3 Serviesjes: 1x oud serviesje, vermoedelijk Japans. 4x Kop&schotels, 1x theepot, 1x suikerpot, 1x melkkan. 1x blauw-wit nieuw serviesje en een Japans serviesje.
Grote ovale Herend porseleinen vleesschotel. Vogeltjesmotief met rondom vlinders. Midden 20e eeuw 61,5x24cm. Cond.: U
Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.
Dekseldoosje en vaasje van Herend porselein met vlinder en bloemmotief. 1e Helft 20e eeuw. Knop van het dekseldoosje in de vorm van een vin. 10xø12cm. Vaasje 12x12x7cm. Cond.: U
Paar kapitale porseleinen Meisen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje si licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject. ...
4 Delftse borden 18e-19e eeuws. Handbeschilderd met gekleurde bloemen. Borden zijn gaaf maar hebben allen randschade. 3xø23,5cm.
Rosenthal porseleinen vaas 20e eeuw Duitsland. Design Bjönn Wimblad 24,5x12cm. Cond.: U
Prachtige grote wit Boheemse karaf met zeer groot geslepen stop begin 20e eeuw. Karaf is beschilderd met goudverf en gedecoreerd met gekleurde bloemetjes. 1 chip aan de hals 65,5xø17cm. Cond.: G
Wit porseleinen beeld van twee paarden in galop omgeving Thuringen ca. 1920. 21,5x23,5x10,5cm. Cond.: G
Majolica aardewerken Jugendstil bord ca. 1920. Bord is puntgaaf en heeft bloemen in reliëf ø28,5cm.
19e Eeuwse aardewerken 4 liter kruik met oortje, omgeving Westerwald Duitsland 41xø22cm. Cond.: G
Porseleinen beeld van een zwerver ,Dresden ,f met kroon, midden 20e eeuw,10,5x4x4cm.
Porseleinen beeld van een trompetist, Dresden, midden 20e eeuw, 14xø6cm.
Sausiere Zwiebelmuster Meissen Teichert ca. 1900. blauw-wit 11x24cm. Gaaf
Zeer rgoot Makkums bord compleet blauw. Beschilderd met bloemen op een man. Rand ook doorlopend beschilderd met bloemen midden 20e eeuw. Heeft 3 hele kleine chipjes en een haarscheurtje. ø44cm.
3 Chinese vroeg 18e eeuwse Fam. Rose borden met prachtig landschapsdecor en vogeltje zittend op een tak. Borden zijn puntgaaf ø23cm. Cond.: U
Stel 19e eeuwse Imari Japanse kraagvazen, beide gedecoreerd met opliggende draken (2 per vaas). De draken zijn wit van kleur, verder beschilderd met bloemen en vogels 31,5xø¶17,5cm. Cond.: U
Stel 18e eeuwse Imarie borden met handbeschilderde bloemen. 1 bord heeft een kleine chip ø23cm. Cond.: G
Grote balustervormige goud-imari kraagvaas ca. 1900. Decor van bloemen en draken met prachtige kleuren.
Stel 19e eeuwse Japanse Imari vazen, cilinder vormig. Gedecoreerd met opliggende figuren, 4 figuren per vaas 37xø14cm. Cond.: U
Chinees Fam Rose goud-imari bordje 19e eeuw. Afbeeldend bloemen in het midden en 3 vlinders aan de rans ø27cm. Cond.: G
Kapitale antieke Japanse Imari dekselvaas met beschildering van bloemendecor. Binnekant van het deksel heeft randschade, niet storend.
Stel 18e eeuwse Japans imari borden. Handbeschilderd met bloemmotief. Beide met randschade, 1 met haarscheur. ø23,5cm.
Keramiek kandelaar van "De Porceleijne Fles" t.g.v. 100 jarig bestaan Fa. Stork te Hengelo. 18cmxø9,5cm.