Diese Webseite verwendet Cookies

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Bouilleklok + console, 19e eeuw 3546
Bouilleklok + console, 19e eeuw

Ergebnis:

2.000 EUR

Verkauft
Vuurvergulde Franse pendule 3502
Vuurvergulde Franse pendule

Ergebnis:

1.400 EUR

Verkauft
18e Eeuwse Louis Seize pendule 3519
18e Eeuwse Louis Seize pendule

Ergebnis:

1.200 EUR

Verkauft
Duitse L.F.S. pronk-vrijslinger, 1880 3503
Duitse L.F.S. pronk-vrijslinger, 1880

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
Mooie lyra pendule, 1830 3524
Mooie lyra pendule, 1830

Ergebnis:

900 EUR

Verkauft
Vergulde Atmos klok + carry case 3511
Vergulde Atmos klok + carry case

Ergebnis:

850 EUR

Verkauft
Antieke Empire staande klok 3642
Antieke Empire staande klok

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
Franse vuurvergulde miniatuur pendule 3639
Franse vuurvergulde miniatuur pendule

Ergebnis:

775 EUR

Verkauft
Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok 3523
Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok

Ergebnis:

750 EUR

Verkauft
Franse Charles Dix pendule 3512
Franse Charles Dix pendule

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
Bronzen Türmchen Uhr, 1880 3529
Bronzen Türmchen Uhr, 1880

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
19e Eeuwse Franse pendule 3513
19e Eeuwse Franse pendule

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
Vuurvergulde officiersklok 3652
Vuurvergulde officiersklok

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
3-Gewichts regulateur, 1890 3517
3-Gewichts regulateur, 1890

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Vergulde lyra pendule 3653
Vergulde lyra pendule

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
18e Eeuwse A'damse tafelklok 3514
18e Eeuwse A'damse tafelklok

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Antieke Friese staartklok met dubbele kap 3539
Antieke Friese staartklok met dubbele kap

Ergebnis:

425 EUR

Verkauft
2-Delige Franse console pendule 3508
2-Delige Franse console pendule

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
4x Franse kolompendules 3567
4x Franse kolompendules

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Franse pendule, 1850 3518
Franse pendule, 1850

Ergebnis:

390 EUR

Verkauft
Franse boulle pendule, 1890 3543
Franse boulle pendule, 1890

Ergebnis:

375 EUR

Verkauft
Cloisonne pendule 3527
Cloisonne pendule

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Empire pendule met marmer 3654
Empire pendule met marmer

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Antieke Franse tafelklok, 1880 3534
Antieke Franse tafelklok, 1880

Ergebnis:

280 EUR