Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke bureau barometer
Ergebnis: 60 EUR

Antieke notenhouten bureau barometer met Nederlands opschrift. Circa 1900. Afmeting: 23 x 17 x 13 cm. In goede staat.

Griekse houten kruik
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse Griekse houten kruik met ikoon-beschildering en bladgoud. Gemaakt van notenhout. Pelgrimsfles. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

2x Lederen dokterstassen
Ergebnis: 60 EUR

Twee oude bruin-lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 52 - 54 cm. In goede staat.

Lot antieke kerstboom standaards
Ergebnis: 90 EUR

Zes antieke gietijzeren kerstboom standaards. 1900 - 1920. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek tin/koper
Ergebnis: 70 EUR

Lot oud/antiek tin en koper. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 43 cm. In redelijk/goede staat.

Houtgestoken vergulde wandconsole
Ergebnis: 110 EUR

Houtgestoken vergulde wandconsole met vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 35 x 18 cm. In goede staat.

Groot lot spaarpotten
Ergebnis: 80 EUR

Groot lot oude/antieke (collecte) spaarbussen/spaarpotten. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 29 cm. In goede staat.

Antieke viool + 2 strijkstokken
Ergebnis: 100 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken. Circa 1900. Afmeting: 56 - 73 cm. In goede staat.

Oosterse metalen hanglamp
Ergebnis: 40 EUR

Oosterse metalen hanglamp met gekleurd glas. Afmeting: 72 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (4x)
Ergebnis: 45 EUR

Vier maal koperwerk. Bestaande uit: Twee wandblakers in Barok-stijl. Circa 1900. Plus twee akers. Afmeting: 24 - 46 cm. In goede staat.

Kristallen kroonluchter
Ergebnis: 190 EUR

Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.

Lot decoratieve artikelen
Ergebnis: 75 EUR

Lot oude decoratieve artikelen. Divers. Onder andere: Consoles, houtgestoken figuren et cetera. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

6x Wandkandelaren
Ergebnis: 35 EUR

Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

3x Miniaturen
Ergebnis: 30 EUR

Drie miniaturen. Twee maal handbeschilderde limoges plaquettes, dames. Eén maal reproductie in houten lijst. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

Antieke glas-in-lood lamp, 1920
Ergebnis: 40 EUR

Antieke glas-in-lood lamp. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 22 cm. In goede staat.

19e Eeuwse fruitboom onder stolp
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuwse Duitse fruitboom in originele glazen stolp. Gemaakt van glas, papier maché etc. Drie maal fruit beschadigd. Afmeting: H 36 x B 22 x D 12 cm. Verder in goede staat.

19e Eeuwse bronzen wandblaker
Ergebnis: 30 EUR

19e Eeuwse bronzen wandblaker met herenportret. Afmeting: 28 x 19 x 12 cm. In goede staat.

2x Oude miniaturen met been
Ergebnis: 60 EUR

Twee oude Duitse miniaturen met been. 20e Eeuw. Portretten van Wolfgang Amadeus Mozart en zijn vrouw Constanze Weber. Afmeting: 9 - ø 6,5 cm. In goede staat.

Antieke historisme wijnschenkkan
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Duitse plated historisme wijnschenkkan. Circa 1880. Mondgeblazen glas. Twee merken: V.S. en tweemaster. Afmeting: H 35 cm. In zeer goede staat.

Jugendstil-stijl bronzen tafellamp
Ergebnis: 70 EUR

Grote Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met vrouw en gematteerde glazen kappen. Eén restauratie professioneel. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Tinnen Art Deco schaal, 1920
Ergebnis: 60 EUR

Grote tinnen gehamerde Art Deco schaal. Ongemerkt? Circa 1920. Afmeting: 16 x ø 33 cm. In goede staat.

5-Delige Art Deco bureauset, 1930
Ergebnis: 30 EUR

Vijf-delige marmeren Art Deco bureauset. Circa 1930. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.

Messing bureaulamp
Ergebnis: 70 EUR

Messing bureaulamp met groen-glazen lampenkamp. In hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp
Ergebnis: 80 EUR

Tiffany-stijl staande lamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.