Bronzen figuur. Drie zingende koorknapen. Door Stühgen Deutschland Düsseldorf Broncebild Giesserei GmbH. Afmeting: 42 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke messing Indische figuren. Hindoeïstische goden. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen keizer. 21e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur op marmeren basement. L.F. Moreau. Circa 1900. Meisje met schaap. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen zeearend. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Quelliner. Afmeting: 34 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen figuren. Vrouw aan het koren binden, tweede helft 20e eeuw. Meisje, circa 1900, ongesigneerd. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen dubbele boeddha figuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Weens bronzen figuur. Gemerkt O.K.K. Twee katten bij schoen met muis. Afmeting: 3,5 x 8 x 5 cm. In goede staat.
Weens bronzen figuur met monogram K.K. Kat met kar en muis. Afmeting: 5 x 9,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Weens bronzen figuur met monogram F.B. Grammofoon met kat en muizen. Afmeting: 7 x 6 x 4,5 cm. In goede staat.
Twee bronzen met marmer boekensteunen. 21e Eeuw. Met maraboe (familie van ooievaar). Afmeting: 24 x 10 x 15 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese bronzen lachende boeddha's. 21e Eeuw. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha met zegelmerk en swastika teken. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Duitse Art Deco gietijzeren design sierschotel met pauw decor. Door H. E Schniewind. Pseudoniem Ewald Mataré. 1887 - 1965. Afmeting: 23 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen galliër door L. Coudray. Marie Alexandre, 1864 - 1932. Defence du Foyer. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Moderne bronzen torso. Vrouwelijk naakt op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 14,5 x 21,5 cm. In goede staat.
Twee bronzen Art Deco presse papier. Uil en teckel. Ontwerp van Johannes Bosma. 1879 - 1960. Gemerkt Jaag. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Quan Yin op Indische olifant. Afmeting: 16 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen beelden op houten basementen. Circa 1900. Naar August Moreau. Vrouw mist iets in de hand. Ploeg man beschadigd. Afmeting: H 47 - 49 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bronzen musicerende putti beeldjes. Naar L.F. Moreau. Trommelaar en bekkenspeler. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Oude Art Deco figuur van compositie metaal en kunststof gezicht en handen. 20e Eeuw. Eén hand los erbij. Afmeting: H 24 cm. In redelijke staat.
Twee Art Deco marmeren boekensteunen met bronzen tijgers. Circa 1930. Afmeting: 12,5 x 11 x 14,5 cm. In goede staat.
Italiaans houtgestoken Christus figuur met polychromie en bladgoud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha met turkooise stenen. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken Quan Yin met rest polychromie. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Afrikaanse marmeren damesbuste. 20e Eeuw. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding op Foo-hond. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 26 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek Frans notenhouten figuur met ivoren gezicht. Circa 1900. Gesigneerd G. Dillilay? Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Emile Picault. 1833 - 1915. Groot antiek Frans bronzen figuur. Jugendstil. Circa 1910. Titel: Memoria. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws notenhout gestoken figuur met restvergulding. Romein. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen boeddha figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Oud ijzeren Oosters boeddha beeldje. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote metalen leeuw met polychromie. Op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. 19e Eeuw. Romein met kort zwaard. Afmeting: 11 x 14 x 8 cm. In goede staat.
Grote bronzen Jugendstil damesbuste met titel ' Ere Nouvelle'. Door J.V. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Afmeting: 48 x 40 x 19 cm. In goede staat.
Chinees bronzen figuur. Boeddha op Foo-hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Gesigneerd Chinees bronzen masker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 15 x 7,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Pierrot. Circa 1900. Ivoren gezicht? Natuurstenen basement. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste door Leon Spilliaert. 1881 - 1946. Boeren meisje. Circa 1910. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste door Leon Spilliart. 1881 - 1946. Frans boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Groot bronzen tuinbeeld door Theo Germann. 1924 - . Titel: Ate. Naakte dame. Afmeting: H 139 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen beeld. Gesigneerd. Titel: Zephir veillant la nature. Door Luca Madrassi. 1848 - 1919. Afmeting: 40 x 40 x 26 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen strijdwagen op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 53 x 80 x 25 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tibet. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...
Japans figuur. Keizer Jimmu, Japan. 19e Eeuw. Compositie metaal. Keizer met boog en roofvogel. Breukje ophanging van zwaard. Afmeting: 70 cm. In goede staat.