Prachtig gegraveerde dubbelloops penvuurgeweer 19e eeuw. Gemerkt Victor Collette Liege met mahonie kolf 118x21x6cm. Cond.: U
Oude verzilverde saxofoon in koffer 30-er jaren uit U.S.A. Van maker C.G. Conn. LTD. Elkhart. IND. Met nota van 2002 van € 2.000,- Cond.: U
Antiek boek over het leven en bedrijf van den heere Michiel de Ruijter. beschreven door Gerard Brant anno 1691. Boek heeft nog de originele perkamenten kaft.
Grote kerstgroep met kerststal bestaande uit grote gipsen beelden gemaakt in 1936. Jozef, Maria, Jezus, Os & Ezel, 3 koningen, 3 schaapsherders met 11 schapen en een hond, kameel en kamelendrijver en ...
Kleine enkelloops penvuurrevolver 19e eeuw met geëboniseerde kolf. Ongemerkt, vermoedelijk Amerikaans 18x4x9,5cm. Cond.; G
Karakteristieke oude etalagepop van hout, textiel en gips. Met scharnierende ledematen. Geheel demontabel 50-er jaren H.: 182cm.
Zeer grote Juliana bijbel gedateerd 1900 van Holkema en Warendorf te Amsterdam. Bijbel bevat zeer veel prenten 52x42x6cm. Cond.: R
Tiffany stijl lamp. Voorstellend een jugendstil bronzen dame die een lampekap van parelmoer draagt. 21e eeuw, 2 fittingen. 70xø40cm. Cond.: U
10 Boekjes met postfrisse postzegels. Postwertzeichen Der Bundesrepubliek Deutschalnd. jaargangen: 1996, 2x 1997, 2002, 2003, 2005, 2x 2006, 2007, 2009. Cond.: U
Groot gietijzeren sculptuur, voorstellend merrie met veulen. Brons gepatineerd 20e eeuw. 48x51x21cm. Cond.: G
3 Oude lederen Duitse koppelriemen WO II. 1x met tekst "Gott mit uns" 1x met tekst "Blut und Ehre" 1x zonder tekst. Cond.: G
1x Chinees spekstenen fabelfiguur waarschijnlijk 19e eeuws 15x14x8cm. 1x Chinees spekstenen lakstempel in de vorm van een Foo-hond (tempelhond) 10,5x4,5x4,5cm. Cond.: G
Bronzen vijzel ca. 1800 met originele stamper van brons. 9,5xø11,5cm. Cond.: G
Paar leren Engelse laarzen gemerkt H.E. Randall LTD midden 20e eeuw incl oude houten laarzenspanners. H.: 66cm.
Keltum bestek 20e eeuw. 12x lepels, 10x kleine lepels, 10x kleine vorken, 11x grote vorken, 6x grote messen, 6x kleine messen, 6x koffielepels, 2x vleeswarenvorkjes, botermesje, 3x opscheplepels, vlee...
Doosje diversen. 2x Zilveren beugeltasje (gemerkt), bikkels van bot, zwarte git/kraaltjes etc.
Groot Frans CLoiaonne bord ca. 1900 gedecoreerd met zangvogel bij bloemen. Zeer fijn gedetailleerd en alles omrand met een zilverdraad. 1 Barstje in het zwarte ø30,5cm.
Aziatische voorlader met djokja zilver beslagen. 19e-20e eeuw45x15x5cm. Cond.: G
Handbeschilderde knipmutsdoos Duits 19e eeuw met opschrift. "Allein ist nicht gut sein". Op het deksel staat een vrouw in kledendracht met hark. 12x43x26cm. Cond.: G
Bijbel met bijbelstandaard. Bijbel is genaamd "The Holy Bible", Engels geschreven en gedrukt in Londen 19e eeuw. Vol met ingekleurde gravures 28x34x9cm. Cond.: R Bijbelstandaard is van messing, mooi u...
Handbeschilderde knipmutsdoos Hollands 19e eeuw met bloemen beschilderd, het plaatje op het deksel is vergaan. Cond.: G
1x Kris met beenderen heft en messing schede 40x8cm. 1x Kris met in het handvat een koperen Foo-hond verwerkt. L.: 42cm. Beide Aziatisch. Cond.: G
Moderne designlamp, chroom met glazen kap 80-er jaren ongemerkt. 50x28x40cm. Cond.: U
Bijzondere uitgesneden houten vijzel (16xø16cm.) ca. 1800. Buitenkant is iets gekerft met een ijzeren stamper (27cm.). Cond.: G
2 Dozen vol met houtsnijwerk. Antiek en nieuw door elkaar. Onder andere; 5 wandconsoles met vrouwenhoofden, 9 meubelonderdelen met leeuwekoppen, houtsnijwerk met schildwapen en 2 leeuwen, en nog meer ...
Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil ø34cm. Cond.: G
Antiek handbeschilderd schilderspalet met kasteel en bloemen 31,5x23x0,5cm. Cond.: U
Grote koperen ketel 19e eeuw. Hollands met ijzeren hengsel 57xø46cm. Cond.: G en een roodkoperen vonkenscherm
Messing godslamp compleet handgedreven en gesmeed ca. 1900 100xø28cm. Cond.: G
2 Chique porseleinen siervazen. Voet en bovenrand zijn zilverkleurig. Middenstuk heeft de kleur van parelmoer. 21e eeuw 47,5xø20cm. Cond.: U
5-Armige Art Deco kandelaar ca. 1920 32x76x21cm. Cond.: G
Loper van de kloosterzusters van Dongen die lesgaven in de borduurkunst eind 1800 580x35cm.
Wandkapstok met bronzen paardenhoofden en messing stang in de mond. Hieraan zijn 4 haken bevestigd. Grenen achterplaat 2e helft 20e eeuw 112x20x18cm. Cond.: G
2 Moderne silverplated 3-armige kaarsenkandelaars met strakke ronde voet 48x30cm. Cond.: G
Staande Jugendstil stijl lamp in de vorm van planten. Lampekapjes zijn gemaakt als bloemen. Lamp is in nieuwstaat 170x40x40cm. Cond.: G
Interessante doos met antiek gereedschap o.a; 6 Blokschaven, 3 beitels, passer, maatstokken, vijl, boor, mes, zwaard in schede, 2 deurknoppen etc. Cond.: G
2 Gezwarte cloisonne vaasjes met mahoniehouten consoles 20e eeuw. Vaasjes zijn zeer fijn ingelegd met een boom- en vogelmotief H.: 17,5cm. Cond.: U
Bentheimer zandsteen bak, werd vroeger gebruikt om dieren te voeren, nu ideaal als bloembak, ca.1900,H20x40x110cm. Cond.G
Parelmoer foto/schilderijlijstje ca. 1970. Compleet omrand met parelmoer 25,5x31cm. Cond.: G
Staande verstelbare lamp gemerkt Lumina Italia Design. eind 20e eeuw. 203x130cm. Cond.: G
Aziatische kris met messing gegraveerde schede. Handvat is compleet uit hout gesneden 1e helft 20e eeuw. 48x18x4,5cm. Cond.: G
Antieke Biedermeier tabakspot, notenhout zwart afgezet 19e eeuw 27xø15cm. Cond.: U
Hollands tinnen theedoos met deksel eind 19e eeuws. Binnenin zit een loden plaatje die ervoor zorgt dat de thee naar beneden wordt gedrukt. 13x14x10cm. Cond.: G
Art Deco 6-delig messing koffiesetje. Tablet gemerkt G.S. Cond.: G
Messing ronde hanglamp met kristalpegels behangen 70-er jaren. Met 6 lichtpunten 67xø45cm. Cond.: G
Vijf koperen kaarsenkandelaars 20e eeuw Holland. 1x30cm. 2x21cm. 2x23cm. Cond.: G
Doos met ovenschalen, houders (verzilverd) en twee verzilverde schalen 20e eeuw Cond.: G
2 Grote Aziatische messen. 1 Met ivoren heft en intialen ca. 1900 L.: 31,5cm. 1 Met ingelegd heft van koper en tin ca. 1920. Cond.: G
Antiek koperen balansweegschaal 19e eeuw. Inclusief een gewichtenblok met 5 geijkte gewichten ook 19e eeuws Cond.: G
Haardscherm in de barokstijl met goudkleurige lijst. Handbeschilderd met bloemen, zijkanten zijn klapbaar 96x108cm. Cond.: G
Franse handgesmede koperen spekjespan op pootjes begin 19e eeuw. 12x37,5x27cm. Cond.: G
Spiegel/borstelkastje. Buitenkant compleet opgelegd met gedreven messing. Binnenin het kastje hangen twee originele borstels ca. 1920 63x37x7cm. Cond.: G
3 Vergulde brillen, inklapbaar met handvat ca. 1900. 19cm, 17cm en 17 cm. Cond.: G
Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil wandlantaarn van koper met metaal ca. 1900. Arm is van een latere datum (zonder glas) 54x30x25cm. Cond.: U
Gipsen heilingenbeeld ca.1900, handbeschilderd, chip aan de voet 57x17x20cm. Cond.: G
Antieke koperen doofpot, gehamerd en uitgewerkt ca. 1900. Met ijzeren binnenbak 37xø29cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse wandconsoles van hout/kalk, goudkleurig vermoedelijk Frankrijk 40x26x9cm. Cond.: G
Antiek sieradenkistje van geslepen glas en hout. met koperen voetjes 12x14x18cm. Cond.: G
2x Tabaksdoosjes 12x8x2,5cm. en 14x7,5x2cm. 1x Gewichtensetje 14x6,5x4,5cm. Cond.: U
6 Flessen rode wijn van Clos Valentin allen anno 1975 0,75L.
Zilverkleurige champagnekoeler, met 2 leeuwekopjes. In nieuwstaat 24xø23cm.
Jezus aan kruis, ingelijst in goudkleurige lijst achter bol glas met velours, begin 20e eeuw, 40x30x45cm. Cond.: U
Oude citer in originele koffer begin 20e eeuw. Citer is afkomstig van Nederlands muziekinstrumentenbedrijf Venlo 56x42x5cm. Cond.: G
Moderne silverplated 5-armige kaarsenstandaard met parelrand H.: 31cm. Cond.: G
Lederen aktenkoffer van het merk Presto 20e eeuw 33x46x16cm. Cond.: G
Japans Cloisonne emaille bord gedecoreerd met paradijsvogels en bloemen ca. 1920. Beschadigd 4xø30,5cm.
Bronzen parapluhouder, later groen geschilderd. Voorstellend jachthond ligt onder de boom met geweer en hoorn ernaast 20e eeuw 57x32x27cm. Cond.: G
2 Zilverkleurige klapbrillen met handvat ca. 1900, 17cm en 15cm. Cond.: U
Oude kolenkit (geen antiek) van hout met messing 20e eeuw. Rondom bewerkt met voorstelling van een koperslager en zijn eerste les 30x46x31cm. Cond.: U
Moderne designlamp 80-er jaren p.v.c. met stoffen kap 63x30x30cm. Cond.: G
2 Oude kaarsenstandaards, 1x Engelse met schuif gemaakt van koper ca. 1920.20xø11cm. 1x leeuwen kaarsenstandaard met bronzen wapen van Amsterdam 2e helft 20e eeuw. 24x20x9cm. Cond.: G
Oude wijwaterkan van koper ca. 1900, kerkelijk zinken bakje met gotisch motief, 26x12x14cm. Cond.: U
39-Delig bestekset in originele cassette afkomsting uit West-Afrika. Bij de gehele set zijn de heften van hout in de vorm van een vogel en de zijkanten van messing. Cond.: G
Klein staand lampje (bureaulampje) in de vorm van een oude schijnwerper op 3-poot 21e eeuw. H.: 32cm. Cond.: G
Twee messing kandelaars voor kaarsen, 7 lichts Hollands 20e eeuw 36xø28cm. Cond.: G
Grote staande messing lampevoet in Empire stijl 20e eeuw. 83x16x16cm. Cond.: G
2 Dozen met postkaarten met postzegels 20e eeuw, vele landen, Cond.: U
Grote tafelopzet fruitkom compleet met bronzen ornamenten en voet eind 20e eeuw. Bovenste porseleinen kom is doormidden gebroken. 42x38x32cm. Cond.: R
4 Delen koper o.a; 2 roodkoperen ketels, antieke weegschaal en een roodkoperen helmketel met porseleinen handvat.
Chinees houtgestoken paneel met strijdende figuren te paard midden 20e eeuw. Mist een paar stukjes 106x39cm. Cond.: R
2 Windlichten. De staanders zijn zwaar verzilverde en de 2 kelken zijn gemaakt van geëtst glas eind 20e eeuw 40xø12cm. Cond.: G