Tête Deposee Paris Bebe Nr. 7 ca. 1885, geleed lijf. Open gesloten mond, blauw-groene ogen en gaatjes in de oren. Stempel op het lichaam, mooie pruik en originele kleertjes. In perfecte staat met orig...
K & R, Simon & Halbig 117A, "Mein Liebling", geleed lijf. Gesloten open mond, blauwe slaapogen, open vingers en originele schoentjes. In zeer goede conditie L.: 70cm.
Bakfout op rand
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam. Schilderij bevindt zich in originele ongereinigde staat 100x80cm. Cond.: U
Monogram F.B. (linksonder) 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee. Oude bedoeking 41,5x54cm. Cond.: G
Leuke antiek zilveren rammelaar met fluitje Hollands gekeurd met makersstempel 835/000 52gr. Cond.: U
Willem van Schijndel (geb. 1952), Acryl op linnen, "The Unusual Kiss", ooit verkocht voor Fl. 9.000,00. 120x130cm. Cond.: U
Juillien Nr. 7 1904. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tanden en gaatjes in de oren. Losse vingers. Alles origineel in zeer goede staat
Grote bronzen boedha afkomstig uit Cambodja ca. 1910. Boedha is van goede kwaliteit 66x50x33cm. Cond.: G
Massief eikenhouten kapitaal dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, drenkende kalfen 45x35cm. Cond.: U
Gesigneerd Artz ca. 1900, olieverf op linnen, Larens interieur 72x102cm. Cond.: G
Kapitale prachtige grote Engelse barometer 19e eeuws. Met top snijwerk. Onder met groot uitgesneden gezicht met prachtige patina 135x31x16cm. Cond.: G
E.J. Woollett (Engelse school), olieverf op linnen (oude bedoeking), drinkende koeien tussen de bomen, 61x46cm. Cond.: G
Harry Haerendel (1886 - 1991 Duitsland), olieverf op linnen, gracht van Amsterdam (impressionistisch) 60x70cm. Cond.: U
Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, panorama Rotterdamse haven met driemaster 24x14cm. Cond.: U
Käthe Kruse ca. 1930, meisje. Alles origineel L.: 50cm. Cond.: G
Antieke eiken pastoorskast 18e eeuw Gelderland met mooie patina. Klein formaat, origineel slot en mooie binnenkant 184x55x137cm. Cond.: G
Juan Soler, Spanje 20e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht met flanerende dames en koets 30x40cm. Cond.: U
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941), olieverf op linnen, boslaan 36x40cm. Cond.: U
Freek van de Berg (Amsterdam 1918 - Laatste der Fauvisten), gouache op papier, Franse haven 50x66cm. Cond.: U
Engelse 18e eeuwse side-table van kastanjehout met 3 lades. Prachtige patina 77x174x55cm. Cond.: G
Bronzen klok in locomotief vorm eind 20e eeuw. Staand op spoorwegrails, goedlopend uurwerk. Zeldzaam. Cond.: U
Bestek in koffer. Hollands 835/000 gekeurd. 12 grote lepels, 11 grote vorken, 8 normale lepels, 10 vorkjes en 1 botermesje. Totaal 2361gr. Alles aan de onderkant gemonogrammeerd E.W.
Henry Schouten (1857 -1927 Gent), olieverf op linnen, landschap met vee 60x46cm. Cond.: U
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, boerderij met vrouwtje 50x60cm. Cond.: U
Kapitale pastoorskast Holland ca. 1780 op gedraaide bolpoten. Plintlade in voetlijst, zware koplijst. 210x66x175cm. Taxatiewaarde: € 4.000,-
Bronzen zittende Boedha Aziatisch, deels verguld 27x15x9cm. Cond.: G
Kapitale Japans imari scheerbekken ca. midden 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen en landschapsdecor. Onbeschadigd 6xø28,3cm. Cond.: U
Scharnier creolen WG750/000,met briljanten 0.40ct. TW/IF, gesign.L.Wittwer 17.9 gr.
Klein Hollands wortelnoten fineer kabinet eind 20e eeuw. In zeer goede staat met klauwpoten en bronzen beslag 222x156x49cm. Cond.: U
Evert Moll (1878 1955 Den Haag), olieverf op linnen, vrouw met melkbus in roeiboot 33x17cm. Cond.: U
Käthe Kruse ca. 1928, Traumerohen . Alles origineel L.: 46cm. Cond.: G
neusje beschadigd
2 Antiek Hollands zilveren ampullen. Maker: Meers, Bernardus Johannes , Hengelo/Oldenzaal 1830-1868 835/000 194gr. 10cm.
E9D Jumeau, schuin afgesneden hoofd met open gesloten mond en gaatjes in de oren. Schoonheidsfoutje in de nek. Blauwe ogen. Kleertjes van Isabelle du Bois origineel, schoentjes ook origineel L.:52cm....
Franse pendule ca. 1880 met 2 pronkbokalen met putti. Bronskleurige legering, oogstthema. Goedlopend
Ben Viegers (1886 Den Haag - 1947 Nunspeet), olieverf op linnen, dorpsstraatje 30x40cm. Cond.: U
Mooi zwaar 4-delig Engels servies rustend op 4 leeuwenpootjes 835/000, Sheffield 1946. Maker : Walker & Hall. Totaal 2039gr. Cond.: U
Mahoniehouten boekenkast, z.g.n. Werdecke systeem, met 5 opklapbare ruiten met facet geslepen glas.
H.215x105x40 cm.
19e Eeuwse vuurvergulde pendule met bijbehorende stolp 38x23x9cm. Cond.: U
Ring WG750/000,ø54 met briljanten en diamantcarrees,1.0ctW/VS. voormalige verk.prijs €2820.-
Twee werken Robbert Fortgens 1996 (geb. 1960 Amsterdam), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x43cm. Cond.: U
Prachtig gegraveerde dubbelloops penvuurgeweer 19e eeuw. Gemerkt Victor Collette Liege met mahonie kolf 118x21x6cm. Cond.: U
Dep. 14 (Simon & Halbig?). 4 Tandjes boven, open mond, bruine slaapogen, open vingers en haren pruik. L.: 83cm. Cond.: R
Doosje met popjes, draagstoeltje, rieten mandje, goudkleurig stoeltje, 2 poëzie albums (1906 en 1947), kledendracht opwindpopje en een zwart beugeltasje.
Notenhouten strak Art Deco bankje ca. 1920 afgezet met zwarte lijsten. Bank heeft 4 taps toelopende pootjes. Bank is compleet nieuw gepolitoerd 45x135x48cm. Cond.: G
Grote Italiaanse barok vitrinekast ca. 1970. Onder compleet ingelegd met bloemen op vaas. Boven met drie beglaasde deuren met gebogen glas. 248x180x54cm. Cond.: U
Notenhouten strak Art Deco bankje ca. 1920 afgezet met zwarte lijsten. Bank heeft 4 taps toelopende pootjes. Bank is compleet nieuw gepolitoerd 45x135x48cm. Cond.: G
Bronzen leeuw in aanvalslustige vorm. Schitterende uitstraling 21e eeuw. 72x135x34cm.
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Meppel), olieverf op linnen, koe langs de waterkant 30x40cm. Cond.: G
Michel Maly 1936 Frankrijk (listed) 50-er jaren, olieverf op linnen, gezicht op"Venetië", 60x80cm. Cond.: U. Boek van de kunstenaar wordt bijgeleverd.
Depose Tête Jumeau 3V SGDG, geleed lijf. Bruine glazen vaste ogen, gaatjes in de oren en schuin afgesneden hoofd. Mohair pruik en stempel op het lichaam. L.: 30cm. haarscheur gerestaureerd en overgesc...
Genummerd 10. Boven 4 porseleinen tanden en blauwe slaapogen. Open vingers en een echte haren pruik. Klein haarscheurrtje boven het linkeroog (gerestaureerd). L.: 62cm.
Antieke orgelgebogen gebombeerde Nederlandse klepsecretaire 19e eeuw. Notenhout gefineerd met wortelnoten. Staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag. Bijzonder mooie binnenkant 110x86x54cm. Co...
Frans Schmidt & Co Nr. 1295, geleed lijf. Moet opnieuw geëlastiekt worden. Boven 2 tandjes, blauw-grijze slaapogen en gaatjes in de neus. Origineel gekleed in goede conditie. L.: 84cm.
Friese stoelklok ca. 1800. beschilderde wijzerplaat met gegoten stukken rondom. Uurwerk goedlopend 75x35cm.
Engels mahoniehouten schrijfbureau ca. 1860 met rood lederen ingelegd blad en diverse laadjes. geheel staand op wieltjes 80x119x60cm. Cond.: G
Duitse grundertijd (grunderzeit) vertico, ca.1880, kersen fineer op vurenhout, met volle zuilen en wegdraaiende deuren.
135x95x52 cm. Cond.:G
Puntgaaf origineel 6-persoon Frans 29-delig Gien servies 20e eeuw. Compleet gedecoreerd met bloemen en vogeltjes. (motief genaamd Corne D' Abondance). 6x Grote borden, 6x kleine borden, 6x fruitschaal...
Messing reiswekker ca. 1900 van Amerikaanse makelij (19x10x8,5cm.). Gesigneerd Camerden en Forster New York. Uurwerk met repeteerslag. Rondom met facetgeslepen glas, incl. sleutel. Bij de reiswekker i...
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: U
Joop Kropff (Den Haag 1892 - 1979) lid van Pulchri Studio Den Haag, olieverf op linnen, stilleven 40x50cm. Cond.: R
Mooie zilveren set kandelaars met getrommelde voet 925/000 592 gr. 21xø12cm. Cond.: U
Heren zakhorloge RG 585/000 3 gouden deksels, wijzerplaat met seconden aanduiding, 99.8 gr.
Depose Tête Jumeau Nr. 9 VXI X. geleed papier-mache lijf met stempel. Gaatjes in de oren, open gesloten mond. Kleding en pruik niet origineel 50cm.Voorhoofd gerestaureerd
Duitse mahoniehouten klepsecretaire ca. 1880 Louis Philippe. Recentelijk gerestaureerd voor € 1000,00 178x97x45cm. (103cm. open) Cond.: G
Hollandse kussenkast van eikenhout en ebbenhout. De kop van de kast heeft 3 uitgesneden leeuwenkoppen. De kussens op de deuren zijn belijmt met ebbenhout. 183x164x70cm. Cond.: G
Mooi antiek Biedermeier Hollandse zilveren rammelaar aan ketting met fluitje 835/000 65gr. Cond.: U
C.T.Schültz (Düsseldorf 1915), olieverf op linnen, wilde zwijnen in de sneeuw 100x60cm. Cond.: U
Chris Soer (Den Haag 1882 - 1961), olieverf op linnen, Katwijk 24x18cm.
Heren zakhorloge RG 585/000, 3 gouden deksels, wijzerplaat met seconden aanduiding.89.8 gr.
Oude verzilverde saxofoon in koffer 30-er jaren uit U.S.A. Van maker C.G. Conn. LTD. Elkhart. IND. Met nota van 2002 van € 2.000,- Cond.: U
Ladies of Fashion, geleed lichaam. Schuin afgesneden hoofd, leren open vingertjes, gaatjes in de oren en paper witte ogen. Mooie oude pop L.: 45cm. Cond.: G
Franse pop Nr. 10. Schuin afgesneden hoofd met boven 6 porseleinen tandjes en bruine slaapogen. Echte haren pruik. Het porselein in de nek is iets verkleurd L.: 60cm. Cond.: G
hoofd gerestaureerd
Hollandse mahoniehouten Biedermeier linnenkast anno 1860 met onder 1 lade. Kast heeft mooi geaccoleerde deuren. Binnenkant met diverse schappen en 2 lades. 219x164x54cm.
Grote 3-zits moderne bank van het Italiaanse merk Arflex. Aluminium poten 231x84x95cm. Cond.: G
Zeldzaam eikenhouten Mechels bureau met opzet ca. 1880. Bureau onder heeft 2 wegdraaiende deuren en 1 verscholen deurtje onder de beenruimte. Boven 2 beglaasde deuren met snijwerk (4 kinderkoppen in v...
3 Delen plateel model papaver Holland J.v.L. 20e eeuw. 2x Schenkkan 27x20x18cm. 1x vaas 32xø17cm. Cond.: U
Frans Trümper 2008 Enschede, olieverf op paneel, vink 25x27,5cm. Cond.: G
Antieke bronzen pendule 19e eeuw, vuurverguld. Uurwerk gesigneerd verso H. Azur Frankrijk 41x28x9cm. Cond.: G
Compleet 12-persoons silver plated bestek van Gero in originele casette. 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 grote lepels, 12 kleine lepels, vleesvork, vleesmes, a...
3-Delig Engels zilveren servies in Queen-Anne stijl, Brimingham 1911. 820gr. Cond.: G
Mooi grote zware zilveren koekdoos op 4 bewerkte pootjes 835/000 804gr.
Ongesigneerd portret van een jongeman 17e-18e eeuws, olieverf op paneel 38x56cm. Cond.: M
Anton Bernard Funke (Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1977), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam. Prachtige kleurstelling 50x70cm. Cond.: U
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1977), olieverf op linnen, Hollandse haven. Prachtige kleurstelling 50x70cm. Cond.: U
bernadette Leijdekkers, acryl op linnen, tempting ladies 75x95cm. Cond.: U
Hendrick Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met glas aardewerk en blik, 50x70cm. Cond.: U
Antiek boek over het leven en bedrijf van den heere Michiel de Ruijter. beschreven door Gerard Brant anno 1691. Boek heeft nog de originele perkamenten kaft.
Märklin brandweerauto (onbespeeld in doos) 80e jaren, met opdraaimechaniek en sleutel, 45 x 18 x 14 cm, Cond.U