Oude Amerikaanse metalen Diecast speelgoed Lionel treinset. Vijf-delig. Electrisch. Teader lock nr. 2025 + drie wagons. Bespeeld. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Decoratief gietijzeren kinderfornuis + kinderkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.
Kavel met 7 schaalmodellen waaronder 1 vrachtwagen. Diverse condities.
Twee antieke poppen. Eén maal Duitse bad-pop. Eén maal celluloid pop, Oosters meisje, gemerkt Palltoy England. Afmeting: 24 - 41 cm. In goede staat.
Twee oude mohair kinder speelgoedpaarden. Circa 1930 - 1960. Afmeting: 80 - 90 cm. In goede staat.
Zes grote oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 80 cm. In goede staat.
Vijf grote oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 70 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf grote oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 57 - 67 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude teddyberen + één aap van vilt. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 46 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot mechanisch speelgoed. Functies niet getest. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.