Grote figuren pendule, eind 20e eeuw,brons en messing verguld,halfuurslag op een bel, slinger ontbreekt. h.59cm.,L.76cm.
Vuurvergulde Franse pendule gedragen op 4 kogelvormige pootjes. Orpheus op het uurwerk leunend. rechter zijkant met anker en hoorn. Goedlopend uurwerk H.: 36cm.
Grote mysterieuze klok van composiet , gesigneerd Auguste Moreau (Parijs 1834 - 1917 Frankrijk), groot compositie beeld met mooie patina, "Enfant Victorieux" 85x33x37cm. Cond.: G
Zeldzame bracket klok Engeland. Gesigneerd Wyatt Blandford. Mahoniehouten kast met in alle kanten zaagwerk. Bovenop afsluiting met bronzen greep.
Prachtig Bouille stijl klokje met schildpad ingelegd ca. 1880. Frans uurwerk
Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1810. Fraaie ornamenten met cherubijnen en mythologische voorstellingen. Gedragen van 4 gekanaliseerde zuilen. Inclusief stolp en onderstolp 49x32x20cm.