Diese Webseite verwendet Cookies

05. Oktoberveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 15. Oktober 2010 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Comtoise 3058
Comtoise
Startpreis 40 EUR
Zilveren kop & schotel 70
Zilveren kop & schotel
Startpreis 80 EUR
Frans pendulestel 3051
Frans pendulestel
Startpreis 650 EUR
Bouilleklok 3044
Bouilleklok
Startpreis 450 EUR
T. Eling 1316
T. Eling
Startpreis 120 EUR
Corneille, zeefdruk 103/250 1309
Corneille, zeefdruk 103/250
Startpreis 120 EUR
Maris, Houtskool tekening 8001
Maris, Houtskool tekening
Startpreis 100 EUR
Blue Mountain, vaas 4303
Blue Mountain, vaas
Startpreis 25 EUR
Blue Mountain, 3 delen 4298
Blue Mountain, 3 delen
Startpreis 35 EUR
Memory ring WG 34
Memory ring WG
Startpreis 1.500 EUR
Aquarel, Parijs 1302
Aquarel, Parijs
Startpreis 25 EUR
Verkauft
Hang petroleumlamp 2208
Hang petroleumlamp

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Schilderij, Japanse voorstelling 1431
Schilderij, Japanse voorstelling

Ergebnis:

70 EUR

Blue Mountain, zwaantje 4293
Blue Mountain, zwaantje
Startpreis 25 EUR
Ring GG parel 27
Ring GG parel
Startpreis 750 EUR
Franse pendule ca. 1880 3008
Franse pendule ca. 1880
Startpreis 480 EUR
Menage set 19
Menage set
Startpreis 325 EUR
Vuurvergulde Franse pendule 3001
Vuurvergulde Franse pendule
Startpreis 2.000 EUR
Verkauft
Negerpop, Nr. 134 2645
Negerpop, Nr. 134

Ergebnis:

105 EUR

Schilderij, stilleven 1264
Schilderij, stilleven
Startpreis 40 EUR
Tegeltableau 4265
Tegeltableau
Startpreis 675 EUR
5 Grotere Perzen 0
5 Grotere Perzen
Startpreis 70 EUR
3 x Gemengde techniek ongesigneerd 1257
3 x Gemengde techniek ongesigneerd
Startpreis 35 EUR
Verkauft
Freek van de Berg, havengezicht 1250
Freek van de Berg, havengezicht

Ergebnis:

800 EUR