Diese Webseite verwendet Cookies

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Mahonie etagere kast, 1870 4098
Mahonie etagere kast, 1870
Startpreis 120 EUR
Louis Philippe-stijl vitrinekast 4287
Louis Philippe-stijl vitrinekast
Startpreis 120 EUR
Eiken commode, 1820 4145
Eiken commode, 1820
Startpreis 125 EUR
Antieke pathefoon, 1920 4124
Antieke pathefoon, 1920
Startpreis 140 EUR
Jugendstil kastje, 1915 4049
Jugendstil kastje, 1915
Startpreis 150 EUR
Spiegel + console, 1890 4067
Spiegel + console, 1890
Startpreis 150 EUR
18e Eeuwse 4-laden commode 4092
18e Eeuwse 4-laden commode
Startpreis 150 EUR
Mahonie nachtkastje 4113
Mahonie nachtkastje
Startpreis 150 EUR
2 Bijzettafels oosters gesneden. 4155
2 Bijzettafels oosters gesneden.
Startpreis 150 EUR
Etagere-tafel 4221
Etagere-tafel
Startpreis 150 EUR
Engels Art Deco secretaire, 1930 4237
Engels Art Deco secretaire, 1930
Startpreis 150 EUR
Eiken 3-laden commode 4238
Eiken 3-laden commode
Startpreis 150 EUR
Hollands Hindelopen kastje 4260
Hollands Hindelopen kastje
Startpreis 150 EUR
Kersen commode 4316
Kersen commode
Startpreis 150 EUR
19e Eeuws antiek gestoken tafel 4062
19e Eeuws antiek gestoken tafel
Startpreis 160 EUR
Oosterse bijzettafel 4227
Oosterse bijzettafel
Startpreis 160 EUR
Wandspiegel met kastjes, 1880 4236
Wandspiegel met kastjes, 1880
Startpreis 160 EUR
Gepolitoerde penantkast 4213
Gepolitoerde penantkast
Startpreis 180 EUR
Wortelnoten Gründerzeit commode 4212
Wortelnoten Gründerzeit commode
Startpreis 190 EUR
Duitse mahonie commode, 1850 4068
Duitse mahonie commode, 1850
Startpreis 200 EUR
Antieke eiken hoekvitrinekast 4069
Antieke eiken hoekvitrinekast
Startpreis 200 EUR
Eén-deurs vitrinekast 4080
Eén-deurs vitrinekast
Startpreis 200 EUR
Eén-deurs vitrinekast 4081
Eén-deurs vitrinekast
Startpreis 200 EUR
18e Eeuwse bijzettafel 4132
18e Eeuwse bijzettafel
Startpreis 200 EUR