Twee messing Oosterse percussie voorladers 19e eeuw. 45x11x6cm. Cond.: G
Houten beeld van een dansende beer gemaakt door een anonieme Zuid-Tiroolse beeldhouwer,20e eeuw,(met stempel) handgemaakt. H.80 cm.
Schaal in de vorm van een doek,met kreeft en vis,compositie gebruineerd en gelakt,gedragen door 3 figuren in verschillende klederdrachten uit de 17e eeuw.25x17x15.5cm.
Bijbel uit 1889 met antiek Hollands zilveren sloten, bevestigingspunten en ketting 835/000.
Dubbelloops geweer (hagel), klapbare loop 19e eeuw. Damast met graveerwerk en mahoniehouten kolf 116x19x5cm. Cond.: G
Prachtige 18e-19e eeuws percussiepistool met graveerwerk en mahoniehouten kolf. Frontlader, in uitmuntende conditie 31x17x3,5cm. Cond.: U
Prachtig gegraveerde dubbelloops penvuurgeweer 19e eeuw. Gemerkt Victor Collette Liege met mahonie kolf 118x21x6cm. Cond.: U
Staand vrouwelijk naakt notenhout gestoken.Ritz-Mono. H.L., beeldhouwer ca.1930-1935, H.36 cm.
Enkelloops 19e eeuws schijfgeweer met graveerwerk en mahoniehouten kolf. Monogram in de loop E.L.O. in uitstekende staat 105x26x4cm. Cond.: U
Enkelloops schijfpistool 19e eeuw, gemerkt L. Chobert L. Lafayette Paris (Frankrijk). met mahoniehouten kolf in uitmuntende staat 42x16x4cm. Cond.: U
Dubbelloops springmes pistool 19e eeuws met graveerwerk. Groot kaliber met mahoniehouten kolf, ongemerkt vermoedelijk Frankrijk. In uitmuntende staat 27x13x4cm. Cond.: U
Enkelloops schijfpistool 19e eeuw, gemerkt J. Warnant Breveti met notenhouten kolf en graveerwerk. In uitmuntende staat 40x17x3,5cm. Cond.: U
Opgezette steenbok kop op houten tableau 19e eeuw. 106x65x66cm. Cond.: G
Enkelloops percussiepistool 19e eeuws, frontlader. met graveerwerk. Groot kaliber en mahoniehouten kolf. 40x19x4cm. Cond.: G
Dubbelloops 19e eeuws springmes pistool met graveerwerk. Vermoedelijk Frankrijk. Opklapbare loop met verzinkte trekkers in uitmuntende staat. Met geëboniseerde kolf 22,5x12x3cm. Cond.: U
Dubbelloops groot kaliber pistool, frontlader met graveerwerk en mahoniehouten kolf. Gemonogrammeerd W.J.W.J. in uitstekende staat 32x14x5cm.
Enkelloops hagelpistool, frontlader 18e-19e eeuw met mahoniehouten kolf en mooi graveerwerk. In uitmuntende staat 33x14,5x4,5cm. Cond.: U
Dubbelloops vuursteen geweer, frontlader (hagel) 18e-19e eeuws met graveerwerk. Antoine Girand Saint Etienne in uitmuntende staat 130x21x8cm. Cond.: U
Hollands vuursteengeweer, frontlader. Utrecht van Hagen, gegraveerd F.I.D. 18e eeuw. In uitmuntende staat met mahonie kolf 133x22x9cm. Cond.: U
Amerikaans Winchester kaliber 12 geweer 19e eeuw. Gegraveerd R.W.A.O. met mahonie kolf in uitstekende staat. Winchester repeating Arms Co. New Haven Conn. USA. 125x19x3,5cm. Cond.: U
2 Duelleerpistolen met notenhouten greep ca. 1850. Tirieux Besson, Frans gemerkt B.C. 48cm.
Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U