Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

6x Wandkandelaren
Ergebnis: 35 EUR

Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

3x Antiek
Ergebnis: 30 EUR

Drie maal antiek. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse speculaasplanken. Eén Duitse speelgoed koe op wielen. Circa 1920. Afmeting: 14 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

.
Ergebnis: 30 EUR

Antiek keramieken presenteertablet met vernikkelde omranding. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 54 x 40 cm. In goede staat.

Duitse vooroorlogse camerstandaard
Ergebnis: 30 EUR

Duitse vooroorlogse messing camerastandaard. D.R.P. Excelsior Germany. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.

Art Deco Philips luidspreker
Ergebnis: 30 EUR

Antieke Philips Art Deco luidspreker. Verstelbaar. Functie niet getest. Circa 1930. Afmeting: 30 x 28 x 12 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse Duitse Radiostat
Ergebnis: 30 EUR

Duits vooroorlogs Radiostat stroomimpuls apparaat met accessoires. Circa 1920. Afmeting: 26 x 23 x 12 cm. In goede staat.

Beschilderde melkbus + dienblad
Ergebnis: 30 EUR

Beschilderde melkbus + dienblad. Afmeting: 50 - 66 cm. In goede staat.

Antieke hoge heren hoed
Ergebnis: 30 EUR

Antieke hoge heren hoed in doos. Gebroeders Oostvogel Heerenmodes. Circa 1940. Afmeting: 14 x 24 x 31 cm. In goede staat.

3x Antieke weegevenaars
Ergebnis: 30 EUR

Drie antieke ijzeren weegevenaars met contra gewichten. Afmeting: 35 - 65 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl tafellamp
Ergebnis: 30 EUR

Jugendstil-stijl tafellamp met bronskleurige voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 14 cm ø. In goede staat.

5-Delige Art Deco bureauset, 1930
Ergebnis: 30 EUR

Vijf-delige marmeren Art Deco bureauset. Circa 1930. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.

Oosterse waaier
Ergebnis: 30 EUR

Fraaie Oosterse gesneden en opengewerkte waaier. Voorzien van floraal doek met bijen en vlinders. Afmeting: 30 cm. Kleine beschadiging. Verder in goede staat.

19e Eeuwse bronzen wandblaker
Ergebnis: 30 EUR

19e Eeuwse bronzen wandblaker met herenportret. Afmeting: 28 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Schildpad doos
Ergebnis: 30 EUR

19e Eeuwse schildpad dekseldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. Stukje van deksel af en haarscheur. Afmeting: L 13 x B 9 x H 5 cm. In redelijke staat.

4x Oude schilderij verlichting
Ergebnis: 30 EUR

Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

3x Miniaturen
Ergebnis: 30 EUR

Drie miniaturen. Twee maal handbeschilderde limoges plaquettes, dames. Eén maal reproductie in houten lijst. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

Blaker + potje, 18e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Groot lot diversen
Ergebnis: 25 EUR

Groot lot diversen. Onder andere: Glas, keramiek, porselein et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 52 cm. In goede staat.

Antieke mahonie theestoof
Ergebnis: 25 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.

4x Antieke bronzen scharen
Ergebnis: 20 EUR

Vier antieke Oosterse bronzen scharen. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

Antiek presenteertablet, 1920
Ergebnis: 20 EUR

Antiek Duits keramieken presenteertablet met vernikkelde messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

2x Antiek, 1900
Ergebnis: 20 EUR

Twee maal antiek. Circa 1900. Bestaande uit: Beschilderde opaline petroleumlamp + tinnen Tiel Utrecht kraantjeskan. Afmeting: 38 - 65 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek messing
Ergebnis: 20 EUR

Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Dekseldoos, Friese koperkunst. Bewerkte snotneus. Makkum's tabakspotje. Doofpotje, Tiel-Holland. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.

Antieke bureauset
Ergebnis: 20 EUR

W.F. antieke twee-delige bureauset in lederen houder. Briefopener + schaar. Gegraveerd, deels verguld. Afmeting: 27 cm. In goede staat.