Zeldzaam schaakspel met bronzen schaakstukken. Door Paul Wunderlich. 1927 - 2010. Gesigneerd, en nr. 464. Titel: Koninklijke paar minotaurus en Nike. Met houten schaakbord. Twee-kleurig gebeitst. Circ...
Kapitale van kamelenbeen gemaakt schaakspel met grote schaakstukken. Door John Company. Wortelnoten schaakbord met Indiase voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Zeldzaam schaakspel Napoleon tegen Rusland. Met keramieken handbeschilderde schaakstukken en wortelhouten schaakbord met bronzen grepen. Afmeting: 21 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Italfama schaakspel, Het Habsburgse Huis. Circa 1960. Met marmeren schaakbord en zilver/goud beschilderde metalen figuren. Afmeting: 11 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Islamitische schaakset met benen schaakstukken en houten schaakbord. Eén maal hoornen schaakspel, Oosters, met houten schaakbord. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm / 12 x 35 x 35 ...
Samurai set schaakspel door Italfama. 60-er Jaren. Figuren metaal, zilver/goud beschilderd, met marmeren schaakbord. Afmeting: 12 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Zeldzaam Portugal Viana porseleinen schaakspel met mahoniehouten omranding. Afmeting: 14 x 49 x 49 cm. In goede staat.
Indiaas benen schaakbord, handbeschilderd met goud decor + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 19 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Indiaas benen handbeschilderd schaakspel + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 21 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Italiaanse majolica schaakspel set Sienna. Circa 1955. Majolica handbeschilderde schaakstukken en schaakbord met majolica tegels en notenhouten omlijsting. Afmeting: 17 x 62 x 62 cm. In goede staat.
Schaakspel India, Vizagapatam. Met benen schaakstukken + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Sherlock Holmes schaakspelen met houten schaakborden en polystone beschilderde figuren. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm / 17 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Indiaas schaakspel met kameelbenen figuren en wortelnoten schaakbord. Afmeting: 18 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Kameelbenen schaakspel met marmeren ingelegd schaakbord. Olifant decor. Octagonaal. Afmeting: 14 x 71 x 71 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Jaipur India zijden set, verguld/plated met zijden schaakbord. Eén maal India, geëmailleerde set op messing met houten schaakbord. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm / 8 x 50 x 50 ...
Twee Taqua noten gesneden schaakspelen met vogelsoorten. Equador. Afmeting: 12 x 40 x 40 cm / 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Grieks Minotaurus schaakspel met bronzen schaakstukken en koperbeslagen schaakbord. 1973. Nr. 27. Gelimiteerd. Afmeting: 18 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Zeldzame Italfama schaakset met metalen figuren houtbelijmd + marmeren ingelegd schaakbord. Octagonaal. Afmeting: 15 x 71 x 71 cm. In goede staat.
Twee gesneden schaakspellen. Eén maal set Noormannen + houten schaakbord. Eén maal set Afrika, Madagaskar + houten schaakbord. Afmeting: 16 x 54 x 54 cm. / 20 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Swarovski kristalglazen schaakspel + origineel Swarovski schaakbord. Afmeting: 6 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Gaudi schaakspel met keramiek mozaïek schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 16 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Schaakspel Alaska met porseleinen schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Egypte, Studio Anne Carlton. Polystone + houten schaakbord. Eén maal mythologie, polystone + houten schaakbord. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm. / 13 x 50 x 50 cm. In goede staa...
Italfama schaakspel met metaal beschilderde schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal set Equador, taqua noten figuren + houten schaakbord. Eén maal set Sjofarim India met imitatie ivoren figuren + houten schaakbord. Afmeting: 14 x 37 x 37 cm. / 9 x 39 x 39...
Drie schaakspelen met bronzen schaakstukken. Eén maal zonder bord. Eén maal houten schaakbord. Eén maal lederen schaakbord. Afmeting: 10 x 38 x 38 cm / 7 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal Zuid Afrika. Firma Kotter. Schaakspelen met dieren en Afrikaanse stam. Houten schaakborden met kunststof beschilderde figuren. Afmeting: 12 x 44 x 44 cm / 15 x 37 x 37 cm. In goede staat.
Twee schaakspelen: 1x Bronzen figuren met handgestoken schaakbord (Mali) 8x40x40cm. en 1x Afrikaans schaakspel met bronzen figuren en intarsia schaakbord (Makonda set) 11x38x38cm. Beide in goede staat...
Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set Egypte, set wilde dieren, set Frankrijk-Engeland. Afmeting: circa 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Japans schaakspel met benen figuren en houten schaakbord. Afmeting: 10 x 39 x 39 cm. In goede staat.
Schaakspel India. Met schaakstukken van kameelbeen en houten schaakbord. Afmeting: 19 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Porseleinen schaakspel door Ed Sussman. Geglazuurd. Figuratieve muziekinstrumenten, set Musical Muse. Met houten schaakbord. Afmeting: 20 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Twee Russische porseleinen schaakspelen. Twee-kleurig met goud decor en houten schaakbord. Afmeting: 10 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Groot keramieken schaakspel met middeleeuwse Engelse figuren. Handbeschilderd. Met wortelnoten schaakbord. Afmeting: 20 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set piraten, set Masay, set Engeland-Inca's. Met houten schaakborden. Afmeting: 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Oosters spekstenen schaakspel met intarsia schaakbord. Marokko/Turkije. Afmeting: 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Japans schaakspel met imitatie ivoor. Houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Bestaande uit: Eén maal tinnen schaakstukken + houten schaakbord (pulpit). Eén maal tinnen ridder schaakset met metaal beslagen schaakbord. Afmeting: 13 x 40 x 40 cm. In goede staa...
Twee schaakspellen. Eén maal set U.S.A. versus Indianen. Polystone beschilderde figuren + houten schaakbord. Eén maal set ridders, polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: 15 x 62 x 6...
Twee schaakspellen. Eén maal taqua noten gesneden figuren/dieren met glazen schaakbord. Eén maal set Equador, met taqua noten gesneden figuren en benen schaakbord. Afmeting: 7 x 40 x 40 cm / 10 x 45 x...
Twee schaakspellen. Eén maal set Tsjechië, houten schaakstukken, houten schaakbord. Eén maal Minoan set, Griekenland, houtgesneden met houten schaakbord. Afmeting: 12 x 38 x 38 cm / 14 x 41 x 41 cm. I...
Twee maal Asterix en Obelix schaakspellen. Eén maal tin, handbeschilderd + houten schaakbord, enkele beschadigingen. Eén maal plastoy, handbeschilderd + schaakbord van karton. Afmeting; 7 x 50 x 50 cm...
Twee schaakspellen. Eén maal malachiet, figuren + schaakbord. Eén maal houtgesneden Poolse volkskunst. Afmeting: 6 x 18,5 x 18,5 cm. / 8 x 21 x 21 cm. In goede staat.
Drie schaakspellen Vietnam. Eén maal natuurstenen schaakstukken + houten schaakbord met lades en parelmoer. Eén maal zeepstenen schaakstukken + houten schaakbord + lades. Eén maal natuurstenen figuren...
Groot houtgesneden Indiaas schaakspel van sandelhout + houten schaakbord. Afmeting: 16 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot schaakspel Sint Jan Den Bosch. Houten schaakbord, terracotta figuren van kathedraal. Afmeting: 14 x 63 x 62 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Egyptische schaakset met polystone handbeschilderde figuren. Eén maal Gallier set (Celtic), Studio Anne Carlton, polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: ...
Twee schaakspelen. Eén maal set Mexico, kunststof steen effect. Eén maal set Bohemen, houtgesneden. Schaakbord + figuren. Afmeting: 14 x 34,5 x 34,5 cm / 14 x 39 x 39 cm. In goede staat.
Twee schaakspelen met metalen schaakstukken en houten schaakbord. Koper + blank metaal. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Frans porseleinen schaakspel. Marie Antoinette, Nigri Italië. Afmeting: 11 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Drie houtgesneden schaakspellen uit Gambia + houten schaakborden. Afmeting: 17 x 39 x 39 cm / 14 x 53 x 53 cm / 15 x 37 x 37 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot Hongaars houtgesneden schaakspel. Handbeschilderd. Midden 20e eeuw. Afmeting: 17 x 57 x 57 cm. In goede staat.
Turks schaakspel met zeepstenen figuren en zeepstenen schaabord met lades 16x40x40cm. In goede staat
Lewis Engeland schaakspel met zeepstenen figuren en houten schaakbord. Middeleeuwse figuren. Afmeting: 14 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Duits porseleinen schaakspel, gemerkt met anker + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen Peter Ganine U.S.A. Eén maal imitatie ivoren figuren + schaakbord van karton. Eén maal imitatie ivoren figuren + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 40 x 40 cm. / 11 x 50 x 50 cm. In ...
Twee schaakspellen. Eén maal Grieks, Studio Anne Carlton, met kunststof figuren + wortelnoten schaakbord. Eén maal Griekse mythologie, met polystone figuren + schaakbord gemaakt van gips. Enkele chips...
Twee schaakspellen. Eén maal Turkije met imitatie ivoren schaakstukken + parelmoer ingelegd schaakbord. Eén maal Oosters zeepstenen schaakspel + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm. / 10 x 40...
Twee schaakspelen. Eén maal Tebodin-set Rotterdam, metaal + hout. Eén maal stad Rotterdam Design schaakspel met metalen figuren en pvc bord. Afmeting: 17 x 50 x 50 cm / 9 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Delfts blauw Fayence schaakspel met Fayence figuren en houten schaakbord. Eén chip. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees schaakspel met aardewerk figuren en schaakbord welke voorzien is van leder. Afmeting: 15 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Chinees schaakspel met aardewerk figuren en met schaakbord welke voorzien is van leder. Afmeting: 15 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Drie natuurstenen schaakspelen. Afrika. Polystone. Afmeting: 9 x 25 x 25 cm. / 16 x ø 41 cm. / 15 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Royal Dux porseleinen schaakspel met gekleurde porseleinen schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzaam Herend porseleinen schaakspel. Gelimiteerde oplage uit 2006. In originele cassette. Afmeting: 7 x 44 x 75 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek ivoren Chinees schaakspel bestaande uit 32 schaakstukken en losse centerpiece danseres. Circa 1900. Wit ivoor en rood gekleurd ivoor. Met antieke glazen stolp. Afmeting: 9 - 23 cm. In ...
Groot Zuid Amerikaans terracotta schaakspel met mooie Oosterse houtgestoken tafel als schaakbord. Afmeting: 62 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden Italiaans gepolychromeerd schaakspel met wortelnoten schaakbord. Afmeting: 23 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Amerikaans schaakspel met middeleeuwse figuren, kunststof, metaalkleurig + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 38 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Drie schaakspelen. Onder andere: Anri set, kabouters, houten figuren + schaakbord. 2x Anri set, middel eeuwen, kunststof figuren + houten bord. Afmeting: 13 x 66 x 66 cm / 13 x 41 x 41 cm / 13 x 50 x ...
Chinees benen schaakspel met fijn gesneden figuren en houten schaakbord. Afmeting: 11 x 37 x 37 cm. In goede staat.
Schaakspel India. Met schaakstukken van kameelbeen. Vogelsoorten en houten schaakbord. Afmeting: 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Musici set, Studio Anne Carlton, terracotta + houten schaakbord. Eén maal Lord of the Rings (Fellowship), polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50...
Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set Spanje-Equador, set christen tegen mooren, set Robin Hood. Afmeting: 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee terracotta (gietklei) schaakspelen. Met middel eeuwse-stijl schaakstukken. Afmeting: 14 x 47 x 47 cm. / 18 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...
Twee schaakspellen. Bestaande uit: Eén maal houtgesneden lotus set, Engeland, met houten schaakbord. Eén maal set Namibië, houtgesneden figuren, met houten schaakbord. Afmeting: 20 x 52 x 52 cm. / 13 ...
Australisch schaakspel met polystone beschilderde figuren/dieren + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 14 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Studio Anne Carlton. Polystone schaakspel Cats & Dogs. Handbeschilderd + houten schaakbord. Kras op schaakbord. Afmeting: 13 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Sri Lanka, houten beschilderde schaakstukken + marmeren schaakbord. Eén maal Paas eilanden, houtgesneden schaakstukken met houten schaakbord. Afmeting: 13 x 40 x40 cm. In...
Groot Afrikaans aardewerken schaakspel met dieren + houten schaakbord. Afmeting: 20 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Groot aardewerken schaakspel met middeleeuwse figuren + houten schaakbord. Afmeting: 26 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Aardewerken schaakspel met Amerikaanse nationale dieren en houten schaakbord. Afmeting: 18 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Keramieken kerst schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 26 x 61 x 61 cm. In goede staat.
Gotische aardewerken schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 27 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Groot aardewerken schaakspel. Cowboys tegen Indianen. Met houten schaakbord. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Twee sets schaakspel figuren. Eén maal Suske en Wiske set, kunststof. Eén maal Asterix en Obelix set, kunststof. Afmeting: 3 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie schaakspellen. Eén maal set dieren, Brazilië, schaakbord met keramieken tegels en imitatie ivoren schaakstukken. Eén maal set Tsjechië, met houten schaakstukken + houten schaakbord. Eén maal set ...
Schaakspel Don Quichot. Met kunststof metaalkleurige figuren en houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee grote houtgesneden schaakspelen. Eén maal schaakset Bali. Eén maal schaakset Zimbabwe. Afmeting: 17 x 48 x 48 cm / 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Russisch schaakspel, Matroesjka. Eén maal polystone beschilderd schaakspel. Afmeting: 12 x 33 x 33 cm / 9 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Drie schaakspellen. Bestaande uit: Set glas, groot. Set glas, klein. Set hout, klein. Afmeting: 8 x 34 x 34 cm / 6 x 25 x 25 cm. / 7 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer + stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.