Antieke twee-delige Engelse mahoniehouten boeken-vitrinekast. Circa 1900. Afmeting: 185 x 104 x 30 cm. In goede staat.
Antieke orgelgebogen wortelnoten Barok commode met twee laden, gecontourneerd blad, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 67 x 83 x 43 cm. In goede staat.
Antiek berkenhouten Louis Seize-stijl schrijfbureau met afsluitbare lades door klaplisenen. Circa 1900. Met stoel. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 78 x 114 x 60 cm. / 80 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten Art Deco stoel met bruin leder. Zitting gestoffeerd. Circa 1920. Afmeting: 86 x 71 x 77 cm. In zeer goede staat.
1-Deurs teakhouten vitrine kast met snijwerk en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 133 x 68 x 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten vlinderbank. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 103 x 154 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse palissanderhouten Empire tafel met kolompoot en klauwpoten. Lichte fineerschades. Afmeting: 74 x ø 130 cm. In goede staat.
Mooie Engelse Gateleg klaptafel van massief mahoniehout. Poten op rolwieltjes. Afmeting: 73 x 90 x 30/105 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse dekenkist met origineel slot. Beslag en slede poten vervangen. Afmeting: 75 x 75 x 148 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok secretaire met gebogen front. Louis Quinze. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 104 x 107 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten Empire secretaire met volle zuilen en klauwpoten. Circa 1820. Afmeting: 150 x 96 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten bonheur met zijkanten glas, kroon en tollen. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 217 x 107 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten gestoken bijzettafel met kariatiden en klauwpoten. Met eikenhouten blad. Afmeting: 64 x ø 38 cm. In goede staat.
Hollandse palissanderhouten Willem III vitrine-opzetkast op kruispoot. Mogelijk Horrix. Circa 1876. Afmeting: 166 x 91 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met lade, vakverdeling, wolhouder en klepdeksel. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 76 x 52 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken ladencommode. Enkele sloten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 102 x 106 x 51 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Neo Renaissance kussenkast met getorste Korinthische zuilen, ranken en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Met lades en schappen. Afmeting: 205 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met mooi mahoniehouten binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 177 x 102 x 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken Franse jachtkast met draken, roofvogels, getorste zuilen en jachtvoorstellingen. Circa 1880. Afmeting: 140 x 60 x 265 cm. In goede staat.
Zes antieke Franse Neo Renaissance eikenhouten gestoken stoelen met vlechtwerk. Fratsen en ranken op de poten. Circa 1880. Afmeting: 122 x 48 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhout gestoken Mechelse schrijftafel met dolfijnen, fratzen, leeuwenkoppen en lade. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 78 x 110 x 73 cm. In goede staat.
Teakhout gestoken meubel met twee vitrinekasten. Geschikt voor LCD TV. Vier-delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 38 x 265 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten trumeaux met lade en florale intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 90 x 100 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Koloniaal damessecretaire van tropisch hout, met prachtig messing inlegwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 65 x 37 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken piedestal. Afmeting: H 108 x B 58 x D 30 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten tafel met twee lades en intarsia piramide fineer op blad. Circa 1890. Afmeting: 72 x 61 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse spiegel met olieverfschilderij. Louis Seize. Havengezicht met figuren. Afmeting: H 120 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chiffonnier ladenkast. Met origineel ringbeslag. Afmeting: 160 x 107 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse 19e eeuwse Empire mahoniehouten uittrektafel met kolompoot. Afmeting: 81 x 128 ø cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 85 x B 106 cm. In goede staat.
Engelse notenhouten boekenkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 43 x 150 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met fraai bronzen beslag. Circa 1760. Behoeft restauratie. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse eikenhouten jachtkast met wildvoorstellingen. Handgesneden + getorste zuilen. Vijf deuren, twee lades. Twee-delig. Circa 1880. Afmeting: 232 x 148 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil speeltafel met schaakbord ingelegd en kaarttafel (opgeklapt). Circa 1915. Afmeting: 76 x 84 x 64 cm. In goede staat.
Kunstzinnig Toms' Compagnie ladenkastje met handbeschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Twee grote mahoniehouten piedestals in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 121 x 37 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse antieke Franse kersenhouten tafel met lade. Houtgepind. Mooie patina. Afmeting: 50 x 73 x 96 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met druivenranken snijwerk en lade onder zijkant. Omgebouwd, front naar voren te klappen met scharnier. Antiek slot. Afmeting: 76 x 140 x 51 cm. In goede staat.
Goudkleurige spiegel in Empire-stijl. Circa 1900. Met facet geslepen spiegel. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 136 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse vergulde houten piedestal in Louis Seize-stijl. Afmeting: H 143 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten chiffonniere met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 160 x 100 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eiken koloniale kist met origineel slot. Afmeting: 44 x 83 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse zwart gepolitoerde bonheur met tollen en kroon. Stukjes kroon los er bij. Circa 1870. Afmeting: 213 x 115 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Twee medicijnkastjes van eikenhout, twee-deurs met laden. Gründerzeit Duitsland. Circa 1880. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhouten armleun voltaires met goede moderne stoffering. Louis Philippe. Afmeting: 100 x 70 x 81 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese roodlak stoelen met figuren voorstelling. Twee stoelen voorzien van lades. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 41 x 38 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse notenhouten Biedermeier stoelen met rozen decor snijwerk. Afmeting: 94 x 43 x 43 cm. In goede staat.
1-Deurs teakhouten vitrine kast met snijwerk en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 133 x 68 x 67 cm. In goede staat.