas en fruit
Ergebnis: 425 EUR

Gesigneerd L'Huber. 19e Eeuw. Stilleven met fruit. Bijgeschilderd. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

2x Schaakspellen
Startpreis 140 EUR

Twee schaakspellen. Bestaande uit: Eén maal houtgesneden lotus set, Engeland, met houten schaakbord. Eén maal set Namibië, houtgesneden figuren, met houten schaakbord. Afmeting: 20 x 52 x 52 cm. / 13 ...

2x Antieke glazen vazen
Ergebnis: 150 EUR

Twee grote antieke cassis-kleurige glazen vazen met goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 34 x ø 14 cm. In goede staat.

Lot jade, kralen/hangers
Startpreis 75 EUR

Lot jade met 9 gesneden kralen, ø 13,5mm, een hanger in de vorm van een varken en een ronde hanger aan een lederen koord.

Onduid. gesig., Vossenjacht
Ergebnis: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

Theo Goedvriend, Stilleven met boeddha, waaier etc.
Ergebnis: 120 EUR

Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Stilleven met boeddha, koralenketting etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.

5x J. Hemkes, Wadden/duin gezichten
Ergebnis: 40 EUR

Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Waterpartij met lelie's
Startpreis 125 EUR

P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Waterpartij met waterlelies. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.

H. Bogman Jr., Schelpenvissers op strand
Ergebnis: 280 EUR

Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Schelpenvissers op strand. Twee plekjes verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Vogel met slang
Ergebnis: 45 EUR

Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.

J. Udo, Oosterse paalvissers Sri Lanka
Ergebnis: 75 EUR

J. Udo. 20e Eeuw. Oosterse paalvissers Sri Lanka. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 61 cm. In goede staat.

8x Antieke oude werken, Divers
Startpreis 150 EUR

Acht diverse oude antieke werken. Onder andere: Gravures, schilderij, ets, prenten, aquarel. Vochtvlekken. Onder meer uit de 17e - 18e en 19e eeuw. M. Adam, Indonesische man. Stadsplattegrond Grossa. ...

H. Balman, Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten
Startpreis 140 EUR

H. Balman. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Zilveren koffieservies, 4-delig
Startpreis 1.600 EUR

Zilveren koffieservies, 925/000, empire-stijl, met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerpot, schuitvormig met ebbenhouten grepen en versierd met een parelrand. Het geheel is geplaatst op een g...

J. Hendriks, Havengezicht
Ergebnis: 35 EUR

J. Hendriks. 1980. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke Loetz vaas, 1915
Ergebnis: 150 EUR

Antieke glazen Loetz knobbelvaas met iriserend glas en bruin-kleurige verlopen motieven. Afmeting: 32 x ø 13 cm. In goede staat.

Italfama schaakspel
Ergebnis: 170 EUR

Italfama schaakspel met metaal beschilderde schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50 x 50 cm. In goede staat.

2x Griekse schaakset
Ergebnis: 80 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Grieks, Studio Anne Carlton, met kunststof figuren + wortelnoten schaakbord. Eén maal Griekse mythologie, met polystone figuren + schaakbord gemaakt van gips. Enkele chips...

Gouden ring met kleurstenen en diamant
Ergebnis: 185 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met kleurstenen, Ring met diverse edelstenen, met o.a. amethist,citrien, peridoot en diamant, met verschillende slijpsels. Breedte 15 mm, ø 54, ca 5,9 gram. Als nieuw

Swarovski Hert (247963)
Ergebnis: 60 EUR

Swarovski kristallen hert (247963), uitgevoerd in helder kristal met gladde poten, zwarte neus en ogen. ca. 9x8,5cm. In goede staat met originele doos.

2x Glaxzen vazen (Loetz?)
Ergebnis: 150 EUR

Twee glazen vazen met vergulde messing monturen. Mondgeblazen. Iriserend glas. Loetz? Circa 1890. Afmeting: 16 x 17 x 10 cm ø. In goede staat.

2x Oude Franse glazen vazen
Startpreis 180 EUR

Twee oude Franse glazen vazen. Gesigneerd Legras. Met landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.

Zuid Amerikaans schaakspel op Oosterse tafel
Startpreis 350 EUR

Groot Zuid Amerikaans terracotta schaakspel met mooie Oosterse houtgestoken tafel als schaakbord. Afmeting: 62 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Aardewerken schaakspel Cowboys/Indianen
Startpreis 120 EUR

Groot aardewerken schaakspel. Cowboys tegen Indianen. Met houten schaakbord. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Lot Chas Crombi karikaturen (8x)
Ergebnis: 170 EUR

Acht maal Chas Crombie. 1855 - 1967. Karikaturen betreft cricket. Copyright of Perrier Water. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.

Groot houten beeld, 18e eeuw
Startpreis 250 EUR

Groot 18e eeuws houtgestoken kerkelijk figuur. Heilige. Overgeschilderd. Afmeting: H 132 cm. In redelijke staat.

Bronzen figuur, Twee dansende figuren
Ergebnis: 200 EUR

Bronzen figuur. Twee dansers. Gemerkt A.A. 2002. Afmeting: 37 x 32 x 10 cm. In goede staat.

W. Verhave, Zonnige boerderij met kippen
Ergebnis: 80 EUR

W. Verhave. Circa 1930. Zonnige boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Twee figuren bij mand
Ergebnis: 100 EUR

Onduidelijk. 17e Eeuw. Twee figuren bij mand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x 19,5 cm. In matige staat.

Gijs J. Voskuyl, Vrouwtje van Stavoren
Ergebnis: 50 EUR

Gijs J. Voskuyl, 1946. 1915 - 2004. Vrouwtje van Stavoren. Nr. 68/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 20 cm. In goede staat.

Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd
Ergebnis: 30 EUR

Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 20 cm. In goede staat.

Antiek houten hobbelpaard, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Antiek houten hobbelpaard met koeienhuid bekleed. Circa 1900. Afmeting: 75 x 70 x 20 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke bronzen beeldjes
Ergebnis: 75 EUR

Twee kleine oude/antieke bronzen beeldjes. 20e Eeuw. Poedel + windhond. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke beeldjes
Ergebnis: 50 EUR

Drie oude/antieke beeldjes. Eén maal compositie metaal, man met kruik, circa 1900. Eén maal Heilig figuur Montserat, 20e eeuw. Eén maal W. Frische, bronzen beeldje, engel. Duitsland 1975. Afmeting: 11...

Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian
Ergebnis: 600 EUR

Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.

Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver
Startpreis 300 EUR

Chinees Imarie 18e porseleinen trekpotje met zilveren elementen aan de deksel, de greep en tuit. Het kannetje is geplaatst op een zilveren comfoor, rond model, 833/000, voorzien van een parelrand, gep...

Zilveren dienblad
Ergebnis: 200 EUR

Ovaal zilveren dienblad, 835/000, gecontourneerd model met getrembleerde bewerking. 37x27x2cm. ca 629 gram. In goede staat

Zilveren armband met saffier
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren armband, 835/000, verlopend in breedte met 7 opgesoldeerde chatons bezet met een saffier, ø 2,3 mm. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheid. 19 c m. ca 19,8 gram. In goede staat

5x 19e eeuwse prenten in lijst
Ergebnis: 50 EUR

Vijf 19e eeuwse prenten in wortelnoten lijsten. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.

L. v.d. Vlist, Dorpsgezicht bij avond
Startpreis 240 EUR

Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.

2x Antieke poppen
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke poppen. Eén maal Duitse bad-pop. Eén maal celluloid pop, Oosters meisje, gemerkt Palltoy England. Afmeting: 24 - 41 cm. In goede staat.

2x Lithografieën
Startpreis 150 EUR

Twee gelimiteerde lithografieën met speelkaarten + tekening met clowns en speelkaart verso. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 - 72 cm. In goede staat.

Lot oud speelgoed
Ergebnis: 40 EUR

Lot oud speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere: Steiff. Bestaande uit: Zes pluche dieren, celluloid pot, houten spaarklomp. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek blikken speelgoed
Ergebnis: 35 EUR

Vier delen oud/antiek blikken speelgoed. Twee Jugendstil kindernaaimachines. Opwindboot, gemerkt M.S., Western Germany. Motorfiets, China. Afmeting: 16 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Groot lot speelgoed
Startpreis 50 EUR

Groot lot divers speelgoed. Onder andere: Hasbro, actie figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

Antieke zilveren jardiniere, 1879
Startpreis 240 EUR

Antieke 835/000 zilveren jardiniere op fraai gestileerde poten, met originele blauw glazen schaal. Onbekende Mr. nr. 72722 's Gravenhage. Anno 1879. Afmeting: 20 x 7,5 cm. In goede staat.

Tas met zilveren beugel
Ergebnis: 80 EUR

Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Zogenoemde papegaaienbeugel met graveerwerk, MT.: Evert van Geelen, Schoonhoven, jl.:k:1869. met rokhaak voorzien van musicerende figuren, MT.: onduidelijk...

Witgouden rozet ring met diamant
Startpreis 250 EUR

Witgouden rozetring, 585/000, met diamant. Ring met een kleine rozet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35 ct. ø rozet 8 mm. ø 52 ca 2,1 gram. In goede staat

Collier met turkoois
Startpreis 25 EUR

Collier met turkoois gemaakt op staaldraad. Voorzien van kapitolstokje. Gelabeld: Claudia Roodheuvel lengte 53 cm. In goede staat.

3 Zilveren miniaturen
Ergebnis: 50 EUR

Lot met 3 zilveren miniaturen, 835/000, met een vrouw met kalf bij hek, een vrouw met juk bij pomp en een man met kar. 3x6x3cm, 3x5x3cm en 2,5x4x3cm. Totaal ca 63 gram. In goede staat

12 Zilveren oestervorkjes
Ergebnis: 100 EUR

Cassette met 12 zilveren oestervorkjes, 833/000, met een deels getorste steel en een rond steeleinde met filetrand. MT.: G.C.Reeser & Zn, 's Gravenhage, jl.: v:1905. Totaal ca 203 gram. 13 cm. In goed...

Antiek bronzen figuur, 1920
Ergebnis: 60 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.

Zilver vergulde camee hanger
Ergebnis: 60 EUR

Zilver vergulde hanger, 835/000, met fraai gesneden schelpcamee met vrouwfiguur. 40x24mm. 4,3 gram. In goede staat

Choker met parels
Ergebnis: 40 EUR

Choker met parels en een goud op zilveren element, driehoekig geruwd met parels en similie, dient tevens als sluiting. 2x4cm. Bevestigd aan een collier van biwaparels. Lengte 45 cm. In goede staat

2x Oorkaraffen met zilver
Ergebnis: 60 EUR

Twee geslepen kristallen oorkaraffen voorzien van divers slijpsel en geslepen ster op bodem. Met kristallen stoppen en 925/000 zilveren knoppen. Mr. C. Bos & Zoon-Amsterdam. Afmeting: 17 - 23 cm. In g...

3 Beursjes met zilver,
Ergebnis: 80 EUR

Drie beursjes, een beurs met een kralentas voorzien van een zilveren gecontourneerde beugel, 833/000 met graveerwerk en ketting, 8 cm, een zilveren malienkolder beursje, 833/000, met bollen en kettin...

Onduid.gesign., Figuren bij waterval en vuurboom
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Figuren bij waterval en vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 40 cm. In goede staat.

Zilveren scheppen en lepels, 4x
Ergebnis: 65 EUR

Vier delen zilver, een strooilepel en een groentelepel, 800/000, met een steel met guilloche bewerking en een opgelegd cartouche met florale details. 17-23cm. Een petitfourschep, 833/000, met een flor...

Gouden oorstekers diamant
Startpreis 200 EUR

Sierlijke geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers in de vorm van een blaadje volgezet met diverse briljant geslepen diamanten. Diamonde. Totaal 0.22 crt. 10x5 mm. Nieuw

63x Zilveren munten
Startpreis 100 EUR

Kavel met 42 diverse zilveren munten waaronder Nederland/Nederlands Indië 10 cent en 25 Cent. Diverse condities en jaartallen.

2x Antieke Franse figuren, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen beelden op houten basementen. Circa 1900. Naar August Moreau. Vrouw mist iets in de hand. Ploeg man beschadigd. Afmeting: H 47 - 49 cm. In redelijk/goede staat.

Italiaans houten Christus figuur
Ergebnis: 100 EUR

Italiaans houtgestoken Christus figuur met polychromie en bladgoud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Startpreis 750 EUR

Strakke geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring gemaakt uit rond draad, gebogen en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct. ca 14,9 gram. dikte 4 mm. ø56. In goede staat

Gouden choker met diamant
Ergebnis: 375 EUR

Elegante gouden choker 585/000, poly/ruw. Charisma choker, indura, organisch gevormd, met in het midden een breed stuk met een deel ruw bewerkt en een deel gepolijst met daarin een briljant geslepen ...

Joh. Buitendijk, Bosgezicht met wandelaars
Ergebnis: 100 EUR

Joh. Buitendijk. Circa 1900. Bosgezicht met wandelaars. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In redelijke staat.

Max Liebermann, Illustraties
Startpreis 150 EUR

24 Mal farbige Max Liebermann Faksimiledrucke, Kunstverlag Charlottenburg. 17 Werken voorhanden, rest mist. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.

3 Sieraden
Startpreis 80 EUR

Drie zilveren sieraden, een ronde hanger met paarse steen, l 28 mm, een broche, 925/000, opengewerkt en versierd met onyx en markesiet, 55x36 mm, en een ring, 800/000 met filigrain en grote ovale gro...

Afrikaanse marmeren damesbuste
Startpreis 75 EUR

Afrikaanse marmeren damesbuste. 20e Eeuw. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

6 Bronzen penningen
Startpreis 60 EUR

Kavel met 6 bronzen penningen waaronder: 2x "Prof. Dr. Pedro N. Arata", 1x "A Sarmiento 1811-1888", 1x "Estanislad Arévalo", 1x "En union Y Libertad 1813" en 1x moeilijk te lezen penning met voorstell...

Bronzen penning: Panama-Pacific International Exposition San Francisco
Startpreis 50 EUR

Bronzen penning met op voorzijde afbeelding van naakte man en vrouw en op achterzijde een afbeelding van Palace of Fine Arts en tekst "Panama-Pacific International Exposition San Francisco MCMXV (1915...

Zilveren kan
Ergebnis: 350 EUR

Zeer fraaie zilveren snavelkan, 925/000, hoog model met ribben, snavelvormige schenktuit met cannelures en kwabben, geplaatst op 3 bokkepoten met rocailles. Het scharnierende deksel met duimstop is v...

Zilveren kaviaarschaal
Ergebnis: 1.150 EUR

Fraai zilveren tafelstuk, kaviaarschaal, 925/000, met een rechthoekig basement voorzien van een rand met lambrequindecor en geplaatst op 4 uitgewerkte klauwpoten. Op het basement zitten 2 zilveren hou...

Zilveren naaigarnituur
Ergebnis: 80 EUR

Zeven-delig 800/000 zilveren naaigarnituur. Bestaande uit: vingerhoed, naaldenkoker, rijgnaald, haaknaald, tornmesje, priem en schaar met zilveren heften. In origineel etui. In goede staat.

10 Zilveren slavenarmbanden
Startpreis 65 EUR

Tien zilveren armbanden, 835/000, negen rinkelbanden en een slavenband met dop. ca 84 gram

Th. Hekker, Stilleven met mand appels
Ergebnis: 150 EUR

Th. Hekker. 1933. 1880 - 1959. Stilleven met mand en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

van Eyck, Duitse jager
Ergebnis: 65 EUR

van Eyck. Duitse School. Duitse jager. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Oosterse vrouw
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Oosterse vrouw. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 32 cm. In goede staat.

Parelcollier met gouden slot
Ergebnis: 85 EUR

Collier van cultive parels, ø 6/6,5 mm, bevestigd aan een witgouden sluiting, 585/000, strikvormig bezet met een parel. Geknoopt collier ca 52 cm. In goede staat

3x Antieke Range Finders WO I
Ergebnis: 350 EUR

Drie antieke WO I Range Finders. Messing + metaal + boekjes. Eén maal Barr & Stroud Range Finder, type F.T. 27 1916, nr. 3294 Infantry nr. 2 Patent no. 1462 of 1903. Eén maal Barr & Stroud 1908 + 1909...