Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Franse comtoise
Ergebnis: 100 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise klok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en ankergang. Figuren bij wijnvat. Afmeting: 38 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Zilveren lepeltjes
Startpreis 100 EUR

Lot met diverse zilveren lepeltjes, 835/000, en een naaldenkoker, 800/000. 12 Borrellepeltjes en 12 theelepels met een puntvormige bak en een gecontourneerde steel met floraal graveerwerk, 2 suikersch...

Brede armband met koraal en lapis
Startpreis 220 EUR

Brede gevlochten armband, met een zilverhoudende legering, bezet met grote bloedkoralen en lapis lazuli stenen. Breedte 54 mm, ca 124 gram. Voorzien van een sluiting met pen. In goede staat.

Bureau-spoorweg horloge
Ergebnis: 35 EUR

Decoratief bureau-spoorweg horloge met centrale secondenwijzer. 21e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Miniatuur Friese staartklok
Startpreis 100 EUR

Kleine antieke eikenhouten miniatuur Friese staartklok. Circa 1910. Mechanisch uurwerk. Eén spiegel mist. Afmeting: 48 cm. Verder in goede staat.

19e Eeuwse Friese staartklok
Ergebnis: 160 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Weense pendule
Ergebnis: 100 EUR

19e Eeuwse Weense houten pendule met albasten zuilen. Ongereinigd. Wijzerplaat beschadigd. Halfuur-slag op gongspiraal, touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In redelijke staat.

2x Oude bronzen boeddha's
Ergebnis: 100 EUR

Twee oude Chinese bronzen lachende boeddha's. 21e Eeuw. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

Kristallen coupe op zilveren voet
Startpreis 45 EUR

Geslepen antieke kristallen coupe met geschulpte bovenrand, deels gematteerd en meander graveringen met sterren op 835/000 zilveren voet. ø 10,5 cm. Hoogte: 6,5 cm. Met floraal gegraveerde rand. Mr. A...

5x Oude/antieke wekkers
Ergebnis: 75 EUR

Vijf oude/antieke reiswekkers. Divers. Vier maal antiek messing. Eén maal metaal, spaarwekker. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

5x Oude/antieke reiswekkers
Ergebnis: 70 EUR

Vijf oude/antieke reiswekkers, waarvan drie maal messing. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -15 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oude wekkers (9x)
Ergebnis: 40 EUR

Negen oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Brede gouden ring met diamant
Startpreis 200 EUR

Brede bicolour gouden ring, 585/000. Ring met een spleten geelgouden band met daartussen een band met in het midden een briljant geslepen diamant geklemd tussen de band en aan weerskanten een railzett...

Oorhangers met zirconia
Startpreis 40 EUR

Brisures, 333/000, met een ronde zetkast voorzien een zirconia. 9x12mm. ca 1,4 gram. In goede staat

Chinees bronzen figuur
Ergebnis: 60 EUR

Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, Meisje met schaap
Ergebnis: 70 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur op marmeren basement. L.F. Moreau. Circa 1900. Meisje met schaap. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Indische figuren
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude/antieke messing Indische figuren. Hindoeïstische goden. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Lenzkirch wandklok, 1920
Ergebnis: 130 EUR

Notenhouten Lenzkirch wandklok Aug 1 Million Nr. 910792. Circa 1920. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Gouden ring met tourmalijn, Art deco
Ergebnis: 140 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met tourmalijn, Art Deco. Ring met een geelgouden band en een ovale kop met zilver bezet met een markies gefacetteerde groene tourmalijn. 13x5mm. ø 57. ca 2,8 gram. In goede ...

2x Grote Engelse bestek cassettes, 1900
Ergebnis: 1.800 EUR

Twee grote antieke Engelse mahoniehouten bestekhouders. Classicistische vormgeving. Circa: 1900. Afmeting: 70 x 27 x 27 cm. In goede staat.

Zilveren presenteerblad
Ergebnis: 135 EUR

Zilveren presenteerblaadje, 833/000, ovaal gecontourneerd met een rand versierd met krullen en voluten. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl.:H: 1942. 29x21x1,5cm. ca 395 gram. In goede staat

Franse St. Marti pendule
Startpreis 200 EUR

19e Eeuwse Franse St. Marti pendule. Houtbeschilderd met bronzen versieringen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Franse Carrara pendule, 1870
Startpreis 180 EUR

Franse Carrara marmeren Napoleon III klokkenstel met brons. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 39 cm. In goede staat.

3x Oude kinderkopjes
Startpreis 30 EUR

Drie oude kinderkopjes. Twee van gips, één van compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.