Zeer fraaie 18e eeuwse reisset bestaande uit een mes met zilveren greep, een zilveren vleespriem, in een lederen schede versierd met zilverwerk. Samengesteld. 19 cm. In goede staat
Verzilverd bonbonmandje ovaal gezaagd model met floraal decor geplaatst op gekrulde pootjes, Hooijkaas, Schoonhoven. 18x10x9cm